Regisztráció dátuma: 2017. január 29.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2017. január 29.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Artdeco Fixáló Púder

Artdeco Fixáló Púder
2022. április 28.

Jó kis púder de nem mattít egész nap. 9órás munka alatt fel kell frissíteni egyszer.

RIVAL loves me Stay4ever Lipgloss Szájfény

RIVAL loves me Stay4ever Lipgloss Szájfény
2021. október 31.

Brutál tartós tényleg.Carmexel aláhidratálva szépen mutat.Viszont kínszenvedés levakarni az ajkaimról olajos lemosóval is. Mindennapokban nem szívesen használom emiatt.

NYX Ultimate Shadow Palette

NYX Ultimate Shadow Palette
2021. október 8.

Mini verzióban van meg a Brights. Az árához képest ez a paletta borzalmas. Alig látszanak a színek és nehezen lehet satírozni is őket. Fehér szemhéjalappal sem adják ki azt az élénk színt ami a palettában van. Egy kínai paletta szebb végeredményt nyújtott nekem,mint ez.

Evana Eyeshadow Base Gel Szemhéjfesték Bázis

Evana Eyeshadow Base Gel Szemhéjfesték Bázis
2021. október 8.

Könnyen zsírosodó szemhéjon nem működik. 2 órát se bír ki és már beül a mélyítővonalba.

Alveola Normál Gyantapatron

Alveola Normál Gyantapatron
2021. július 28.

Lábon és hónaljon bevált,szépen leszedi a szőrt de az intim területen nem működik.

Nagora Faggyú-Harmonizáló, Rozmaringos Éjszakai Krémgél

Nagora Faggyú-Harmonizáló, Rozmaringos Éjszakai Krémgél
2021. július 19.

Korpás seborrheám van és ez a krém tökéletes rá. 1 hét alatt eltűntek a pattanásaim és a hámlásnak se láttam nyomát. Mostanra 2 hónapja használom és elégedett vagyok vele :) Bioderma sébium arclemosóval együtt használom.
Végre valami működik.

Guinot Pure Balance krém

Guinot Pure Balance krém
2021. július 19.

Elhasználtam egy tubussal,de nem fogom újravenni. Korpás seborrheara ajánlotta a kozmetikusom,de csak fél megoldást nyújtott.
A pattanásaim eltüntette,de a hámlást nem.

Nivea Nyugtató Arctisztító Olaj Érzékeny Bőrre

Nivea Nyugtató Arctisztító Olaj Érzékeny Bőrre
2021. május 2.

A szempillaspirálokat nem hozza le,a normált se,nem még a vízállót.Nehezen jön le az arcomról is.Ráadásul nincs tápláló hatása,mint a normális olajos lemosóknak,amikben csak növényi olaj van. Csalódás többet nem veszem meg,de más Nivea terméket sem soha többé.

Carmex Original Stift SPF15

Carmex Original Stift SPF15
2021. április 29.

Gyönyörűen ápol.A cserepes számból 3 használattal puha hidratált ajkakat varázsolt.A rúzsaim is sokkal szebben mutatnak rajtam mióta használom. Újravevős termék lesz a jövőben :)
Abszolút megéri picit drágábban megvenni,mint az olcsóbb társait,mert ez működik könnyen kiszáradó ajkakon.Az előbbiek pedig mehetnek a kukába,semmire se jók.

Trend It Up Ultra Matte Ajakrúzs

Trend It Up Ultra Matte Ajakrúzs
2021. április 29.

Mióta carmexet használók azóta a nude-ok csodaszépek.Teljesen azt a hatást keltik,mintha nem is rúzs lenne rajtam hanem a saját szám lenne olyan színű.4 árnyalatban van meg 400,425,470 és 473. Biztosan lesz több is,mert olcsó és praktikus termék :)
Nem bírja az evést és ivást,de nem is bánom,mert könnyű újra feltenni.