Kendra

Regisztráció dátuma: 2012. július 26.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2012. július 26.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

L' Erbolario Legni Fruttati Fruits & Woods Tápláló Testápoló Krém

L' Erbolario Legni Fruttati Fruits & Woods Tápláló Testápoló Krém
2015. november 14.

Eddig nem volt közeli ismeretségem a termékcsaláddal,- de érdekelt a természetes növényi alapanyagokra hivatkozó leírások után.
25%-os akció keretén belül rendeltem meg,vonzó csomagolásban érkezett,tégelye érdekes pasztell zöld,kinyitva egy élénk sárga krém fogadott,-nem erre számítottam,szinte tökéletes hasonmása a régmúltból jól ismert Caola Kézbalzsamnak....
Körtenektár illatot ígért - beleszimatolva' elöntött a fájdalom,- mert a körte illatához semmi köze nincs,édesnek sem édes,nagyon natúr,nagyon zöld,gyökeres,fanyar ,kesernyés. Bőrre felkenve az "illat" lágyul de számomra idegen behatárolhatatlanul távoli- egy olyan férfira emlékeztet aki szimpatikus és külcsínre is rendben van,kedves,vonzódsz is hozzá de viszont soha de soha nem szexelnél vele.
Lágy krém,a bőrt azonnal hidratálja és szó szerint ránctalanítja,szépíti,- nem is értem miért nem tudom szeretni.
Ebben az árkategóriában személy szerint inkább más márkát választok,natúr termékeket kedvelők és édes illatokat gyűlölő krémkedvelők kedvenc terméke lehet.

Tonino Lamborghini Mitico

Tonino Lamborghini Mitico
2015. augusztus 13.

Ó,hogy ez milyen jó nyárra... - Önszántamból soha nem vettem volna le a drogéria polcáról,de a kedvesem életében először illatszert vásárolt magának és ezzel tért haza. Hm..gondolom a menta teszi ezt a könnyed frissességet,az ő bőrén édeskés kicsit sem szúr,lágy vibráló finom illat. Cseppet sem vagyok az a dörgölődző puszi-nyuszi típusú nő - de ez tuti valami feromoncsapda mert ragadok hozzá mint a cseresznyelégy......

Carmex Moisture Plus SPF15 Hydrating Lip Balm

Carmex Moisture Plus SPF15 Hydrating Lip Balm
2015. augusztus 7.

Tökéletes,álmaim netovábbja ez a fényvédővel ellátott kis színezett ajakbalzsam. Hőségben is kitűnő.( Aki tud a rózsaszínen kívül más árnyalatban is be szerezni szóljon vevő vagyok rá.)

Sally Hansen Airbrush Legs Vízálló Folyékony Harisnya Spray

Sally Hansen Airbrush Legs Vízálló Folyékony Harisnya Spray
2015. augusztus 7.

Nekem a krém változata vált hatékonynak,a spray egyszerűen nem marad fent a bőrömön ,nem szárad meg ,- letörölhető. Mindent összeken,összefog.
Medium változatban sárgás,nem szép színeredményt ad.

Sally Hansen Airbrush Legs Vízálló Folyékony Harisnya Krém

Sally Hansen Airbrush Legs Vízálló Folyékony Harisnya Krém
2015. augusztus 7.

Hirtelen boldoggá teszi az embert mint a nagy üveges nutella.
Minden létező színben beszereztem,fehér bőrre a light árnyalatban a legtermészetesebb,a médium sárgás,nekem nem bőrközeli a kapott árnyalat, tan/bronzé színben elég sötét némi narancsos- kreolos szín ami eldolgozva gyönyörű lenne de például lábfejen és a sarkaknál,bokáknál nem lehet ekkorát csalni,- látszani fog,hogy festett virgácsokon lejtünk. Igen a problémám a termékkel a lábfejeknél,lábujjaknál akad mert ezeken a területeken ha nagy nehezen sikerül is eldolgozni akkor is hamar lekopik a szín és elég bután fest,-vékony pántos szandi vagy csini papucs használata után ott a fehér folt- helye a lábbelinek ...Tehát fog és sajnos a ruhámat is,karra nem is merem használni emiatt. Vízállóságát illetően,esőben fent marad,sőt ( tengerben tesztelve) úszhatsz is vele egyet,lubickolva azért szépen leázik,naptejjel keverhető (bioderma),úgy is fent marad a vízben egy rövid ideig.Mivel én már egyáltalán nem napozom,mert sem fekete szeplőket,sem májfoltokat nem szeretnék,- nekem hűséges társam volt ez a kis színező a nyaraláson. Sajnálom,hogy ő is fogja a textilt,ezért haragszom rá- így csak jóindulattal az egységes és fiatalosnak ható bőrkép miatt csillagozom,mert a végeredmény azért szemet gyönyörködtető.

