Kendra

Regisztráció dátuma: 2012. július 26.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2012. július 26.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Uriage Roséliane CC Krém SPF30

Uriage Roséliane CC Krém SPF30
2015. július 5.

A tervezett funkciójában biztosan nem állja meg a helyét ez a CC-krém....-nek nevezett színezett hidratáló.
Egy "kreol"- barna árnyalatú selymes állagú,vizes krémről beszélünk,világos bőrre kenve először túl sötétnek ,fényesnek hat. -Bőrhibák,pláne pirosság fedésére nem alkalmas! - Mire is jó tehát? - Mert öt -'Mátyást adtam ki érte és nem szeretem dobálni a pénzt hasztalan dolgokra. Először is ha használok önbarnítót az arcomra a krém színe pont megfelelő lesz ,beolvad és láthatatlan
- ha fedést szeretnék - keverni kell a jól bevált téli'
Skin 79 Super Pink BB -krémmel ami így sötétebb lesz- de jól fed és nem okoz pattanást. Ha túl fényes én egy papírkendővel mattítom le mert nyáron nem bírom a púdert viselni. De újabban a hyseac k18- fölé kenem és a hibákra pöttyözöm a skin 79-et,és ennyi ebben a nagy melegben,valamivel szebb lesz a bőrképem és mégsem a bőrömre száll a por és a kosz. Pattanást nem okoz,alig fed de színt ad az arcnak,fénylik főként a k18-al de mattító kendővel orvosolható, összességében nem újra vevős,de el fogom használni,ki tudja a doboz végére még változhat a három csillag...

Eucerin Hyaluron-Filler Ráncfeltöltő Nappali Krém Normál, Vegyes Bőrre

Eucerin Hyaluron-Filler Ráncfeltöltő Nappali Krém Normál, Vegyes Bőrre
2015. június 24.

Ráncfeltöltésre úgy tapasztaltam hatásos ,de az acnés bőr nagy ellensége,- azoknak akikek nincs ilyen problémájuk akár működhet is ez a krém.

Dr. Kelen Selfsun Tan Önbarnító Krém

Dr. Kelen Selfsun Tan Önbarnító Krém
2015. június 24.

Június .13. : - Tegnap este a bőröm előkészítése után felkentem és ma reggel az a "pletyka" jutott eszembe - Amikor a néma mondja a süketnek, hogy a vak látta a bénát szaladni....
Nézegettem szabad szemmel,szemüvegben,villanyfényben,az udvaron kora reggel még hálóruhában és most a verőfényes napsütésben is. - Reálisan szemlélve a "szolid barnaság"-ot negatív irányba übereli a kapott eredmény.
A flakon pici (100ml), 60kg vagyok,nálam talán három használatra elegendő, tükörben szemlélve arcon a pórusokat rendesen előhozta és akaratlanul is az (Indul a bakterház) film részlete ötlött a fejembe : - " Kezit csókolom tésasszony! Milyen szép színe van kendnek...tudja má mire gondolok? - Olyan szép sárga!
Abban biztos vagyok,hogy újravenni nem fogom ezt az önbarnítót,abban viszont nem,hogy az általam osztott csillagzata merre változik.

Június 24. : - Hát nem változott pozitívan a korábbi véleményem,ez bizony két rétegben is sárgás árnyalatot produkál,nekem térdnél és bokánál kifejezetten "összevert" képet hozott, pedig testápolóval aláhidratáltam,próbáltam a kényes foltos pontokat törülközővel finoman átdörgölni némi sminklemosó segítségével-nagy hiba volt mert az egész színréteg lejött és fehér foltok éktelenkdtek a térdemen és bokámon.- Ki is vonultam a hátsó teraszra természetes fényre- hátha csak rosszul látok és jó lesz ez majd mindjárt meglátom....,- hét hónapos boxer gyerekem rögtön jött és vizslatta mit kell nézni- végigszimatolta a lábam és nyugtázta,hogy pffffffff...... -Hát igen,nagy sóhajjal az elején,ez a termék nekem felejtős kategória. Azért nem vonok le csillagot mert dőrzsi szivaccsal tökéletesen leszedhető,nyoma sem marad. A konklúzió pedig Huron kutyámhoz csatlakozva: Hmmm pfffff!

Trussardi My Name EDP

Trussardi My Name EDP
2015. április 20.

"- A beszéd a külső gondolat; a gondolat a belső beszéd."

Ez az idézet jutott eszembe erről a parfümről azzal a kis kiegészítéssel,hogy maga az illat nem szólít meg mindenkit és nem kelleti magát,- de gondolkodik',nem is akárhogy, szolidan, észrevétlen, csendesen. De korántsem szürkén,semmitmondón, - épp ellenkezőleg,senki nem születik bölcsnek,lelkileg erősnek ezt a megélt évek és tapasztalatok hozzák és az a csodálatos,ha a göröngyös utakon túlhaladva még van a tarsolyunkban lelki szépség,finomság és báj. Ez az illat ezt tudja és a viselője is,- aki igaz nem a társaság középpontja,mégsem tud észrevétlen maradni,mert mindig ott van ahol kell és pontosan tudja,hogy amit tesz azt jól teszi,sokszor irigység lengi körül - de ezt is épp oly szolidan és tapintattal kezeli,cseppnyi mosollyal az arcán és letisztult gondolatokkal a lelkében. Szép illat.

