Regisztráció dátuma: 2017. január 29.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2017. január 29.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Lovely Pink Bite Highlighter

Lovely Pink Bite Highlighter
2019. szeptember 19.

A silverhez és goldhoz nem hasonlítható. A fele csillám és alig ad fényt.

Lovely Gold Highlighter

Lovely Gold Highlighter
2019. szeptember 19.

Az itteni vélemények alapján megvettem kapásból 2 színt(silver,gold). Gyönyörűek,picit csillámosak,ami engem nem zavar. Ennyi pénzért abszolút megérik az árukat :)

Catrice Allround Korrektor

Catrice Allround Korrektor
2019. szeptember 6.

Működik,egy kicsi is elég az alapozó alá,hogy eltűnjenek a lila karikák a szemem alól. A pirosságot is halványítja :) Rózsaszínt és a zöldet tudom használni,esetleg a barnát enyhe kontúrnak,a többi színt sajnos nem ezért -1.

For Your Beauty Ecsettisztító

For Your Beauty Ecsettisztító
2019. szeptember 2.

Tökéletesen ki tudtam vele tisztítani az összes ecsetem és még a sminkszivacsom is. A kabuki ecset tisztítása ezzel is sok idő,de még így is harmad annyi mint kézzel. Imádom :D

p2 Long-Wear Magic Liner 12H

p2 Long-Wear Magic Liner 12H
2019. augusztus 30.

Egy rövid idő után pereg le darabokban a filc része. Ettől függetlenül pici aranyos tusvonal könnyen kivitelezhető vele.

Moyra Pearl Körömlakk

Moyra Pearl Körömlakk
2019. augusztus 30.

A 381-es Akoya van meg. Picit holografikus hatásúnak tűnik a zöldes/kékes hatású amikor megtörik rajta a fény. Nem ilyet akartam venni,de elégedett vagyok vele. Olcsó körömlakkok közül ez a legjobb. Könnyű lemosni és szívesebben használom,mint pl. az Essence lakkjait,amiket kínszenvedés rendesen leszedni(főleg a glittereseket).

Lovely Perfect Line Szájkontúrceruza

Lovely Perfect Line Szájkontúrceruza
2019. augusztus 4.

Szuper kis termék olcsó,szép a színe(2) és az állaga is tetszik. A zsírosabb evést természetesen nem bírja ki,de ennyi baj legyen :)

Rdel Young Metallips

Rdel Young Metallips
2019. augusztus 4.

Impulzusvásárlás során megvettem mind a 4 színt leárazva. Imádom a metálos rúzsokat és szemfestékeket is, így nem hagyhattam ki :D
Csodálatos színű az összes, az evést nálam nem bírja(de nem is várom el egy ilyen olcsó terméktől :)
Nem fog és nem kenődik el,így nekem ez tökéletes :)
Nincs ízesítve és illatosítva,de ez engem nem zavar. Kevésbé érzek késztetést arra,hogy lenyalogassam.
Update: Topperként is használom más rúzs fölé és gyönyörű a finish...Imádom még mindig az összes színt :)

Eveline Cosmetics Hialuronsavas Micellás Víz 3 az 1-ben

Eveline Cosmetics Hialuronsavas Micellás Víz 3 az 1-ben
2019. július 24.

Eddigi legjobb amit próbáltam :D Lehozza a vízálló sminket is pillanatok alatt és nincs benne olaj/alkohol,mint a többi drogáriás micellás vízben. Érzékeny bőrre csodálatos,frissít is. A szemem sem csípi. Abszolút újravevős termék :)

Bausch & Lomb Corneregel® Szemgél

Bausch & Lomb Corneregel® Szemgél
2019. július 22.

A szemműtétem miatt folyamatosan használnom kell műkönnyet.Kipróbáltam már mindet,amit írnak a különböző weboldalak.A kontroll vizsgálaton a Doktornő ezt ajánlotta és azóta is ezt használom(kb 4 éve),mert ez a legjobb és kész :D