Eveline Cosmetics Advance Volumiére Eyelashes Concentrated Serum 3in1 Szempillanövesztő

2015. augusztus 4.

Számomra az első csodaszer kategóriás termék és ezerszer köszönöm az előttem véleményező 'p.cseresznye' sorait,- mert ennek hatására kutattam a termék után. Vékony szálú gyenge szempillákkal rövid időn belül csodát tesz ez a kis fehér kence,erősíti,vastagítja,megemeli a pillákat,tucatnyi éppen ,hogy csak döcögő szempillaspirálom perdült táncra a hatására - mert e nélkül már nem is spirálozom a pilláim. -Elsőként őt kenem fel és száradása után a feketét,gyönyörű sűrű és hatalmas szempilla a végeredmény. Túlzások nélkül imádható termék.

Paco Rabanne 1 Million EDT

Paco Rabanne 1 Million EDT
2015. augusztus 3.

Pár negatív véleményt olvasva az a szólás-mondás jutott eszembe,hogy " -Nem fog aranyon a rozsda"... ... . vagy talán " -Az arany sárban is arany." - Nem értem miért gondolják néhányan hogy a műveletlen köznép illatszerévé vált az 1million' ? - Talán ilyen jól keres a magyar átlag férfinép ,hogy úton-útfélen csak az illatozó aranyrúd nedűjét locsolja magára?
(Nevetséges és szájtépő csacsogásnak gondolom ezeket a véleményecskéket.)
Igen piacra került több ezer utánzat amit a fitos orrocskák a nagy púderfelhő alatt "tévedhetetlenül" one millionnak véleményeznek,sőt elismervén az igazán remek utánzatnak neve is van : Tonino Lamborghini Prestigo.
Véleményem szerint e-parfümnek nem kell menőnek ,sem trendinek lennie-maradnia,nem is lesz soha tucatillat mert minden viselőjén egyedi arculatot mutat. - Úgy gondolom a kopó orrú véleményezőknek sem kell szegény kőmíves-műves' Józsira mutogatni,hogy az arcátlan már megint a talicskában hagyott egy fángli aranyrudat és itt húzza az illatfelhőt ami annyira közönségesss.hogy csuda.
A parfüm elegáns,férfin-férfias és ha még is olyan egyén locsolja magára kinek nem illő - hát a majmot is öltöztethetik selyembe.......
Míg el nem felejtem öt csillag.

2013.08.15. - Hol is kezdjem?....Talán örülök is,hogy sokak így 'legagyizták ezt a parfümöt,-valahogy úgy mint amikor véleményt mondanak olyas valakiről akit csak kívülről szemlélnek meg és fricskáznak le ,de a belső lényét a valódi értékeit nem ismerik. Tény,hogy sok olyan ember csicsázta magára ezt az illatot aki nem volt méltó a viselésére. A reklám és maga a parfüm csomagolása is sárba tiporja az illatban rejlő lágyságot és eleganciát,mert,hogy erről az illatról más köntösben és megvilágításban ódákat zengenétek az tuti. Lehet,hogy néhány éve jó pár divatmajom édesanyukája karácsonyi meglepije volt és a csomagolás hívogató volt az "aranyeső a családomra"-jómódú követői körében. Ez mind tény,de a lényegen nem változtat,- azért ez nem egy trafikos Old Spice,kétlem,hogy minden degenerált útszéli szakadt csóró 65euros parfümöt öntöz magára! (- a 100ml es ára) A köntöse tolakodó és fantáziátlan,de egy intelligens és jóképű középkorú férfin megérezve ezt az illatot koránt sem szentségtörés,megkoronázva egy hófehér széles mosollyal pedig verhetetlen. Sajnálom, én így asszociálok erre az illatra gondolva.

Xen-Tan Deep Bronze Luxe

Xen-Tan Deep Bronze Luxe
2015. július 12.

