kepviselofank

Regisztráció dátuma: 2019. december 25.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2019. december 25.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Trussardi Donna

Trussardi Donna
2021. március 21.

Miért, miért, miért kerültem el őt ennyi ideig? Valahogy mindig csak elmentem mellette a parfümériákban, nem keltette fel az érdeklődésem, pedig az üvege is gyönyörű, úgyhogy tényleg érthetetlen, hogy kimaradt az életemből. Az illat maga is álomszép, krémes, de közben citrusos, nekem is egy citromtorta jut róla eszembe. Azon kevesek egyike, amiről simán el tudom képzelni, hogy akár signature is lehetne. Egyedül a tartósságával nem vagyok elégedett, 1-2 óra után már szinte semmit nem lehet belőle érezni, de nem pontozom le, ahhoz túlságosan tetszik. Ja, és abszolút négyévszakos szerintem.

Paco Rabanne Pure XS for Her EDP

Paco Rabanne Pure XS for Her EDP
2021. március 21.

Gyengéim a sós-édes illatok, így nyilván őt is be kellett szereznem, úgy gondoltam, hogy amiben popcorn van, rossz nem lehet. Nem tévedtem, nekem is NAGYON tetszik és értem az Olympea párhuzamot, mintha annak kiforrottabb változata lenne. Imádom a giccses üvegét is. :D

Lancôme Trésor

Lancôme Trésor
2021. február 26.

Mióta kitört a vírus és csak home officeban dolgozom, sokat vagyok vidéken a családom társágában, a legtöbb parfümvásárlásom is itt intézem, amit hol kisebb, hol nagyobb lelkesedéssel fogadnak. Hát, anyukám szerint ő a büdös parfümöm, mondta, hogy még a liftben is érezte utánam és borzasztó. :D Nem baj, nekem ma óriási boldogság volt őt viselni ebben a csodaszép, tavaszi időben. Hiába nem modern, nem fiatalos, én egyelőre nem tudok betelni vele. <3

Yves Saint Laurent Manifesto EDP

Yves Saint Laurent Manifesto EDP
2021. február 26.

Nem szoktam megbánni, amikor eladom valamelyik parfümöm, mert általában jól meggondolom előtte. Na, őt a lenti véleményem után hirtelen felindulásból eladtam, majd elkezdett hiányozni, pedig alig használtam. Szóval tiszta gyagyás vagyok és megrendeltem újra. :D Meglátjuk, hogy az új szerzeményem mennyire fogom majd megbecsülni, mindenesetre adnom kellett neki +1 csillagot, valami mégis van benne, ami miatt nem tudom elengedni..

Annyira szerettem volna szeretni... Őt is meg az L’Elixirt is. Szerintem egyébként nincs túl sok különbség köztük, rajtam talán annyi, hogy az még intenzívebb. Szóval próbálkoztam velük hónapokig, de be kell látnom, hogy rajtam az ilyen jellegű vaníliaillatok nem jók, szabályosan rosszul vagyok tőluk hosszútávon. Csak a gyönyörű üveg miatt szerettem volna megtartani őket, de annak meg semmi értelme. :(

Roberto Cavalli Nero Assoluto EDP

Roberto Cavalli Nero Assoluto EDP
2021. február 20.

Fúúúúú...Nem szoktam olyan parfümökről írni, amik nem tetszenek, de ez most kiverte a biztosítékot. Meg akartam rendelni üvegében a sok jó vélemény miatt, de szerencsére először inkább egy fújóst vettem. Első fújásra még tetszett is, majd rajtam fél óra után valami brutál hányingerkeltő tömény valamivé változott. Ráadásul rólam levakarhatatlan, ahhoz képest, hogy írtátok, hogy nem tartós. Muszáj volt fürdenem, hogy ne érezzem, mert különben lehet, hogy tényleg elhánytam volna magam. Egy ideig most leállok a vakvásárolgatásról, azt hiszem.

Gucci Rush EDT

Gucci Rush EDT
2021. február 20.

