Kendra

Regisztráció dátuma: 2012. július 26.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2012. július 26.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Elséve Színvédő Sampon

Elséve Színvédő Sampon
2012. július 29.

Született vörös vagyok,még is ezt használom-szuper élénk színt eredményez és szép fényes tőle a hajam.- A balzsamja is megvan.

Max Factor Lasting Performance Hosszantartó Alapozó

Max Factor Lasting Performance Hosszantartó Alapozó
2012. július 29.

Régen ezt használtam-akkor még nem volt eszem az összetételt nézni.Tény,hogy jó alapozó,de sajnos ez sem bőrbarát!

Oriflame Delicacy Body Cream

Oriflame Delicacy Body Cream
2012. július 29.

Sajnos én is az összetevőire panaszkodnék,-ajándékként kaptam és szinte minden tekintetben elégedett lennék vele - nagy kár érte,hogy nem bőrbarát!

Lavera Ásványi Kompakt Kőpúder

Lavera Ásványi Kompakt Kőpúder
2012. július 29.

Ez az egyetlen púder ami nem okozott bőrproblémát az arcomon,- vékony rétegben nem feltűnő.

Alverde Nude & Flash Pirosító Gyöngyök

Alverde Nude & Flash Pirosító Gyöngyök
2012. július 29.

Téli sminkekhez igazán szép-egyenletes problémamentes bőrön szépen mutat,,jól eldolgozható"-Barátnőm sminkjéhez és maszkabálon gyerekek sminkeléséhez használtam. Saját szeplős arcomhoz mesterkélt lenne.

Anew Ultimate 7S Day Krém 25-ös Uva/Uvb-Szürővel

Anew Ultimate 7S Day Krém 25-ös Uva/Uvb-Szürővel
2012. július 29.

A krém jól hidratál,száraz bőrre jó választás lehet,-az én kombinált bőröm kicsit fénylik tőle így az orr és a áll részt kihagytam a kezelés alól,nem allergizál az illata elegáns ,de semmi hyper-szuper" hatását nem tapasztaltam,bőröregedésre alacsonyabb árkategóriás krémek is tudnak ennyit nyújtani.
De száraz bőrön máshogy működik,a barátnőmnek bevált így nekem is ajándékozott egyet-ez alapján írtam véleményt,-végül a dekoltázsomra használtam el a krémet.

Alverde Lábápoló Vaj Mandulafenyő és Shoreavaj

Alverde Lábápoló Vaj Mandulafenyő és Shoreavaj
2012. július 29.

Imádom a drogériákat,illatszerüzleteket de egyben "veszélyes"területek is számomra -a pénztárcámnak mindenképp,a bevásárló listámon túl mindig akad olyan kence ami nincs felírva,-"de velem szeretne jönni ! " Így volt ez a lábápoló vajjal is,-pici aranyos tégelye pont kézbe illik,-esténként utáltam a flakonos lábkrémeket keresgetni,mert általában lefekvés előtt kenem be a kezem-lábam,de ez a kis doboz helyet kapott az éjjeliszekrényemen.Jó illata van és puha lett tőle a lábam,térdre is könyökre is kenem-,jó kis krém.

Baba Tusfürdő Orchideatej és Gyöngy

Baba Tusfürdő Orchideatej és Gyöngy
2012. július 27.

Nagyon szeretjük,az egész család ezzel a márkával fürdik csak mindenki más illatot használ,érzékeny bőröm van,de minden rendben van ezzel a tusfürdővel.

Alverde Vital Szemránckrém Golgotavirág

Alverde Vital Szemránckrém Golgotavirág
2012. július 27.

Régen sok pénzt költöttem szemkörnyék ápoló krémekre,feleslegesen-egyik sem használt, harmincötön túl még egész jól állok "szarkalábak területén"-de ez a krém nagyon tuti,a szemkörnyékre és a száj nevetőráncaihoz is ezt használom,nagyon jól simít -inkább feltölt,tényleg hatásos.Véletlen vásároltam meg,tetszett a doboza és az összetevői,nem nagy reményt fűztem hozzá,de most már nyolc hónapja ezt használom,Ne kenjétek -inkább csak ujjbeggyel paskoljátok a bőrbe és szépüljetek!

Biomed Körömvirág Krém

Biomed Körömvirág Krém
2012. július 26.

Sajnos egy ideig használtam,-a családom bőrének ápolására is.-Nagy csalódás ért mikor több éves használat után végigolvastam az összetevők listáját: Methylparabent tartalmaz,-Biomed márka-túlérzékenységre ajánlva? -Szinte mindegyik termékük,némelyek alumíniumot.Eszméletlen mikor söprik már le az üzletek,pláne gyógyszertárak polcairól a PARABÉN-tartalmú kozmetikumokat ?!