Kendra

Regisztráció dátuma: 2012. július 26.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2012. július 26.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Alverde Vital Szemránckrém Golgotavirág

Alverde Vital Szemránckrém Golgotavirág
2014. április 8.

Korábban már megkapta tőlem az öt csillagot,ajándékba kaptam Avonos szemránckrémeket de nem váltak be,(pedig jóval drágábbak mint ez),mindig visszatértem ehhez. Azt hiszem örök barátságot kötöttünk,volt aki kritizálta,hogy minden nap kell használni a hatás érdekében,ez engem nem zavar,reggel a Hélia -D BB alá,este meg fürdés után,már hiányozna is ha nem használnám. Csak ajánlani tudom.
Legújabb: Vegyesek a vélemények erről a krémről,én úgy gondolom,hogy ki kell tapasztalni kinek mi válik be és ha valami igen ahhoz ragaszkodni kell és nem szabad lecserélni kecsegtetőbbnek látszó kenceficékre!
Számomra nincs jobb szemkörnyékápoló,nekem nem zsíros nappalra sem.Az,hogy az ember lánya öregszik természetes folyamat és nem kell ettől feltétlenül beparázni. Nem mélyültek a ráncaim a krém használata során,de nem is tűntek el,ha szebb bőrképet akarok,diétázni kell,meg sportolni,sokat aludni,vitaminokat szedni stb. Egy krém sem tesz csodát,bár néha jó benne hinni,hogy no majd ez.......
Ez a szemránckrém megnyugtatja az egyébként szárazságra hajlamos szemkörnyéket,nem irritál és olcsó. A mérföldekkel drágább krémek sem tudnak többet nála.

BRTC 4 az 1-ben Éjszakai Krém

BRTC 4 az 1-ben Éjszakai Krém
2014. április 8.

Nagy doboz,benne műanyag tégely spatulával. A krém maga egy halovány nekem kékes,másnak talán zöldes kocsonya. Felkenve gyorsan beszívódik.
Egy normál,minden extra nélküli hidratáló krémről beszélek,szép marketingszöveggel,amit én is bekajáltam". -Pórusokkal az én esetemben az ég egy adta világon semmit nem csinált,az apróbb ráncaim sem mérséklődtek.
Igaz nem is irritálja a bőrt és pattanásokat sem tapasztaltam,van némi bőrfeszesítő hatása mint a legtöbb liftinges' hidratálónak.
Elhasználtam,még dühös sem vagyok,hogy megvettem,-de 10-rugót közel sem ér.
Nem fogom újravásárolni. Aki csodát vár tőle és átlagos méretű pénztárcával rendelkezik mint jómagam, az válasszon más terméket.:)

Skinfood Aloe Sun BB Cream SPF20 / PA+

Skinfood Aloe Sun BB Cream SPF20 / PA+
2014. március 30.

Totálisan sárga árnyalat,az én fehér és érzékeny bőrömnek sok,rögtön fényesedik.
Maximum korrektornak használható.De nem okoz pattanást.

Missha M Signature Real Complete BB Krém SPF25

Missha M Signature Real Complete BB Krém SPF25
2014. március 30.

Elsőre úgy gondoltam,ez egy tökéletes BB. Az állaga alapozószerű,lágy krém,nagyon jól oszlatható,rétegezhető,színe és fedése tökéletes.
Sajnos zsíros bőrre nem való,-mert egy óra elteltével ragyog az egész arc de valami gusztustalan módon.Sajnos ez sem jó. De egy más bőrtípuson biztosan beválik.

Missha Perfect Cover BB Cream SPF42 / PA+++

Missha Perfect Cover BB Cream SPF42 / PA+++
2014. március 30.

Nagy reményeket fűzve ezen BB-krémhez én is kipróbáltam.A 13-ast 21 és 23-as árnyalatokat. Az első szinte fehér,szuper világos és felkenve elég természetellenes.A középső szép természetes árnyalat,nem hidratálóztam alá még is egy pár óra elteltével átfényesedett,sőt egyszerűen leválik a bőrömről.Próbálgattam púderrel fixálni,így viszont a legkisebb ráncocskákat is előhozta.Sajnos az éppen rendbe jött arcomon csúnya acnékat okozott,egy hét próbálgatás után.A sötét árnylat úgy gondolom kreol bőrűeknek való,akik szoliznak vagy eleve szép barna a bőrük. Nekem nem vált be,nem szereti a bőröm.

Skin79 Super Plus Triple Functions BB Vital Cream

Skin79 Super Plus Triple Functions BB Vital Cream
2014. március 13.

