Kendra

Regisztráció dátuma: 2012. július 26.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2012. július 26.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Lolita Lempicka Lolita EDP

Lolita Lempicka Lolita EDP
2014. augusztus 27.

Talán életem legboldogabb időszakát éltem,mikor találkoztam ezzel a parfümmel,ezután hosszú éveken át elkerültük egymást a mai napig.
Betege vagyok a várakozásnak,-képtelen vagyok rá, ezért ha hivatalban,vagy orvosnál várnom kell midig van nálam papír-ceruza és jönnek a rímek....
Ma munka utánra vártam a futár érkezését - remélhetőleg e parfümmel lesz felszerelkezve',-de késett és én csak vártam és felidéztem a régi illatot :
____________________________

Minden helységbe benézek
Apró zugokba beférek,
s mesélsz nekem öntudatlan
Pillád rezdül-szíved dobban.

Ősz dereng s oly közel a tél
E-mail jött vagy hullt a levél?
-Postás hozta vagy a szoknyán
sárgult kendőd selyemrojtján,
De a szemed messze réved
Útját járja el nem téved.

Lám felnőttél kicsiny lányka
Arcodon életed tánca
Pici manók a redőkben
Mosolyod a szendergőkben
Aki hortyog még a régi
-Keltsd fel, talán elmeséli...

Értem ,néha nehéz élni
és oly bután lehet félni.
Elpárolgott mesetenger
s ritkán jár a homokember...
A gondoknak nincs gazdája
s néha egy illat az álca.

Emlékeket sodor a szél
Nem menekülsz így hát elér
Gondolatod okos lován,
ügetsz velem s utunk során
Az arcodra mosoly tárul
Szürke tömeg bambán bámul
Tarka pázsit,lila álom
Ma végre majd megtalálom!

NYC Expert Last Körömlakk

NYC Expert Last Körömlakk
2014. augusztus 22.

Soha nem lelkesített ez a márka,míg birtokomba nem került ez a csodalakk,szintén 131-es vérpiros gyönyörűség. Nyaralás előtt pingáltam vele lábujj körmeim és tíz napig semmi probléma nem történt,nem kopott,pattogzott fel.Maximális csillag!

Coverderm Superfection Body Bronzing Make Up

Coverderm Superfection Body Bronzing Make Up
2014. augusztus 22.

Aki napozás és szoli nélkül vágyik bronz barna bőrre és vízálló testbarnítót keres az messzire kerülje el ezt a terméket.(!) - Nekem egy neves (a megyénkben legalább is)kozmetikus ajánlotta ezt a "szuper vízálló csodakrémet",egy kisebb vagyonért meg is vásároltam a 3-as árnyalatot. Először a karomon próbáltam ki,mivel nagyon kicsi mennyiség kell elsőre abszolút koszos hatást keltett,sűrű és nehezen oszlatható száraz bőrtípuson. Másodszor aláhidratálva lábon teszteltem és egészen szép lett az eredmény. -Közben boldogan elutaztunk a családdal nyaralni és elképzeltem,hogy bronz barnán feszítetek majd a parton és nem szúrnak ki kilométerekről,ahogy a sok lebarnult ember között világítok mint valami mosóporreklám. Volt napfény és tenger és magamhoz képest barna bőröm is a parton...-körül belül 10-percig,mert a vízbemenetel után az egész lefolyt rólam és igényesen elszínezte a törcsimet a fürdő rucmót és a matracom is kerülnöm kellett mert ugye "eresztem a színem....-persze a lelkes családom csak jobbnál jobb ötletekkel állt elő,hogy ecetbe mártanak meg kölcsönöznek nekem búvár ruhát stb...
De ez még nem minden ,-együtt érző gyermekem (ő is nőből van),felajánlotta,hogy az esti kiruccanásra segít újra kenni a cuccot- ha nem ér víz szép marad a színem és nem nő majd sellő farkam sem...:) stb - lám megérte ,hogy művészeti suliba járatom...- mert a hátam és a lábaim szivaccsal és ecsettel profi módon ledekorálta, mire én a karommal és dekoltázsommal végeztem,tartottunk száradási időt,felöltöztem az áhított miniruhámba és indultam a szandimért csak közben véletlen az ágy sarkához dörgöltem a térdem (én agyatlan)-hát rögtön le jött a színem és egy nagy hófehér folt éktelenkedett a lábszáramon. -"Várj,azonnal be preparálom!" szólt a hang. -Aha, tisztára a (Jól áll neki a halál című film pergett le előttem... ) és hogy ez a termék akkora fos és nem találok jobb,hangzatosabb és találóbb szót rá.-Sajnos ezt nem lehetett finomabban kifejezni. Talán a fényvédelem amit ígér,az helytálló de a többi mesebeszéd. Nem ajánlom senkinek. Nem vízálló,papírkendővel ledörgölhető,befogja a ruhákat és nehezen felvihető, eldolgozható.
De a bosszankodás mellett sokat nevettünk és felejthetetlen poénok születtek a nyaralás alatt,három nap próbálkozás után hófehéren és vidáman süttettem a hasam a napon és soha többé nem próbálkozom még csak hasonló testszínező manőverekkel sem:)

L'Oréal Revitalift Laser X3 Renew Super Serum

L'Oréal Revitalift Laser X3 Renew Super Serum
2014. augusztus 1.

