Kendra

Regisztráció dátuma: 2012. július 26.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2012. július 26.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Oriflame My Red Demi

Oriflame My Red Demi
2013. október 4.

A vörös szín kedvelőinek nagy kedvencévé válhat a dizájnja,az illat tömény virágos ,száraz, leszáradás után kicsit hasonlít Christian Dior J'adore parfümjére,legalább is az én bőrömön. Mi nem passzolunk össze az tény,ő piros -én vörös,úgy gondolja -"Maradj magadnak ,én nem illatozom rajtad", 5-perc után hiába fúrom az orrom a csuklómba,nyoma sincs elillan...Demi karakterű nőkhöz illik.
Viszont a marketing'tetszik,nagy ötlet karakteres férfival reklámozni...http://www.youtube.com/watch?v=ToapuOC5Coc

Oriflame Love Potion EDP

Oriflame Love Potion EDP
2013. október 4.

Sajnos nekem allergiás szem és orr tüneteket okozott valamely összetevője,ezért tovább is adtam ezt a rendkívül tartós,"tomboló" illatot.
A csokoládét személy szerint abszolút nem éreztem az illatban,inkább a fűszeres gyömbér dominált, aki nem ismeri csak" szemezget vele" mindenképp próbáljon illatmintát belőle.

L'Oreal Casting Creme Gloss Hajfesték

L'Oreal Casting Creme Gloss Hajfesték
2013. október 3.

Hát sokáig keresgéltünk a leányzómmal és fél éves huza - vona után erre a termékre esett a választásunk,-ugyan is lánykám kicsiként szőke volt és ahogy cseperedett sötétedett a hajszíne,érdekes módon csak a hajtőnél és ez olyan látványt nyújtott mintha eleve lenövése volna.Mivel nagyon szeretnék vigyázni a hajára (90cm hosszú),eleve ammóniamentes kencét keresgéltem,kiinduló hajszínünk tehát sötétszőke - középszőke,először a hajtövekre kentem fel ecsettel a színt ,majd a fejrészre és végül a második dobozzal a teljes hosszra,a fejbőrbe én véletlenül sem masszíroztam bele,de a hajtömegbe szépen belenyomkodtam.
Hatóidő leteltével lemostuk,balzsamoztuk és mikor szárításra került a sor csak ámultunk micsoda természetes gyönyörű színt kaptunk.Pont olyan lett a hajszíne mint három évesen az eredeti volt,nagyon örülünk azóta is,július legvégén festettük és most fogjuk újra a lenövés miatt,de a szín maga rendkívül tartós,pedig a tenger és uszoda vize is edzette.Összegészben annyi negatívumot tudok elmondani,hogy szárítja a hajat,tehát balzsamozni, krémezni,hajápoló olajjal kenegetni kell és elég húzós a két doboz ára,de ezek ellenére mi ennél maradunk és ki jár az 5-csillag.(Jégszőke árnyalatot használtunk.)

Naomi Campbell Cat Deluxe

Naomi Campbell Cat Deluxe
2013. szeptember 17.

Ezt a parfümöt a fiatal korosztály használta a megjelenésekor, pedig nem egy kislányos pacsuli,korántsem annyira rózsaszín mint ahogy azt a doboza mutatja,-ma talán több felnőtt nő is utána nyúl ennek az üvegcsének. Örök fiataloknak találták ki,szabad lelkű nőknek,akik nem foglalkoznak az előítéletekkel,intrikákkal,- s ha kilenc életük nem is lehet,azt az egyet ami van próbálják szebbé,vidámabbá,gördülékenyebbé tenni.Akinek passzol a bőréhez az illat,egy nagyon könnyed még is intenzív,elegáns,melegséget árasztó felhőt húz maga után egyetlen fújás után is. Öt csillagot érdemel.

Helia-D BB Krém (régi)

Helia-D BB Krém (régi)
2013. szeptember 4.

Sajnos "csillaghullás"következik,mert csak tiszta arcbőrre felvihető,pedig néha kell más is (acne krém,vagy szemhéj ápoló stb),-így a kezdeti lelkesedésem alább hagyott. Más krém után szinte felkenhetetlen,radírgumi szerűen lepereg az arcról,korrigálni lehetetlen.Egyébként szereti a bőröm,de néha nagyon dühítő ahogy "viselkedik", fiatalabb korosztálynak biztosan hálásabb barátja lesz.

Ti milyen púdert tesztek fel erre a BB-re? - Érdekelne kinek mi vált be?

