Kendra

Regisztráció dátuma: 2012. július 26.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2012. július 26.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Vichy Dermablend Fixáló Púder

Vichy Dermablend Fixáló Púder
2016. február 25.

Fehér hintőpor szerű finom porpúder,nekem világosítja az amúgy is fehér bőröm.A problémám,hogy szárít és ezzel szemben még sem mattít szépen. Eladtam.

Vichy Dermablend 3D Korrekciós Alapozó

Vichy Dermablend 3D Korrekciós Alapozó
2016. február 24.

Sűrű krémes állaga van,a Helia-D BB-krémhez hasonló csak valamivel könnyebb eldolgozni a bőrön,15-szín tökéletes és szép bőrképet ad,főnyeremény lenne,de az én bőrömnek sok,szárít és húzódik miközben a nap végére még is átfénylik.Maradok a koreai vonalnál.

Enrique Iglesias Deeply Yours For Her

Enrique Iglesias Deeply Yours For Her
2016. január 1.

Kifújáskor citrusos, grapefruitos erős illat, majd leszáradás után mutatja meg igazi arcát, kellemes virágos vanília igazán egyedi, megfelelő bőrön telitalálat. Fiatalabb korosztályon tudom elképzelni.

Avon Mark Big and False Lash Dúsító Szempillaspirál

Avon Mark Big and False Lash Dúsító Szempillaspirál
2015. december 27.

Ajándékként ismerkedtem meg vele,szegény olyan rosszul sikerült darab,hogy haragudni sem tudok rá ,csak szánom szegényt -(?)
- Mi okból lett megalkotva.........?

Police Icon EDP

Police Icon EDP
2015. december 27.

Laci finoman kreatív írása mindent elmond az illatról. Női szemszögből nézve és főként (a FÉRFI) bőrén illatolva -Juhász Gyula mindenki által ismert verssorait idézném : "-Én nem tudom mi ez, de jó nagyon,
Elrévedezni némely szavadon,
Mint alkonyég felhőjén, mely ragyog,
És rajta túl derengő csillagok.
Én nem tudom mi ez, de édes ez,
Egy pillantásod hogyha megkeres,
Mint napsugár, ha villan a tetőn,
Holott borongón már az este jön.
Én nem tudom mi ez, de érezem,
Hogy megszépült megint az életem,
Szavaid selyme szíven simogat,
Mint márciusi szél a sírokat.
Én nem tudom mi ez, de jó nagyon,
Fájása édes, hadd fájjon, hagyom.
Ha balgaság, ha tévedés, legyen
Ha szerelem, bocsájtsd ezt meg nekem!

Avène Triacnéal Expert

Avène Triacnéal Expert
2015. december 9.

Tűzoltásra" volt sürgősen szükségem,-ugyan is az Astor Lift Me Up Anti-Aging BB krémje egy hét alatt úgy taccsra vágta a bőröm....annyira csúnya göbös,hólyagos acnét okozott.
Ez a krém négy nap alatt csökkentette a gyulladást,csak éjszakai krémként használható,olyan sárgás sűrű joghurtszerű krém,azonnal nyugtat,cseppet sem szárítja a bőrt. A pumpás adagolója tökéletes,így frissen ismerkedve nagyon jó,hatékony krém.

Rimmel Kate Moss Ajakrúzs

Rimmel Kate Moss Ajakrúzs
2015. december 5.

Utáltam a rúzsokat,szájfényt használtam eddig,de ajándékként megismertem ezt a kis csodát,egy nude rózsaszín árnyalatban.
Szeretni való kedves kis darab,jól hidratál és nem ül ki az apró kis redőkbe.

Astor Lift Me Up Anti-Aging BB Krém SPF20

Astor Lift Me Up Anti-Aging BB Krém SPF20
2015. december 5.

Sajnos pont azt a hatást tapasztaltam amit norab is írt a véleményében,több nagy dudoros kiütés...-ezek után mit mondhatnék.
Hiába ad szép bőrképet ha egy hét használat után taccsra vágja a bőröm.

Madonna Truth Or Dare Naked

Madonna Truth Or Dare Naked
2015. december 5.

Hm. -Bitch I'm Madonna .....című videoklip derengett előttem-e parfüm megismerését' követően.
-Nem is értem a tengernyi csodaszer kategória ihlette véleményeket...-semmi elegancia nincs az illatban és egy szemernyi luxus sem!
Akik viselik az illatot véleményem szerint többet érdemelnek és biztosan többek is mint amit ez az illat mutat és ad a személyiségükből.(!)
Nem mondanám,hogy rossz élmény a szaglószerveknek - édes illat cseppnyi gyomorfájdító ,finoman tolakodó felhanggal.
Bár Madonna nyíltan kimondja ,én csupán körülírnám:- a lány nemű kutyák ivarára használt szót : ...ka
-Több férfi ismerősöm is ezt a szót használta,mikor az orrukhoz invitáltam ezt az illatot,tehát amit ez az illat sugároz az nem igazán egyértelmű.

Jesus Del Pozo In Black EDT

Jesus Del Pozo In Black EDT
2015. november 15.

A kíváncsiság a fegyelemsértés legtisztább formája. (Vladimir Nabokov) - Igen régen vágytam már a találkozásra ezzel az illattal.

Mintaként rendeltem három üvegcsével és azon nyomban magamra öntöztem kettőt - ez a parfüm maga a lázadás,tömény szófogadatlanság,meggondolatlanság és az a fajta kíváncsiság ami könnyen rombol vagy bajt okoz.....
Lefogadom,hogy az illat ezer színű és nem csak a sötét tónusú árnyalataira gondolok,hanem a különböző bőrrel való érintkezésre,nagyon egyedi, két nőn sem egyforma,rafinált illat. Nálam szinte a túlérett cseresznye fülledt melegben,dohos cseppet édes ,parafás arcát mutatja.
Átfutott az elmémen,ha ezt az illatot kezdeném használni a férjem lepődne meg a legjobban,- nem egy féltékeny típus. - De szimatolna,fel alá járna,végigmérne és megkérdezné,hogy : - Talán két évtized hűség után találtam valami szemtelenül majdhogynem ízléstelenül fiatal szeretőt ? Vagy kimeredt szemekkel és ijedt de vágyakozó tekintettel: -Talán,esetleg terhes vagyok-e ?
és harmadik kérdésként : Esetleg mindkettő?

Az illat fekete macskáknak való,hamis vörös rókáknak,akik imádják az éjszakát,a dohány illatát,cseppnyi mámort,a sötét elhagyott utcákat a ködös hideg hajnalt és a változatosságot, - mert kíváncsiak már már veszélyesen'.....

Nem kockáztatok én ezzel az illattal,