Kencefice84

Regisztráció dátuma: 2016. július 1.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2016. július 1.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Paula's Choice Water-Infusing Electrolyte Moisturizer

Paula's Choice Water-Infusing Electrolyte Moisturizer
2020. február 29.

Vízhiányos bőröm van, nekem nagyon bevált a krém. Illatmentes, nyom nélkül beszívódik. Nagyon finom puha bőrt eredményez. Ajánlom bátran télen főleg mindenkinek száraz bőrre

Natics Vitalize & Fresh Vitalizáló Arclemosó

Natics Vitalize & Fresh Vitalizáló Arclemosó
2020. január 2.

Száraz de pattanásos a bőröm mégis szereti ezt a lemosót, már több flakonnal elhasználtam. Selymes tiszta bőrt hagy maga után. Használata után a c vitaminos szérum és hidratáló krém következik és ennyi elég is a bőrömnek. Mióta használom a pattanások is megfogyatkoztak és a hegek se látszanak már. Sokat javult a bőrképem.

Rimmel Super Gel

Rimmel Super Gel
2019. szeptember 21.

A munkám miatt a körmeim egész nap koptatva vannak. Kaparok, műanyag tekercseket tekerel fel. Szóval kapnak rendesen. Gondolkodtam műkörmön vagy géllakkon hogy az kopjon ne a saját körmöm. De sajnálom rá az időt, a pénzt és úgyis megunom a színt pár nap alatt. Vettem ilyen lakkot több színben fedőlakkal együtt. 2 réteg szín, egy réteg fedőlakk, hajszárítóval szárítva gyorsan megvan nem marad puha. Így is kitart egy hétig a körmömön. Szeretem. Simán elhiszem, hogy olyannak aki nem nyüstöli ennyit a körmeit 2 hétig is bírja. Fogok venni még több színt. Viszont lemosni nehéz, ami persze nem baj ha valaki ugyanazt a színt sokáig megtartja.

Phi Acne Balance Arcápoló Fluid Zsíros Pattanásos Bőrre

Phi Acne Balance Arcápoló Fluid Zsíros Pattanásos Bőrre
2019. július 28.

Nekem a bőr zsírosságán nem segített, ugyanolyan olajos fénylő maradt. Gyulladáscsökkentésben valamennyire segített. Használom de szkeptikus vagyok. Jövök majd updatettel még..

Update: kihozott egy csomó gyulladt pattanást. Mikor abbahagytam eltűntek, mikor újra felkentem visszajöttek. Pedig nagyon akartam szeretni.

Natics Detox BHA Arclemosó

Natics Detox BHA Arclemosó
2019. május 1.

Kerestem a tökéletes arclemosót. Szerintem megvan. Rendbeszedte a bőrömet, pedig csak nemrég vettem. Mitesszerekre, gyulladt pattikra szuper! Illata alig van, nem habzik sokat de szerintem nem is az a lényeg. Vízhiányos de zsíros arcom van. Lemosás után tiszta, zsírmentes de nem száraz! És ez nagyon fontos nekem. Ha lehetne több pontot adni azt is megadnám. Biztos újraveszem. Lehet, hogy másoknak nem vált be, de hát nem egyforma a bőrünk.

Vichy Eau Thermale Termálvíz Spray

Vichy Eau Thermale Termálvíz Spray
2019. április 22.

Tudhat valamit a Vichy marketingje ha a vizet eladják szépen becsomagolva. Tesztre kaptam. Egy frissítő arctoniknak több haszna meg értelme van. Akinek van felesleges pénze dobja ki rá.

FLP Ever Shield Deodorant Stick

FLP Ever Shield Deodorant Stick
2019. április 22.

Nagyon régóta alumínium mentes deókat használok, de ez az első ami tényleg nem hagy büdösödni nap végére. Kellemes az illata, nem színezi el a ruhámat és munkanap végén is szalonképes vagyok. 😃

Catrice ICONails Gel Körömlakk

Catrice ICONails Gel Körömlakk
2019. április 22.

Nekem a 02, a 63 és a 71 árnyalatok vannak meg, imádom mindet. Tartósságban nálam a Sally Hansent is leveri, mindenféle alap meg fedő lakkozás nélkül. A színek csodaszépek, napsütésben káprázatos a csillogásuk. Puha és hajlik a körmöm de nem pattog le róla, bírja a kiképzést. A többi lakkom kuka, ők maradnak végleg.

Barnängen Berry Boost Tusfürdő és Habfürdő

Barnängen Berry Boost Tusfürdő és Habfürdő
2019. április 16.

Jó ár/érték arány, finom illat, jó habzás, kellemes tapintású bőr. Nekem bejön nagyon, párom is imádja az illatát. Már a második flakonnal használom.

Natics Fluide Sensuel Rich Hialuron Fluid

Natics Fluide Sensuel Rich Hialuron Fluid
2019. január 19.

Nekem nagyon száraz a bőröm, de ez a krém ennek ellenére soknak bizonyult. Hiába kentem csak keveset, olajosan csillogott utána a fejem. Elhasználtam este, de inkább kipróbálok mást tőlük.