Ilyen sok kenceáradattal eltelt év után is sikerül bedőlnöm' a reklámoknak...-Ez egy lágy kis szérum,illattal,apró szinte láthatatlan csillámokkal,gyorsan felszívódik,kissé fénylik az orron,homlokon-ezért csak a problémás részekre és nyakra használom,,jól hidratál de a ráncocskákkal semmit nem csinál. Az üvegcséje nagyon szép,egyszerű,praktikus,csak annak ajánlom aki nem vár tőle ránctalanítást,talán megelőzésre jó lehet,én nem veszem újra.

Essence Long Lasting Szemceruza

Essence Long Lasting Szemceruza
2014. július 23.

Feketéből a harmadikat,barnából a másodikat fogyasztom.Puha és nem kell hegyezni,gyorsan satírozok egy kis vonalat a felesleget letörlöm egy vattás pálcikával és már mehetek is.Nem sztársminkhez való,de hétköznapra tökéletes,minden szín megvan a csillámosakat annyira nem sikerült megszeretnem.Natúr vagy bézs szemhéjpúdert mindig teszek fölé,nekem így tartós egész nap.

NYC Skin Matching Luminizer Alapozó

NYC Skin Matching Luminizer Alapozó
2014. július 23.

Amit ígér-azt teljesíti.-Ez az alapozó nem varázsol problémás bőrből,porcelánbaba pofit. Akciósan a lábamra szánva vásároltam:) 320-as árnyalatban.-Oda nem lett jó,de mivel tetszett vizes állaga kipróbáltam arcra is,félve mi lesz ha nehezen rendbe hozott bőröm elrontom vele. Inkább színezett hidratáló,vagy könnyed BB-krémre hasonlít,enyhe illattal,könnyen terül,akár óvatosan rétegezhető is.Levegő hatására sötétedik,ami fehér bőrömön meglepően jól mutat és még sem üt el feltűnően. Alapban sápadt vagyok csak a szeplőim adnak némi életet az arcomnak,nem is akarom leplezni őket,ezzel a krémmel" nem is lehetne,láthatatlan,de színt ad a bőrnek,nem fénylik vészesen,csak úgy 6-óra elteltével.T-vonalba púderezni kell.Összességében egy gyors hétköznapi sminkhez megfelel,senki ne várjon tőle semmilyen extra fedést,mattítást,csak természetes hatást mint a színezett hidratálóknál.Nem okoz pattanást,nagy melegben papírkendővel leitattam a fényes részeket és még így sem jött le az egész ami nálam nagy szó mert az arcom előszeretettel ledobja az alapozókat.

Sundance Önbarnító Tej

Sundance Önbarnító Tej
2014. július 7.

Júniusi próbálkozás: Megvettem mert a negyven vélemény alapján a négy csillagot jónak találtam,véleményem szerint messze nem "ragyog "ilyen fényesen ez a termék!
Nincs vészesen rossz illata,radírozás után vékonyan egyenletesen kentem,(több százszor barnítottam már különböző termékekkel). Reggel jött a meglepetés,sárga bőrszín,lábakon foltokkal ,a kezem pedig neon narancssárga színben tündöklött,-holott több soron lemostam és citrom savaztam is-soha de soha nem fogta meg a kezem és a tenyerem egy termék se "e művelet"után,ez igen és semmivel nem tudom levakarni. Ha már Dm-es termék akkor már inkább az alverdés önbarnító,sokkal megbízhatóbb.Ezt a bőrfestéket' soha többé nem kenem magamra,kuka és pont.

