Regisztráció dátuma: 2017. január 29.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2017. január 29.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

NYX Professional Makeup Butter Gloss Ajakfény

NYX Professional Makeup Butter Gloss Ajakfény
2020. július 15.

Szép széjfény és imádom hordani.egyelőre egy színben van meg,de szerzek még belőle :)

Maybelline Eye Studio Lasting Drama Zselés Szemhéjtus

Maybelline Eye Studio Lasting Drama Zselés Szemhéjtus
2020. július 15.

Jó kis tus,viszont ha nincs fixálva akkor elmászik pár óra után.

Ui.: Sokaknál olvastam,hogy kiszáradt. Ilyenkor sminklemosóval/szemcseppel/kontaktlencse tisztítóval(stb ami nem irritál) nedvesítsétek meg az ecsetet és akkor szépen működik újra :)
Update:Hosszabb ideje megvan,de hiába higítom úgyis beszárad.Nem éri meg a sok macera vele.

Revolution Conceal and Define Folyékony Korrektor

Revolution Conceal and Define Folyékony Korrektor
2020. július 15.

Ez a korrektor szem alá használhatatlan annyira rosszul lehet eldolgozni.Szemhéjamra elhasználom,mert oda működik szemhéjalappal együtt,de nem veszem újra.

Pupa Angled Blusher Brush

Pupa Angled Blusher Brush
2020. július 15.

30%-os kedvezménnyel szereztem be és maximálisan elégedett vagyok vele,úgy mint a másik 2 pupa ecsetemmel :)
Tökéletesen el lehet dolgozni vele a pirosítót,bronzosítót,kontúrt és a highlightert is.

Schauma 7 Gyógynövény Sampon

Schauma 7 Gyógynövény Sampon
2020. július 10.

A gyorsan zsírosodó hajamra bevált.Együtt használom a Sparos beauty kiss hajbalzsammal és a kettő együtt nagyon szép hajat csinál nekem :)

Dr. Konopka's Erősítő Sampon

Dr. Konopka's Erősítő Sampon
2020. július 10.

Már az első használat után is éreztem,hogy ezt szeretni fogom :) Heti 1-2-szer mosok hajat vele,nem szárítja a fejbőröm és selymesnek érzem a hajam a használata után.A SLES-es samponok után mindig száraz lett a fejbőröm és hámlott is(ronda korpásnak is nézett ki emiatt).Ezzel a samponnal nincs ilyen :D 7

Update:Rendszeres használat után nem vált be,csak első használatra.Szárította a hajam és viszketett tőle a fejbőröm.

Urban Decay Original Eyeshadow Primer Potion

Urban Decay Original Eyeshadow Primer Potion
2020. július 10.

Szuper termék! Megéri az árát 13 óra után is ugyanúgy nézett ki a sminkem mint amikor elkészült :D
Olajos és rejtett szemhéjam és tökéletesen működik rajta.
A csomagolás tényleg nem az igazi de ezért nem vonok le csillagot.

Essence Get Big Lashes! Szempillaspirál

Essence Get Big Lashes! Szempillaspirál
2019. december 17.

Nagy a keféje,de kis gyakorlás után rá lehet érezni.2 rétegben szép pillákat ad.Egy kis fixálópúderrel fent is marad egész nap.Az első csalódások után mégis megszerettem :) (kék)

Alverde Arcápoló Olaj Vadrózsa

Alverde Arcápoló Olaj Vadrózsa
2019. december 7.

Téli szárazabb bőrömre kerestem olyan hidratáló terméket ami szilikonmentes és ez bevált.Eleinte viszketett tőle az arcom,mert piszkálták az illóolajok amég ki volt száradva.Néhány nap használat után elmúlt ez a probléma és nagyon szeretem :) Nincs szükségem arckrémre mellette.

Essence You Better Work! Volume & Curl Vízálló Szempillaspirál

Essence You Better Work! Volume & Curl Vízálló Szempillaspirál
2019. december 5.

Ennyiért egy szuper spirál.Természetesen kiemeli a pillákat,nem ad műszempilla hatást.Cserébe minimálisan pereg(6-7 óra viselés után pár kis pont látszik).Nem irritálja a szemem és kényelmes viselni is.
Természetesen,mint minden vízálló spirál ez sem adja meg magát a micellás víznek.Dupla tisztítás után viszont maradéktalanul lejön :)