Rimmel Glam’Eyes Day 2 Night Szempillaspirál

Rimmel Glam’Eyes Day 2 Night Szempillaspirál
2013. augusztus 25.

Egy hónapja próbálom megszeretni ezt a spirált,de nem nagy sikerrel. A nappali keféje picit hosszítja a szempillákat,de semmi olyasmit nem nyújt amit a spirálmániások elvárnának egy normális hétköznapon....Hm és most jön az estékre szánt rész : Megmagyarázhatatlanul rengeteg festéket vesz fel ez a kefe (Egy eredeti hús vér boci kisasszony szempilláira is bőven eleget), felvitele után sűrű pókláb szempilla az eredmény,hirtelen még nem is túl ronda látvány,de száradás után nagyon,-nálam kócos,durva szempillákat kreál." Kísérleteim"során az 1-es felvivő első réteg felvitele után extra száradási időt hagyva vittem fel a 2-es felvivő (borjú mennyiségű) spirálkeféjét félre téve egy essence spirál letakarított szilikonkeféjével a 2-es kencét. Meglepő,az eredmény sokkal viselhetőbb,dús,hosszú szempillák,de a pókláb hatás csak mérséklődött,így száradás után sem teljesen simák és szétválasztottak a szálak,-mivel nem adom fel könnyen egy nagy méretű varrótűvel még szétválasztom a szálakat.
Mióta ezt a spirált "használom" ill:- ......a kínt vele,egy órával hamarabb kelek nehogy el késsek a munkából,a héten már a családom megajándékozott egy maybelline és egy avon spirállal csak dobjam már ki ezt a rimmelt a kukába....
Egy biztos,nem veszem újra.

Essence Quattro Szemhéjpúder

Essence Quattro Szemhéjpúder
2013. augusztus 21.

Ajándékba kaptam a 02-es változatot,nagyon megkedveltem,alap darabja lett a sminktáskámnak,a feketéjét szemceruza fölé teszem fel,a barack szemhéjtussal az igazi,a barna natúr sminkhez,az ezüst meg alkalomra.Nem allergizál!

Essence Stay With Me Hosszantartó Szájfény

Essence Stay With Me Hosszantartó Szájfény
2013. augusztus 21.

Az első alacsonyabb árkategóriás szájfényem, a10-árnyalatot választottam,meglepett,mert intenzíven színez, ha nappalra használom egy réteget veszek le belőle papírkendővel,de esti sminkhez nagyon bejön.Ezek után a 08-asat szereztem be ami nagy kedvencem lett,bármikor felbiggyezthető,mindenhez jól mutat. A 01-es alá viszont kell egy natúr alap rúzs mert önmagában elég halvány,egy kreol bőrű sötét hajú nőn inkább el tudnám képzelni,hozzám nem illik. Közepesen tartósak,sokszor ajakfilcet teszek alá úgy lehet játszani a színekkel,kicsit ragacsos,de nem zavaróan és én nagyon kedvelem a gömb végű aplikátorát, az ajakceruzához hasonlóan kell felvinni.
Ebben az árkategóriában egész jó kis termék.

Avon Anew Genics Koncentrált Szérum

Avon Anew Genics Koncentrált Szérum
2013. augusztus 21.

Lehet,hogy bőrtípus függő,de nekem csak hidratált ez a szérum,nem adott feszesebb bőrképet,pedig két üvegcsével használtam el. Hélia-D zselés mélyhidratálója ezerszer hatásosabb,feszesebb bőrképet ad.

Akneroxid 100 mg/g Gél

Akneroxid 100 mg/g Gél
2013. augusztus 21.

Egyértelműen nagyszerű ez a krém, egy évvel ezelőtt kamasz lányom közepesen,fiam erősen pattanásos volt,bőrgyógyász professzornál jártunk,csekély eredménnyel. Interneten kutakodva találtam erre a krémre (50mg/g-os változatra),kevesebb mint két hónap alatt letakarította az arcukról a csúnya gyulladásokat,kozmetikus tisztító kezelésével felváltva.- Ma az én két gyerekem a legszebb bababőrű kamaszok táborát erősíti,nagyon boldog vagyok,tuti 5-csillagos termék! A textilt kifehéríti,alapos kézmosás ajánlott a használatakor./Akinek viszont nem tolerálja a bőre ezt a krémet az ne kísérletezzen vele,csúnyán felmarhatja és kipirosíthatja a bőrt./