Júliusi próba: El kell,hogy áruljam- bandita hirtelen felindultságából elkövetett futómű festése sarkallt e-ritka döntésre,hogy "előkukázzam" a fürdőszoba legalsó polcára behajított és kidobásra váró kozmetikai kacatai közül ezt a hihetetlenül gyorsan megutált önbarnítót.Visszagondolva,hogy hetekig radíroztam,dörgöltem és nyúztam a bőröm mire megszabadultam tőle és úgy örültem szeplős fehér bőrömnek-mint még soha!Először csak néztem és erősen rágódtam,hogy akarom-e én mindezt újra?
Gondolkodtam,hogy a fenébe sikerül ez nektek ötcsillagosra?- Persze bandita meg feszít a bőrgatyájába,bronz barna lábakkal:)
Na mindegy,belekezdtem,először is húztam gumikesztyűt ! -Ha ha,az én kezem nem lesz többé 14-napig neon narancssárga -kb eddig folyamatosan májbetegnek gúnyoltak (persze szeretetből)kamasz gyerekeim:) Este felkentem nagyon aprólékosan körkörösen masszírozva,arcra is. Reggelre nem lettem foltos,de a szín még nem volt az igazi,alig vártam az estét és jött a következő réteg,kesztyűbe,majd a végén egyenként a kézfejek is.Másnapra tényleg szép műbarnított színem lett,tény sokkal szebb mint az eredeti. Hála nektek feljebb tornázta magát két csillaggal ez a kis barnító. Kíváncsi leszek így két rétegben hogy kopik és milyen lesz az új réteg? Az bizonyos,hogy ahol maradt egy kis világosabb folt pl:lábon,belső combon oda tökéletes az Ever Lasting oriflémes alapozója,a legsötétebb változat,szépen láthatatlanul be lehet vele korrigálni a foltokat az én bőrömön profi módon.

3W Clinic Natural Bőrkiegyenlítő Áttetsző Fixáló Púder

3W Clinic Natural Bőrkiegyenlítő Áttetsző Fixáló Púder
2014. május 15.

Nagyon vártam,hogy megérkezzen,23-árnyalatot rendeltem,de csak kipróbálni volt alkalmam,mert első használat után,kipirult és viszketett tőle a bőröm,a felhordószivacsa hatalmas- én nem is azzal vittem fel,nekem nem is kell ilyen drasztikusan tenyérnyi mennyiség. Az bosszant,hogy tökéletes az árnyalata,láthatatlan a bőrön és 3-4 órán át szépen mattít. Sajnálom,de megválnék tőle,előre utalás után tudom küldeni.

Oriflame Smarty Susie EDT

Oriflame Smarty Susie EDT
2014. május 10.

Ez a kis illat véletlenül sem "szexi':),inkább rafinált a pacsuli ezeregy árnyalatával,lánykám ajándékoztam meg vele és nagyon illik hozzá ez a szines kis illat. Úgy gondolom ez sem illik mindenkihez,-alapjában véve vidám illat,csiklandozza az orrot és végtelen szeretet van benne,tudom furcsán hangzik,de ez az illat tiszta,érdekes,egyedi pont mint a viselője aki reggelente mint a szélvész suhan ki az ajtón,de ezért a kis üvegcséért még mosolyogva vissza nyúl,talán nem véletlen....Magabiztos kedves kis fiatal hölgyeknek ajánlanám,szeretni fogják ezt a kis illatot.

Annemarie Börlind Sunless Bronze Self-Training Lotion

Annemarie Börlind Sunless Bronze Self-Training Lotion
2014. április 30.

amerikana'- Talán azért nem volt a krémnek hatása mert este mikor felkented már nem süt a nap:)
Mert,hogy ez úgy hatásos. Kifejezetten a nap káros hatásai ellen ajánlják,és gondolom a napsugarak hatására segít barnulni. Én csak az arcomra használtam
nyáron,de idén kipróbálom egész testre is. Egészséges barna színt
eredményezett a szuper fehér szeplős bőrömön. Nem irritált.

Szia Macsek 23!
Most nem találtam hirtelen az oldalt ahonnan bemásoltam,de még keresem,-elég ellentmondásos amit írnak mert fényvédőt tuti nem tartalmaz,de azt én amúgy mindig használok nyáron. De az meg érdekes,hogy általában tényleg akkor lett szép arcszínem ha napra mentem vele. Este felkentem,reggel fényvédő és ki a napra (nyaraláskor volt) nekem a fehér bőröm szépen egyenletesen fogta normál bőrszínűre,tejeskávéra-mert alapban világítok sajnos.

A használati utasításban ez áll:
Származás: Németország
Börlind önbarnító tej, mely egészséges bronz-barna bőrt eredményez a napsugarak káros hatása nélkül.
Biotermelésből származó növényi kivonatokat tartalmaz. Hatékonyságát és bőrrel való összeférhetőségét dermatológiai tesztek szavatolják. Állati kivonatokat nem tartalmaz.
Alkalmazás: Napozást megelőzően kenjen bőséges mennyiséget bőrére. Alkalmazza többször a fényvédelem fenntartása érdekében. Kerülje az intenzív déli napot.