NAGY RAKÁS .... !!!
(Ha csak nem hibás terméket küldtek,hatalmas pénzért.)
Egy zselészerű,sárhoz hasonlító ragacs amit az aplikáló kesztyűvel is képtelenség felkenni,csak maszatolódik és kukacosan lepereg,semmi szín- (nem úgy mint a termékről készült videóban), - mint ha némi kosz került volna a bőrömre,de még inkább az is vissza ragad a kesztyűre,semmi szín nem jelentkezett másnapra sem!
Használhatatlan,teljes pénzkidobás ! (- Kicsi az esély rá,hogy az iparfümériánál 'kicserélik.) NULLA!!!

Gabriella Salvete Matte Púder

Gabriella Salvete Matte Púder
2015. július 11.

Nagyon ódzkodom a púderek használatától,főként nyáron-pedig az én tág pórusú vegyes bőrömre igen csak látványos megoldás. Persze cseppet sem vagyok biztos abban,hogy ez jót is tesz az arcomnak,de ha néha elengedhetetlen a sima pofi látványa csak valami jó minőségű termék jöhet szóba. Viszonylag sok márkát próbáltam már,sok csalódás és pénzkidobás után már az üzletben,kozmetikában kértem teszter' terméket és ha bevált csak ezek után vásároltam. Legnagyobb problémám a mattosító púderekkel volt, mert még jobban előhozták a pórusokat és emellett előtűntek az addig láthatatlan ráncocskák,-hát ugye ki örül annak ha plusz tíz évet öregít rajta egy vacak púder...(?) Mostani vásárlásomnál is kerestem-kutattam az interneten,videókat,fotókat nézegettem,fényvédős matt púder után ami ugye nem is ráncosít,(volt nekem coverderm peptumax -de neki elég húzós az ára).
Végül is rátaláltam erre a termékre,négy színben kapható és végre nem azok a hókadt rizsporok,nem is sárga,narancssárga májbeteg színek. - Szerintem igen szép bőr közeli árnyalatok,én a nyári arcszínemhez (vagy önbarnítóshoz),a 2-es árnyalatot választottam.
- Csomagolása nem olyan szép mint a fotókon,egy visszafogott szatén fényű magas műanyag doboz,de javára szólva legalább automata' nyitással,belül tükör is van és szép kis barna szaténnal borított puff'. A púdernek nincs illata-sem szaga aminek nagyon örülök,azonnal mattít és első használatra feltűnt,hogy nincs sem maszk hatása sem ráncosító tulajdonsága,emellett 15-ös fényvédelemmel bír,pár óra múlva a pórusok itt is előtűnnek,de a matt hatása igen jól teljesít,helyén marad és tényleg hidratál,mert a rusnya ráncosodás is elmarad. Árérték arányban ötösre vizsgázna,de a csodaszert még keresem púder terén,ennek ellenére ez egy minőségi termék és szerethető.

Uriage Hyséac K18 Krém

Uriage Hyséac K18 Krém
2015. július 9.

Szigorú tej ,glutén és cukor mentes diéta mellett tudok csak normális bőrrel élni - nekem ezt a lapot osztották.
-De ha még is meg kell szegnem egy buli vagy vendégség, vagy egyszerűen csak hónapok óta nem ettem valami finomságot -(süteményt) például és megeszem az áhított étket- azonnal támadás indul ellenem ragyák tömkelege formájában EZ A KRÉM TUTI HATÁSOS FEGYVER ellenük!
Felkenve egy nagyon zsíros érzetű,meglepően nehéz krém ami első körben csípi is a bőröm,- bevallom kételyeim voltak a további használatot illetően.
De a bőr alatti göbök nem gyulladtak be,nem nőttek és nem sebesedtek,hanem vissza húzódtak,elhalványodtak és eltűntek. -Ha végig simítom az arcom egyetlen dudor sincs rajta,ez csodás. A krém hatása fantasztikus,viszont eszméletlen zsíros érzetet hagy maga után,csak mattító kendővel tudom használni,sminkelni könnyű rá -persze fénylik,biztosan valami matt bb-krém vagy alapozó kellene hozzá,-nyáron én ezt nem merem megpróbálni,-de ha valakinek van pozitív tapasztalata-e téren írjon. Most uriage cc-vel használom és ragyogok is ha nem itatgatom a képem rendesen a nap folyamán,púderrel is maximum 1,5-óra. Nem vonok le csillagot,a hatása kárpótlás mindenért,sima de csillogó bőr,majd mattítom szorgalmasan.