Kendra

Regisztráció dátuma: 2012. július 26.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2012. július 26.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Alverde Éjszakai Szempillanövesztő Szérum Koffeinnel

Alverde Éjszakai Szempillanövesztő Szérum Koffeinnel
2013. november 10.

Már a másodikat használom,nagyon jó termék, akár a szintén alverdés (Lash Booster),- nekem csodát műveltek a szempilláimmal,ez a szérum egy lágy fehér krém,klasszul erősíti a szempillákat,nem csípi a szemet,szépen felszívódik és főként hatásos.

Essence Ajakkontúr Ceruza

Essence Ajakkontúr Ceruza
2013. október 31.

Nem először lepődtem meg az essences minőségen,mert,hogy jó,pedig évekig kerültem ezt a tinik által kedvelt pultot a drogériákban.-Úgy gondoltam,tömegcuccok és ilyen árban csak gagyit árulhatnak,de tévedtem. Ezek a ceruzák puhák,intenzíven fognak,nem maszatolódnak. Az összes színt beszereztem belőle,nagyon természetes,igazán szép ajkakat lehet vele pingálni.Rajtam tartós és nem is szárít,(az ajakfilcek sokkal jobban szárítanak),nem kedvelem ha a színezett száj ráncos,sok minőségi terméknél is előfordul ez és az nagyon csúnya,ez a ceruza szép sima felületet ad.Tripla áron is megvenném 5*. /Hegyezés előtt lefagyasztom,így gyönyörűen hegyezhető./

NYC Mono Szemhéjpúder

NYC Mono Szemhéjpúder
2013. október 24.

Akkor gyarapszik a sminkkellékeim száma amikor ezek a szemhéjpúderek az akciós pulton árválkodnak, a fellelhető kék és zöld árnyalatok mindegyike haza jött már velem,-de most ősszel kacsintgatok a barnák,mustárok és lilák felé is. Alverde szemhéjalapozó és bourjois szemceruza fölé teszem fel,általában keverem a világos és sötét árnyalatokat egy színen belül,nekem tartós is, nem maszatolódik,pedig "dupla szemhéjam" van gyermekkorom óta. Teljes áron nem is veszem meg,-mert úgy is mindig van akcióban,a csomagolásban a műanyag lefedő rész és a leragasztás tetszik. / Egyébként ti értitek,hogy a nem teszter lefedetlen termékekbe miért kell egyeseknek belemásznia újjal? /

Oriflame Soft Diffuse Púderes Szemkiemelő

Oriflame Soft Diffuse Púderes Szemkiemelő
2013. október 19.

Nekem nagyon tetszik,az applikátora profi,-khaki green árnyalatot birtoklom,szemhéjalapozó fölé kell felrakni,gyönyörűen,pontosan lehet vele sminkelni.
Pici dobozkája van,a púderes festékanyaga egy cseppel sem szóródik jobban mint más applikátoros szemhéjfestéké,kihúzás után én "lefixálom" egy natúr vagy nuderózsaszín szemhéjpúderrel,tehát én nem füstözök vele,még sem lesz természetellenes szemceruzavonal hatása (kár,hogy nincs normális fényképezőgépem,hogy megmutassam),de nagyon szép a végeredmény.Biztosan beszerzem más árnyalatban is.

Alverde Lash Booster

Alverde Lash Booster
2013. október 19.

Ha gyermekkorom "szempillátlanságára"gondolok,de örültem volna akkor ennek a kis varázskencének...-Szomorú smaragdzöld szemeim,kusza arany selyemrojtra hasonlító szempilláimmal csodálták a sötét hajú lányok szemein tündöklő hosszú fekete szempillákat. - Később kamasz korom első nagy ajándékaként -Drága nagymamám elcipelt a kozmetikushoz és tartós szempillafestéssel kaptam tőle szempillákat és önbizalmat egyaránt:) Visszatérve a jelenhez és alverdéék szérumához,körülbelül egy éve találtam rá,a ricinussal csődöt mondott kapcsolatunk után ( rendre begyullasztotta a szemeim) és rögtön kenegetni is kezdtem kitartóan minden este. Az az igazság,hogy első pár alkalommal ettől is püffedt a szemhéjam,de nagyon ügyeltem,hogy csak a szempillatőre kerüljön és véletlenül sem pislogjam bele a szemembe,mert borzalmasan tud csípni.
Egy jó negyed évig csak annyi történt,hogy nem potyogott ki egy szál pillám sem sminklemosáskor,majd később észrevettem apró piheszálakat és folyamatosan dicsértem a szempillaspiráljaimat,hogy -"Hm,- megint jó választás volt!"-mire feleszméltem,hogy nekem tényleg megnőttek a szempilláim....,Nagyon örültem,mert a mai napig csodálatom tárgyai (nemtől függetlenül),a szemet ékesítő és megkoronázó pillogó szöszök. / Azért kap négy csillagot mert,ha szembe kerül kellemetlenül csíp,de a hatása 5*./

Dior Hypnotic Poison EDT

Dior Hypnotic Poison EDT
2013. október 11.

