kencecica

Regisztráció dátuma: 2017. november 28.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2017. november 28.
Bőrprobléma: Vízhiány

Artdeco Claudia Schiffer BB Primer

Artdeco Claudia Schiffer BB Primer
2018. szeptember 24.

Nekem nagyon bevált, nagyon lágy textúrájú, az illata isteni, és nagyon jól elfedi az apró bőrhibákat!

Dolce & Gabbana The Only One EDP

Dolce & Gabbana The Only One EDP
2018. szeptember 21.

Nem rossz, de ismét a sok közül, elsőre nagyon Black Opiumos, de rajtam iszonyatos barack illata lesz-pedig semmi köze a barackhoz. Még barátkozunk!

Lancôme Visionnaire 1 Minute Blur Smoothing Skincare Instant Perfector

Lancôme Visionnaire 1 Minute Blur Smoothing Skincare Instant Perfector
2018. szeptember 21.

Nekem ez a kozmetikum az, amit egyik reggel sem hagyok ki a szépségápolási rutinomból! Egyszerűen csoda amit művel. Kiváló sminkalap!

Serical Latte Tejproteines Hajpakolás

Serical Latte Tejproteines Hajpakolás
2018. szeptember 20.

Az egyik legjobb hajpakolás amit valaha használtam! Általában szőkítés után szoktam venni, és hihetetlen hogy milyen gyönyörűen helyrehozza a szőkített hajat! Már vagy 3-szor vettem, és fogok is még!

Paco Rabanne Pure XS for Her EDP

Paco Rabanne Pure XS for Her EDP
2018. szeptember 19.

Ma volt szerencsén megillatolni, elsőre hajaz a férfi illatára, aztán előjön ez a popcorn illat, miután elmegy nagyon kellemes illat lesz belőle! Reggel fújtam, de estére még mindig tökéletesen érezni az illatát! Tipikus Paco Rabanne illat, és nagyon jól néz ki ez a kígyó az üveg nyakán!

Givenchy L'Interdit EDP

Givenchy L'Interdit EDP
2018. szeptember 19.

Szerintem ez az illat a tipikusan kortalan illat! Idősnek is fiatalnak is tökéletes választás! Rendkívül tartós illat, egyszerűen imádom!

Trend It Up The Nudes Szemhéjpúder Paletta

Trend It Up The Nudes Szemhéjpúder Paletta
2018. március 3.

Elég rég óta szemeztem vele, végül rászántam magam hogy veszek egyet. Nem csalódtam, szépen lehet vele dolgozni, igaz eléggé porzik, de rendkívül tartósnak bizonyult!

Solanie Arctej Érzékeny Bőrre

Solanie Arctej Érzékeny Bőrre
2018. február 27.

Hiába érzékeny bőrre van, én allergiás lettem rá, pedig elég sokáig próbálkoztam vele. De sajnos nem lettünk jóba :(

Essence Make Me Brow Szemöldökzselé

Essence Make Me Brow Szemöldökzselé
2018. február 27.

Nem rossz termék, nekem csak annyi a bajom vele, hogy csak a meglévő szálakat festi be. Ahol hiányzik a szőr, azt nem festi be.

Bioderma Sensibio H2O Micellás Lemosó

Bioderma Sensibio H2O Micellás Lemosó
2018. február 27.

Sokszor vásároltam már, és fogok is venni még, lassan 6 éve használom. Nagyon szépen eltávolítja a sminket.