Az "alacsony csillagzat"ne riasszon el senkit a kipróbálásától,mintáim vannak nekem is belőle,mert mindenki csak a saját bőrén végzett próba után lesz okosabb!
Színe vajsárga,első pillantásra egy laza szemöldökhúzással: -" Hát ez mi?"-de felkenve abszolút alkalmazkodik az arc színéhez,vékony rétegben kell kenni mert másképp nem marad láthatatlan.A tág pórusokat még jobban kiemeli,többi részen szép,nem matt de érdekes módon még is szárítja a bőrt.
Összegészben a finise egy gyenge közepes lenne,de a fényvédőtartalom és a hatás amit lemosás után tapasztaltam eszméletlen,- egy hatalmas" acnehadjáraton" vagyok túl (tabletta abbahagyás után) 80%-an gyógyult bőrrel.
Ez a bb krém 5-nap alatt többet gyógyított a bőrömön mint más krémek öt hónap alatt,tehát mintákat mindig rendelni fogok belőle és a problémás részekre ezt rakom.Minden pirosság megszűnt,a kis gyógyuló félben lévő csúnyaságok leszáradtak és a göbök visszahúzódtak,kellemesen csalódtam ebben a krémben.

Vichy Normaderm Szépítő Hatású Hidratáló Arcápoló Zsíros, Pattanásokra Hajlamos Bőrre

2014. március 13.

Csak nyáron veszem meg,ebben az évszakban nem használok alapozót,viszont fényvédő krémet napozáshoz igen.Érzékeny szeplős könnyen zsírosodó bőröm van,elég jól rendben tartja. -A legelső változata volt a legjobb,kár,hogy újítják.Azért mert Parabén-mentes ez jó,de pár pattanásom még akad,sajnos.

Új: Sajnos ez az újított változat semmit nem ér! Nem mattit,acnéra hatástalan,a pórusok összehúzására használhatatlan és az apróbb ráncokat is előhozza.
Nulla!!!

Manna Ében Arctisztító Szappan

Manna Ében Arctisztító Szappan
2014. március 12.

Aki az acnés bőrére (gyulladás,göbök,fájdalmas dudorok) vár változást ettől a szappantól az elképzelhető,hogy rettentő nagyot fog csalódni!
Mielőtt megrendelitek olvassátok vissza ' liladiva01 ,Grethy és Vitelotte véleményét is.
Persze nagyon örülök,hogy sokaknak bevált ez a szappan,de figyelembe kell venni,hogy vagyunk egy páran akiknek többet árt mint használ,az acne és az ekcémacsomagot rendeltem meg,az előbbiből használtam ezt a szappant kitartóan,mert a manna oldalon írták nekem,hogy több hét a méregtelenítő folyamat, -az arcom napról-napra csúnyább lett,olyan hatalmas,gyulladt göbök,-sebek,mély ciszták alakultak ki,hogy én is a bőrgyógyásznál landoltam".
(Az orvos jól leteremtett,hogy semmilyen szappan nem való acnéra!)
Rosszul esett ez a negatív kaland a mannával,mert úgy érzem ár vertek,két kamaszomnak sem vált be ez a szappan sem a coco,az egész csomagból csak a zabpelyheset és a teafásat tudtuk hasznosítani,a többi ment a kukába!
Azt kell,hogy mondjam nagyon,jó a marketingje ennek a márkának,én nagyon sajnálom mert csak natúr kozmetikumokat szeretnék használni,de ez a termék nem jó!
Aki meg hasonló bőrproblémával küzd,próbáljon utánanézni melyik életszakaszában volt szép a bőre és akkor mit használt és,hogy étkezett.
Nekem a tejmentesség,a cukor és gluténmentes diéta segített és fél év után volt változás,micellás arctisztítás,szalicilsavas termékek,aloe vera és a koreai vonal.
Soha többé szappan!

The History of Whoo Hwa Hyun Szemkrém

The History of Whoo Hwa Hyun Szemkrém
2014. március 12.

Nem is értem miért adják ezt a krémet 'aranyárban"?
Mintákat rendeltem én is,-egy db három napra,(6-alkalomra reggel,este)elég.
Állaga tömény sűrű krém,mint a kedvenc alverdés golgotás szemránckrémemé,nekem azonnal felszívja a bőröm,nincs ragacsos érzés felvitel után,de részemre ez kevés,nem hidratál eléggé és nem is ránctalanít.
Most két hete használom,egy hónapi adagot rendeltem,ha elhasználtam még jövök a teljes véleménnyel.-Egyenlőre kap egy közepest.

Niacide Gél

Niacide Gél
2014. március 6.

Nem rossz ám ez lányok a csekély csillagaival együtt sem...Elsőre fura volt a ragasztószerű állaga,de a bőröm nem csípte és nem is pirosodtam tőle.
Aki fogamzásgátlót szed az acne-problémájára annak van egy rossz hírem,(ha abbahagyja-mert egyszer abba kell hagyni a jó kis mellékhatások miatt,)akkor lehet ,hogy borul a bili mint nálam és brutál durva zombifeje lesz pár hónap alatt és a bőrgyógyászok jobbnál-jobb"ötletei meg sorra csődöt mondanak. Vissza kanyarodva a krémhez,kitartóan használva ez a krém hatásos,hámlaszt és tisztítja a bőrt,a sebeim és fájdalmas dudorok szépen megnyugodtak tőle,bár csak este használom,mert érzékeny és vékonyka bőröm nem bír el többet.
Hónapok óta (8-hónap)-tej,glutén,liszt és cukormentes diétát tartok,ez is sokat segít. -Ja és ne szedjetek fogamzásgátlót!