Regisztráció dátuma: 2017. január 29.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2017. január 29.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Essence Get Big Lashes! Szempillaspirál

Essence Get Big Lashes! Szempillaspirál
2019. december 17.

Nagy a keféje,de kis gyakorlás után rá lehet érezni.2 rétegben szép pillákat ad.Egy kis fixálópúderrel fent is marad egész nap.Az első csalódások után mégis megszerettem :) (kék)

Alverde Arcápoló Olaj Vadrózsa

Alverde Arcápoló Olaj Vadrózsa
2019. december 7.

Téli szárazabb bőrömre kerestem olyan hidratáló terméket ami szilikonmentes és ez bevált.Eleinte viszketett tőle az arcom,mert piszkálták az illóolajok amég ki volt száradva.Néhány nap használat után elmúlt ez a probléma és nagyon szeretem :) Nincs szükségem arckrémre mellette.

Dr. Konopka's Erősítő Sampon

Dr. Konopka's Erősítő Sampon
2019. december 7.

Már az első használat után is éreztem,hogy ezt szeretni fogom :) Heti 1-2-szer mosok hajat vele,nem szárítja a fejbőröm és selymesnek érzem a hajam a használata után.A SLES-es samponok után mindig száraz lett a fejbőröm és hámlott is(ronda korpásnak is nézett ki emiatt).Ezzel a samponnal nincs ilyen :D

Essence You Better Work! Volume & Curl Vízálló Szempillaspirál

Essence You Better Work! Volume & Curl Vízálló Szempillaspirál
2019. december 5.

Ennyiért egy szuper spirál.Természetesen kiemeli a pillákat,nem ad műszempilla hatást.Cserébe minimálisan pereg(6-7 óra viselés után pár kis pont látszik).Nem irritálja a szemem és kényelmes viselni is.
Természetesen,mint minden vízálló spirál ez sem adja meg magát a micellás víznek.Dupla tisztítás után viszont maradéktalanul lejön :)

Pupa Eye Shading Brush

Pupa Eye Shading Brush
2019. december 2.

Szeretem ezt az ecsetet,mióta megvan satírozom a szemceruzát össze-vissza alul-felül.A mélyítővonalba is precízen fel lehet vinni a festéket.Nagyon szép eredményt ad,elégedett vagyok vele :)

Pupa Eye Blending Brush

Pupa Eye Blending Brush
2019. december 2.

Csodálatos ecset,imádom.Szépen lehet vele satírozni,gyönyörű vele az eredmény :)

NYX Jumbo Szemceruza

NYX Jumbo Szemceruza
2019. november 12.

Imádom! A színes szemhéjpúderek élénkebbek rajta és a belső szemzug kiemelésére is jó(milk).

Beauty Kiss Hajbalzsam Igénybevett Hajra

Beauty Kiss Hajbalzsam Igénybevett Hajra
2019. november 9.

Ez a kis olcsó balzsam ezerszer jobb,mint a drágább társai(amik ráadásul tele vannak szilikonnal,amit a hajamon nem szeretek).Fényes és egészséges tőle a hajam.Többször újravettem már annyira tetszik :D
Borotválkozásnál is használom,mert jól csúszik és nincs irritáció.

Beauty Kiss Sampon Normál Vagy Zsíros Hajra 7 Gyógynövény Kivonatával

Beauty Kiss Sampon Normál Vagy Zsíros Hajra 7 Gyógynövény Kivonatával
2019. november 9.

Sima sampon olyan,mint a többi,csak sokkal olcsóbb.Semmi extrát nem csinál,de tetszik,hogy szilikonmentes.

Trend It Up Kontúrozó Paletta

Trend It Up Kontúrozó Paletta
2019. november 9.

Természetes hatású enyhe kontúrt adó paletta.Kicsit többet vártam tőle,de használható így is,hogy lágyak a színek.