Anyukám illata volt jó 15 évvel (vagy még többel) ezelőtt, már akkor is mindig csodáltam és néha suttyomban befújtam magam vele. Nem sok illatra emlékszem kislány koromból, de erre és a Trussardi Skinre nagyon, az volt még a másik fő illata évekig. Már csak a szép gyerekkori emlékek miatt is vásároltam belőle kisebb kiszerelésben, aztán jól befújtuk magunkat vele mindketten és megállapítottuk, hogy igen, ez a parfüm még mindig nagyon jó, de azért most már sem ő, sem én nem fújnánk napi használatra, nagyon tömény, erőszakos, nekem nagyobb dózisban fejfájdító. Az viszont biztos, hogy semmivel sem téveszthető össze és EDT létére hihetetlen tartós. Ezt a kis "üvegemet" biztosan megtartom, még ha nem is nagyon fújkálom, de ha nosztalgiázni támadna kedvem, jó, hogy a birtokomban van, na.

Prada Candy

Prada Candy
2021. február 20.

Én is elkerültem nagyon sokáig, mert az üveg és a név alapján valami pinksugarhoz hasonlóra számítottam, de nagyon kellemes meglepetés, hogy nem az. Szerintem ő egy olyan parfüm, amiből bármennyit fújhatunk, sosem lesz sok vagy zavaró. Tartóssága tényleg nem valami fényes, de ha ruhára fújom, akkor azért órákig érzem, így nincs szívem pontot levonni, tetszik.

Thierry Mugler Womanity

Thierry Mugler Womanity
2021. február 20.

Olyan érdekes ez, hogy míg az egyik nap hányni tudnék tőle, annyira zavar, legszívesebben megválnék tőle, majd a következő nap magamra fújom és a világ (egyik) legjobb illatának érzem. Most éppen az utóbbi. <3

Amikor először megszagoltam papírcsíkon, sokkal megbotránkoztatóbb illatra számítottam, számomra ez egyáltalán nem az, sőt, nagyon is tetszik. Furcsának mondjuk furcsa, sosem éreztem még hasonló illatot, de szeretem a 100 közül is egyértelműen beazonosítható parfümöket. Bőrön még csak most teszteltem, mert hozzájutottam egy kis üveges maradékhoz szuper áron. És működik rajtam! Mondjuk egy első randira vagy bármilyen olyan találkozóra, ahol számít az első benyomás, nem biztos, hogy őt fújnám, mert meg tudom érteni, ha valakinek ez nem jó illat, valóban nem a közízlésnek megfelelő. :D

Ari by Ariana Grande

Ari by Ariana Grande
2021. február 16.

Ciki-nem ciki, mostanában ez az egyik kedvenc illatom, pedig bőven nem vagyok már tinédzser. Egy idő után mindegyik édes illat elkezd zavarni, fáj tőlük a fejem, nála viszont semmi ilyen panaszom nincs, szívesen szagolgatnám egész nap. :D Persze, egy tök egyszerű parfümről van szó nulla csavarral, de nekem nem is kell mindig, sokszor vágyom rá a maga kis egyszerűségével.

Adam Levine for Women

Adam Levine for Women
2021. február 16.

Egy facebook csoportban lettem rá figyelmes, hogy mennyire jó ez az üveg, fogalmam sem volt, hogy létezik ilyen parfüm, aztán megláttam az árát is, úgy gondoltam, hogy olyan sok kockázat nincs benne, ha megveszem. A parfümmániám amúgy sem tesz jót a pénztárcámnak, így nem árt olcsóbb termékekkel is próbálkoznom néha, hátha bennük is meglátom a szépet és ezúttal be is jött. Azért reméltem, hogy nem lesz olyan, mint a Sensuous, mert az rajtam kifejezetten nem jó, túl mézeskalácsos-szappanos, majd besavanyodik, ez viszont nem, ez szép. Már addig a néhány óráig, ameddig érzem, mert tartósnak abszolút nem mondanám, de emiatt nem vonok le csillagot, ennyi pénzért nem is ígéri, hogy az lesz. :D