Kendra

Regisztráció dátuma: 2012. július 26.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2012. július 26.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Babé Stop AKN Bőregyensúlyt Helyreállító Hidratáló Krém (régi)

Babé Stop AKN Bőregyensúlyt Helyreállító Hidratáló Krém (régi)
2014. március 6.

Jaj de sokat vártam én ettől a kis krémtől...-az illata,állaga tetszik,de a bőröm nem szereti,amikor arctisztítás után felkenem kicsit csíp is,ez nem lenne gond,de kb félóra múlva úgy fénylik a fejem mintha be dugtam volna a zsírosbödönbe-hát ez minden csak nem matt bőrfelszín! Sminkelni jóllehet rá,kár,hogy most nem igazán lehet még rendbe nem jön a bőröm...A piros dudorokat begyullasztja,a többi részen nem hoz újakat,de ezt a fénylő pacafejet amit csinál nem nagyon tudom a javára írni.Nekem pénzkidobás volt.

Bio2you Fiatalító Arckrém

Bio2you Fiatalító Arckrém
2014. március 6.

Kutattam a krém" médiamegnyilvánulásai"után,de semmi extrát nem tudtam meg róla,de csak nem hagyta a fantáziám nyugodni ez a termék,tetszik benne a hyaluronsav és a homoktövis,ez utóbbit szereti a bőröm,így hát megrendeltem a szépségboltból',meg is jött,de sajnos összetörték az üvegcséjét:(-"Na ez jól indul..gondoltam.) Lefotóztam,megreklamáltam és készséggel ki is cserélték nekem. Kibontottam...-első használatra a fantasztikus illatára emlékszem és egy selymes könnyű gyümölcsjoghurtszerű állaga van,azonnal beszívódik,nem ragad és lehet rá bb-krémet tenni,egységesíti a bőrt,nem ránctalanít-de még is látszik,hogy nem olyan szottyadt a bőröm kialvatlanul sem mint azelőtt.
Most niacidot vagyok kénytelen használni este a problémás részekre és úgy tűnik nem zavarják egymás jelenlétét a krémek. Azt ugye tudni lehet,hogy napi fél óra mozgás és elég alvás jobban ránctalanít mint bármilyen kence,de nekem most az is elég ha nem pirosodik és gyullad be a bőröm ezen felül nem mélyülnek a ráncaim.-Ezért megkapja a maximumot,csillagban.

Helia-D Aquaboom Mélyhidratáló Arcgél

Helia-D Aquaboom Mélyhidratáló Arcgél
2014. február 9.

Próba-szerencse. Nagyon megszerettem,egy hónapja használom,minden más (magas árkategóriás) krémet félretettem,nincs szükségem rájuk,nekem néha acnés bőrproblémáim vannak,- a bőrgyógyász által írt krémet sem kelet használnom három hete.Ez jó.
Új: Nyáron használtam utoljára,de most visszatértem hozzá- félresöpörve a hasztalan "csodakencéket". Üdítő érzés a bőrnek,-most van mit gyógyítani is rajta,nappali krémek helyett használom és semmi smink....:(

Manna Édes Narancs Illóolaj

Manna Édes Narancs Illóolaj
2014. február 7.

Ajándékként kaptam én is és tényleg eredeti,friss narancs illata van.Csuklómra kenem fel ha nehezen indul a reggel:) Mannás élményeim csúcsa ez a termék.

Manna Coco Szappan Sheavajjal és Kakaóvajjal

Manna Coco Szappan Sheavajjal és Kakaóvajjal
2014. február 7.

Személy szerint az arcomra már nem merek rakni semmilyen 'mannát,de fürödtem ezzel a szappannal,szépen tisztít és jók az összetevői.Ezt eltudtam használni.

Manna Gyömbéres Kecsketejes ZEN Szappan

Manna Gyömbéres Kecsketejes ZEN Szappan
2014. február 7.

Igen,csatlakozom az előttem szólóhoz,jól habzó szappan,az illatát is imádtam,de a bőröm még így semmi nem vágta tönkre, rengeteg apró piros kis pötty jött ki az arcomon,hasonló mint az ekcéma,(sosem volt ekcémám)szúrt,csípett,égetett.
Egy hétig semmit nem raktam az arcomra,így tudott lenyugodni.Sokan szeretik,mert natúr kozmetikum,nekem nem vált be és nem is kísérletezem tovább a "mannával".

Manna Coco Sószappan Shea Vajjal

Manna Coco Sószappan Shea Vajjal
2014. február 7.

