kenceficevivi

Regisztráció dátuma: 2021. május 4.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2021. május 4.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Geek & Gorgeous 101 A-Game 5

Geek & Gorgeous 101 A-Game 5
2021. június 24.

Az első retinolos termék, amit használok. Az elején csak heti egyszer, max kétszer mertem használni, mára már minden este felteszem. Szuperül működik! Nekem tök jól tolerálja a bőröm. A piros foltok és pattanás utáni hegek gyógyulásában is segít, valamint azóta láthatóan kevesebb pattanásom van. Nagyon örülök, hogy kipróbáltam ezt a terméket! A TO mandulasavas hámlasztójával is szuperül működik nekem, mindennapi használatnál is. Imádom!

L'Oreal True Match Alapozó

L'Oreal True Match Alapozó
2021. június 14.

Korábban sosem használtam alapozót, egyrészt nem is volt rá szükségem, másrészt nem szerettem, ha túl sok minden van rajta. Idén tavasszal ételintolerancia miatt a bőröm szörnyű állapotba került, így jó pár nyomot hagyva rajta. Olyan alapozót kerestem, ami természetes hatású és a bőrömnek sem tesz rosszat. TEljesen elégedett vagyok vele, ugyan a fedése tényleg könnyű, de enyhébb bőrhibákra tökéletes és valahogy tóvalóban felveszi a saját bőröm színét. Teljesen természetes hatást ad. Nagyon megszerettem, már ki sem lépek a lakásból alapozó nélkül. :D

Akneroxid 5 Pattanástalanító Gél

Akneroxid 5 Pattanástalanító Gél
2021. június 14.

Hónapok óta kinyomhatatlan piros duzzadt pattanásokkal küzdöttem, mire kiderült, hogy tej és tojás intoleranciám van. Sajnos ekkor már a bőröm nagyon rossz állapotban volt. Sok sok utánaolvasás és teljes rutin kialakítása után már fényévekkel szebb a bőröm állapota. Minden második nap használom ezt a krémet és tényleg szuperül teszi a dolgát. Csak lokálisan arra a részre kenem fel, ahol általában ezek a makacs pattanások jelennek meg. 15 perc után pedig lemosom.

CeraVe Habzó Tisztító Krém

CeraVe Habzó Tisztító Krém
2021. június 14.

Szuper kis lemosó. Könnyen eltávolítja a sminket is, utána kisimult a bőröm, de mégsem szárít. Én teljesen elégedett vagyok vele.

CeraVe Hidratáló Arckrém Nappali SPF25

CeraVe Hidratáló Arckrém Nappali SPF25
2021. június 10.

Nekem nem igazán vált be a zsíros bőrömre. Fehéres állagú és csillogóvá válik tőle a bőröm nappal. :(

Belico Skin Control I Faggyúműködést Szabályozó Gél Tágpórusú, Fénylő Bőrre

Belico Skin Control I Faggyúműködést Szabályozó Gél Tágpórusú, Fénylő Bőrre
2021. június 10.

Csak az ára miatt adok neki 4*-ot, egyébként tényleg jó kis krém. Szuper az állaga, nem kell belőle sokat kenni, így azért sokáig elég. Reggelre még a hidratáló hatása is elegendő, éjszakára egy kis hyaluron szérummal felturbózom. :)

Geek & Gorgeous 101 aPad

Geek & Gorgeous 101 aPad
2021. június 10.

Szuper kis szérum! Egyszerre több mindent bevetettem a rutinomba a pattanások elleni küzdelemben, valamint utáni hegek és foltok eltüntetésére, tuti, hogy ez a kis szérum is hozzájárul a már sokkal szebb bőrképemért. Kétnaponta használom, felváltva az Akneroxiddal.

The Ordinary Mandelic Acid 10% + HA

The Ordinary Mandelic Acid 10% + HA
2021. június 10.

Szuper kis hámlasztó! Első hámlasztóm és nagyon meg vagyok vele elégedve, az első héten csak minden 2. nap használtam de a 2. héten már simán minden nap és észrevehetően simább és szebb a bőröm. A pattanások mennyisége is csökkent, azóta sokkal kevesebb jött elő.
A pattanások utáni hegeket is nagyon szépen húzza össze, szinte mindennap tudom használni a Geekes retinallal is nagyon szépen működik egyik. A bőröm tavasszal hirtelen nagyon csúnya állapotba került ételallergia miatt és ez a két termék hihetetlenül szépen rakja rendbe a bőrömet.

La Roche-Posay Anthelios AC SPF 30 Fluide Extreme Mat Napvédő Zsíros, Aknés Bőrre

2021. június 7.

Már több fényvédőt is kipróbáltam, de egyik sem vált be a zsíros, problémás bőrömre. Ez a fényvédő szuper jó, könnyed állagú, tényleg nem lesz tőle fénylő a bőröm. Nagyon könnyen leég az arcom, ha napot kap. Ez a 30-as fényvédő egész napos túra alatt is szuperül működött, nem égtem, pirultam le. Nagyon elégedett vagyok vele. :)

The Body Shop Drops of Youth Fiatalságmegőrző Éjszakai Arcmaszk

The Body Shop Drops of Youth Fiatalságmegőrző Éjszakai Arcmaszk
2021. május 4.

A hidratáltsága jó, az állaga elég kényes, mert amíg nem szívódik be a bőrbe, addig a párnára nem tudom letenni a fejemet. Nagyon sok benne a parfüm/illatanyag. Rengeteg bodyshopos terméket kipróbáltam, de nekem nem vált be a problémás bőrömre. Inkább csak rontott a bőröm állagán. :(