Kencefice

Regisztráció dátuma: 2011. augusztus 18.
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2011. augusztus 18.
Bőrprobléma: -

Pupa I'm Glamour Csillogó Fémes Hatású Folyékony Ajakrúzs

Pupa I'm Glamour Csillogó Fémes Hatású Folyékony Ajakrúzs
2019. február 4.

Eddig azt hittem, hogy a legtartósabb rúzs/száfény a Kiko unlimited double touch, van is belőle jónéhány, de ez a Pupa simán hozza ugyanazt a tartósságot.
Már amit a boltban a kezemre kentem sem jött le, csak órákkal később olajos lemosóval.
Kettő van nekem eddig, inkább nyári színek egy erős pink és csillámos barack, mindkettő gyönyörű.
Féláron vettem és szerintem nagyon megérte.

ZIAJA Fehér Vazelin krém

ZIAJA Fehér Vazelin krém
2018. február 28.

Az egyetlen fegyverem, ami segíteni tud a fűtéstől kiszáradt bőrömön és ellensúlyozza a konstans megfázási tüneteimet.
Mindenhova jó, filléres csodaszer.

Pupa Eyebrow Definition Cream

Pupa Eyebrow Definition Cream
2017. október 16.

Az egyetlen sminktermék az alapozón kívül, amit mindennap használok. Teljesen rákattantam, a korább próbálkozásaim szemöldök formázásra tejes kudarcot hoztak és általában három nap után elfejtettem, hogy hol a termék és nem kerestem.
Nagyon természetes, könnyű használni, tartós is lenne, csak sajnos, hajlamos vagyok dörzsölgetni a szemöldököm, ami megakadályozza, hogy egész nap fennmaradjon, de ez az én hibám.

L'Oreal Nutri Gold Rendkívüli Arcolaj

L'Oreal Nutri Gold Rendkívüli Arcolaj
2017. augusztus 25.

Arcolajat L'Orealtól venni, az kicsit Mc'donalds-ból salátát effektus, de persze amint észrevettem mint újdonságot, landolt is a kosaramban. Döntésemet megtámogatta, hogy bevezetésként elég olcsón vesztegették azon a héten a Rossmannban és nagyon formás darab így ránézésre.

Sok arcolajat használok, ez azokhoz képest nem tud semmi kimagaslót, önmagában nekem kevés is, a pár nap használat után tónusosabb a bőr, ígéretet nem hozta.

Ami legjobban zavar benne az a borzalmas műillata, olyan lehet, mint a Nutri Gold család többi tagjának, de ez egy egy ilyen sok olajjal dúsított, elvileg természetes cuccnál rendkívül zavaró és illúzióromboló. Ahogy elnézem az összetevő listát a parfüm azért jónéhány olajat meg is előz.
A véleményem vhol 3 és 4 csillag között van, de olcsón jutottam hozzá és tényleg nagyon szép az üvege, ezért lágyszívű leszek. 4 pont. Ajándéknak tökéletes lehet.

update!!
Újravettem 3 év után és most vagy az van, hogy változtattak az illatán, vagy egyszerűen öregszem és romlik a szaglásom, de már nem olyan borzalmas mű, mint volt. Ezen felül nagyon szép bőrképet ad reggelre, szóval most felpontozom.

Rival de Loop Elektromos Arckefe

Rival de Loop Elektromos Arckefe
2017. május 2.

Imádom és mindennap használom :) hamarabb is észrevehettem volna

Mediblanc Whitening Fogkrém Fehérítő Hatással

Mediblanc Whitening Fogkrém Fehérítő Hatással
2017. április 6.

Nagyon bíztam benne, nagyon kevés eredményt hozott. Egyébként jól tisztít.
Most kaptam USA-ból Crest tapaszokat, ha az sem válik be, akkor biztosan velem van a baj. Majd megírom a tapasztalataimat.

Kiko Double Touch Lipstick

Kiko Double Touch Lipstick
2017. február 17.

Nagyon gyönyörű színe van és brutálisan tartós. Még sosem találkoztam ilyen tartós rúzzsal és mindennap meglepődöm, amikor a napi x kávé, ebéd, szendvicsek, kiskanálkával evett Nutella (csak a nehéz napokon:) és egyebek után úgy kell kisikálni este.

PomPom Valódi Nőiesség Sheavajas Habkrém

PomPom Valódi Nőiesség Sheavajas Habkrém
2017. január 8.

Habkrém és habkönnyű. Mikor megkaptam azt hittem, tévedésből üres flakont küldtek, semmi súlya.
Számomra maga a termék is súlytalan, elhasználom, de nem rendelek többet.

Yves Rocher Le Soin Vegetal Corps Önbarnító Tej Arcra és Testre

Yves Rocher Le Soin Vegetal Corps Önbarnító Tej Arcra és Testre
2017. január 2.

Nagyon kellemes illata van, eddig két használat után erős barnító hatást nem észleltem, hidratálni hidratál.
A flakonon az összetevők első pár sor le volt ragasztva, mikor megkérdeztem, hogy akkor honnan lehet tudni, hogy mi van benne nagyon furán néztek rám.
Végül azt mondta a hölgy, hogy van egy csomó ami látszik és az is elég szerinte. Ezzel nehéz vitatkozni:)

PomPom Neroli Virágvizes Zselé

PomPom Neroli Virágvizes Zselé
2016. december 27.

Nem tudnám megmondani, hogy miért rendeltem meg és még a helyes használatára sem jöttem még rá (vagy nekem nem használ) de az égvilágon nem csinál semmit, csak erősen illatozik.