El kell mondanom,hogy nem vagyok márkasznob,de a Dior szó hallatán én is felkapom a fejem,mert rendkívül tisztelem a minőséget. - Pont úgy ahogy a Dior ház tiszteli a nőket,termékeik eleganciáról,kellemről,valódi hús-vér nőiességről árulkodnak. Az egyetlen parfümmárka a nagyok között melyet képes befogadni és méltóképp visszaadni a bőröm. Rettegnek tőlem a parfümök,a legnagyobb nevekkel és dicséretekkel felcicomázott kékvérű márkák ,-mert hiába hivalkodnak és kelletik maguk ,-én többre tartom a hajnali harmat vagy a frissen sarjadó fű illatát.

De a Poison más...-befúrja magát a bőrödön keresztül az ereid mélyére a zsigereidbe,soha többé nem tévesztheted szem elől,örökre ismerni fogod ezt az illatot. A megmérgezetteket örökre magához láncolja az illat,egyetlen fújása is messziről sikít,utat tör magának,de nem tolakodóan,inkább megérdemelt csodálattal vonul termeken át,kiállításra,nézőtérre,bál termekbe ,esküvőre,de szembe találkozhatsz vele hűs fehér napokon egyszerűen az utcán is.
Részletfüggőségem miatt,(mely tulajdonságom párom nehezen visel) kaptam meg az elismerés és elégedettség jeléül egy hat különböző darabból álló Dior parfüm kollekciót ajándékként egy kedves megrendelőnktől,-valószínű fogalma sincs mekkora örömöt okozott ezzel a tiszteletre méltó figyelmességgel. A 15ml-es kis csodák közül ő vált a kedvencemmé.Szeretném a többi kencerajongó figyelmét is felhívni egy apró részletre, - ha parfümériában jártok,érdemes megállni és időt szentelni annál az állványnál ahol ez a felirat áll:Christian Dior.

Avon Ideal Flawless Matt Hatású, Hab Állagú Alapozó

Avon Ideal Flawless Matt Hatású, Hab Állagú Alapozó
2013. október 10.

Sajnos nekem csalódást okozott ez az alapozó,pedig a vélemények alapján nagy reményt fűztem hozzá. Shell árnyalatot választottam,ami gyönyörű természetes szín,a tégely egyszerű és szép,az állaga sűrű,(mogyoróvajhoz hasonló). Selymes, lágy krémszerűen oszlik az arcon ,szinte jól esik felkenni,közepesen fed és szép bőrképet ad.- Le is voltam nyűgözve...majd egy óra elteltével a matt felület fényleni kezdett és narancsszerű rondasággá húzta össze a bőröm,szinte "kidobta"ezt az anyagot és nagyon láthatóvá szinte vakolattá változott az arcomon.Ezek után még két másik napon is kipróbáltam, más hidratáló krémmel és anélkül is, sajnos a hatás ugyanaz volt. Még nem tudom mire fogom elhasználni, - Esetleg ha kell valakinek az szóljon olcsón odaadom,egyébként én spatulát használok,tehát nincs kézzel belemászva.

Kate Moss Kate

Kate Moss Kate
2013. október 8.

Ez a kedves kis Kate - nagyon rafinált illatocska,ő választja viselőjét és nem fordítva,kicsit büszke és egyedi. Saját bőrömön is működik,és én sem találok rá más szót mint itt sokan az előttem kommentelők ...különleges.
Sajnálatos,hogy nem elég tartós illat,pedig nem diszkont áron kínálják,így elvárható lenne a tartósság. De az illat kellemes,ajándékként bármikor eszméletlen tudok örülni neki:)
/ Beszerezhető itt:http://parfumplaza.hu/kate-moss-kate-eau-de-toilette-30-ml/

WU2 Miraculum Sampon Normál és Zsíros Hajra

WU2 Miraculum Sampon Normál és Zsíros Hajra
2013. október 7.

Gyermekkoromban mosták vele a hajam és már akkor tudtam,hogy felnőttként én ezt a sampont messzire elkerülöm. Zoknit mosni,takarítani jó,bár az "illata" irritáló szinte hányingert okoz. Fel sem fogom,hogy lehet ezt női hajra használni samponként,számomra nagyon rossz emlékeket idéz,- száraz,repülő szénaboglyát a fejemen,förtelmes mosószerillattal.Egyszer a férjem nagy örömmel vett egyet mini kiszerelésben,- egész héten ablakot mostam,meg kint a teraszon a fagyálló metlakit és végre elfogyott,azóta lelkesen ügyelek rá,hogy mindig legyen itthon normális sampon. Egyszer rémálmomban megajándékoztak ezzel a samponnal ,kezembe nyomtak egy nagy flakonnal ,- hát azóta reménykedem,hogy ez soha ne váljon valóra.

Avon Mark Mega Effects Szempillaspirál Keratinnal

Avon Mark Mega Effects Szempillaspirál Keratinnal
2013. október 4.

Első pillantásra a Graffiti Pop vödrös nyalókája jutott eszembe róla:)
Persze anya ajándéka ez is,a brown black változatát kaptam és ódzkodtam is tőle mert mindig feketét használok,tetszik az állítható nyél,a bozontos szilikontüskéi elég bizar látványt nyújtanak.Tanulok vele pingálni,egy rétegben dúsít, hosszít is,szép sima a festék-,nem csomós,nem bozontosodik a szempilla,az alsó pillákat én nem tudom vele tökéletesre festeni,de a felsők szépek lesznek egy-két rétegben,de véleményem szerint ez nem rétegezhető festék.
Ez a külső amolyan vérfrissítés a spirálok világában,"szempillanyomda":)