Agent Provocateur L'agent

Agent Provocateur L'agent
2015. április 16.

Kihívó,pajzán és provokatív - vakmerő,bevállalós,elszánt de főként tettre kész nőknek.........,nem nyusziknak illő nehézfegyver'.

A virágos jegyek igen csak dominálnak benne,- tubarózsás,eszméletlen tartós testes parfüm.

Soha sem bújok más bőrébe,ezért a (Maitresse) változatot tartottam meg magamnak, azt kell mondjam egyikük sem fog szembejönni velem az utcán.
Zavarba ejtően különleges illatok.

Jennifer Lopez Live Luxe EDP

Jennifer Lopez Live Luxe EDP
2015. április 16.

Érdekes illat,biztos vagyok benne,hogy minden bőrön máshogy hat - ezért nem válik kommersz illattá.
Nem tudtam eldönteni mi nem hagy nyugodni ebben az illatban,-hát például ez :https://www.youtube.com/watch?v=Xmap94TcDNs
Csajok ehhez az illathoz bizony fenék kell,- méghozzá rázva :)
Egy lüktető,intenzív,szuper tartós illat, és táncolni kötelező!

Vichy Liftactiv Advanced Filler

Vichy Liftactiv Advanced Filler
2014. december 29.

Selymes ,könnyen beszívódó krém...de az én esetemben elmaradt a happy end!
Konkrétan a ráncokkal semmit nem csinál,a többi részen enyhén feszesít,de ezt egy alacsonyabb árkategóriájú krémmel is el lehet érni.
Ebben az árkategóriában a La Roche-Posay Redermic [R] -szérumja sokkal jobb.

Trussardi Donna

Trussardi Donna
2014. december 29.

Még ünnepek előtt történt,hosszú várakozás,készülődés után végre volt időm eljutni a D-be,lázasan sietem a Dior pulthoz,hogy magamhoz vehessem álmaim Hypnotic Poisonját Eau de parfüm változatban.-El kell,hogy mondjam hatalmas csalódás ért a parfümmel kapcsolatban,semmit nem adott amit vártam,alig hasonlít "régi mivoltjára".
Próbáltam felocsúdni és Trussardiékhoz érve belekapaszkodtam Donnába,azonnal bőrre fújtam,vártam,szimatoltam és nem hittem az orromnak.
Tettem pár kört,nézelődtem,-"nem savanyodik... hm,-nem keseredik...semmi wc-illatosító ,sem öblítő,-pónipisi mit tudom én....csak finom jázmin és vanília kevés gyümölcs és nagyon passzol a bőrömhöz". Visszaértem hozzá és rögtön haza is jött velem. Tartós melengető,szeretni való illat.

Police The Sinner EDT

Police The Sinner EDT
2014. december 29.

Az a helyzet,hogy önmagamtól a közelébe sem megyek ennek az üvegcsének,maga a Police'-márka is távol áll tőlem a jelen parfüm elnevezése és kinézete pedig megmosolyogtató... De van két fiatal csemetém és hát a karácsony fa alatt várt a bilincs (érdekes) - "Mit követtem el?" -Ennyire nem sikerült tán rosszul a mézeskalács?....-Persze előre figyelmeztettek,hogy ne ítéljek külső alapján. Bontottam-fújtam-vártam, és meglepődtem,mert az illat lecsengése szép volt,- enyhén édes,virágos kellemes simulékony illat,semmi fortély. - Nem hinném,hogy a "bűnösöknek" ilyen az illatuk. - "Jaj megbüntetlek mert túl sok tejszínt raktál a pudingra,kapsz egy bilincset-nesze neked!"
Az értékelésem azért 5-ös mert meg kell tanulni a dolgok mögé látni és ez esetben az illat tartóssága sem elenyésző.

Kedves lunaticgirl írásához csupán annyit fűznék hozzá,hogy egy 40-es nő koránt sem nyannyer" bármilyen szemszögből nézzük a dolgot:)
Ez olyan mint,ha egy gimis lányka megjegyezné,hogy te sem vagy már egy zsenge rózsabimbó....Mindenki lesz egyszer nyegyven éves,meg ötven ,hatvan is,bármennyi, de egy nő soha sem lesz nyannyer vagy öregasszony !- Talán csak idős hölgy.

Salvatore Ferragamo Pour Homme

Salvatore Ferragamo Pour Homme
2014. augusztus 29.

Ajándéknak szántam,mert kedvelem a füge illatát...
-De ez a parfüm érzékeny jurai kopó orromat,rettenthetetlen szaglású angol vérebbé változtatta!
A kömény és a tölgymoha fülledten és keményen orrba töröl első szippantásra,(amely végtelenné válik)-majd a virágkavalkád émelyítő illata cseppnyi fügével a végén. Hetekre az orromba égett.
Nem lett ajándék,új gazdára vár baráti áron.