Akinek vékony az arcbőre mint az enyém,annak lórúgás lehet ez a szappan,hetente csak egyszer használtam de extrém kiszárította a bőröm,kifejezetten ráncosított ezáltal,fiamé lett,neki zsíros bőre van,bár még a pattanásai neki sem húzódtak vissza tőle,még várjuk a csodát.

Manna Organikus Ghánai Shea Vaj

Manna Organikus Ghánai Shea Vaj
2014. február 7.

Sajnos nem tudok széles mosolyt erőltetni az ábrázatomra,-arcra nekem használhatatlan ez a termék,bármilyen vékonyan is kenem fel,tocsog a bőröm a zsírtól.Ennek ellenére kitartóan használtam esténként,várva,hogy az államon lévő göböcskék megnyugszanak tőle,hát nem így történt,csúnyán meggyűlt mindegyik.
Mióta nem használom,szépen megnyugodott a bőröm. Testápolóként használgatom,(nagy tégely),amikor felkenem olyan mintha hidratált lenne a bőröm de reggelre ez az érzés elillan,még könyéktájékon is maradt a száraz érzés.Illata a dohány és az avas fehér csoki keveréke.
Azért két csillag mert natúr,de mérföldekkel többet vártam tőle.

Women's Cream

Women's Cream
2014. január 15.

A krém hatásával semmi bajom.- DE...- Szedtétek már szét egy ilyen krém dobozát miután kiürült? Akár hogyan számolgattam,túl gyorsan elfogyott,egy nyomásnyi krém tuti nem több 3ml-nél,inkább 2ml-mint a kis tasakos krémminták.Szóval az én általam rendelt dobozban tuti nem volt több 60ml-nél és a doboz meg igen csak gyanús,olyan mintha a merev falú alsó rész csak fél állásban lenne fixálva és ahogy nyomkodod persze feljebb megy míg el nem fogy egészen a tetejéig. 20-21-nyomásnyi krém volt az originál dobozban-ez nekem irtó kevésnek tűnik tízezer forintér. Aki tud olcsóbb megbízható progeszteron krémet jelezze.

Eveline Cosmetics Bio Hyaluron 4D Nappali és Éjszakai Ránctalanító Krém

Eveline Cosmetics Bio Hyaluron 4D Nappali és Éjszakai Ránctalanító Krém
2014. január 2.

Meglepődtem,mert tényleg látványosan "ráctalanít", - nem azt mondom,hogy tini lánnyá változtam a használatától,de végre nem csak a babla szöveg és nulla hatás...Hajlamos vagyok minimális mennyiséget aludni és néha elég szottyadt' az állam körül a bőröm,emellett nem mindegy mit kenek fel,nehogy pattanást is okozzon,- ez a krém rögtön beszívódik,nem ragad,nem fénylik és három hét elteltével látható,hogy hat,szebb,feszesebb a bőr szerkezete. Az Avon marha drága krémjét az Anew genics et,négy hónapig teszteltem,semmi eredménye nem volt,ez meg pár hét után látható eredményt ad. Amúgy nincs jó illata cseppet sem,de ez legyen a legnagyobb probléma vele,a lényeg,hogy teszi a dolgát.

Friss: Hát be kell valljam egy röpke időre megcsaltam Eveline-t. Elcsábultam a francia akcentusú - L'oreal arany-lila 40 + -os doboza illetve bőrfeszesítő tartalma ígéretes hatása reményében. Két alig röpke hétig tartott a románcunk,de ekkor már rám nyomta pecsétjét a basset hound effekt. Tapasztalt "kisleány" révén,még az új szerelem pillanatában a lila-arany csoda' mellé becsúsztattam Evelint is,-pláne,hogy a blokkon szereplő összeget kivételesen a ház ura fizette:) és milyen jól tettem. Most már sokadszor tapasztalom,hogy a járt utat a járatlanért nem kellene választanom... Nálam ez a krém gyorsan fogy mert az egész dekoltázst is bekencézem vele,ez a negyedik tégely és nagyon szépen simítja a bőröm,nem okoz mitesszereket,göböket.
Új: Sajnos hajlamos az ember a várt hatás érdekében"meghülyülni" és figyelmen kívül hagyni az összetevőket.Nem veszem újra ezt a krémet,pedig jól működött a bőrömön,de az összetevőit nézve egy méreg. Újévi fogadalmam:Csak natúr kozmetikumokat használok és minden szempontból a legtermészetesebb készítményeket választom.