Kerekeso

Regisztráció dátuma: 2015. május 20.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Bőröregedés

Regisztráció dátuma: 2015. május 20.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Bőröregedés

Alverde Sport- und Massageöl Arnikablüten

Alverde Sport- und Massageöl Arnikablüten
2022. április 9.

Az állandó izomlázamra vettem meg, de hihetetlenül simít, es feszesít is. Az olaj hatása abban rejlik, hogy be kell maszírozni alaposan a a bőrbe. Ha csak kenegetem, úgy nem csillantja meg a tudását:)

Collistar Talasso-Scrub Testradír

Collistar Talasso-Scrub Testradír
2022. január 6.

Wow... Ez aztán a testradír. Olyan feszessé, puhává, hidratáltá tette a bőröm, mint még soha előtte egy bőrradír sem. Biztosan újra fogom venni.

Erborian CC Eye Szemkörnyékápoló krém

Erborian CC Eye Szemkörnyékápoló krém
2019. augusztus 10.

Fergeteges gyozelmet aratott ez a krem nalam. Reggel felteszem, es egybol lehuzza a puffadast, visszahuzza a szem alatt a bort, es eltunteti a sotet szinu karikakat. Nagyo megfiatalitja a tekintetet.

Helia-D Herba Csipkebogyó Krém

Helia-D Herba Csipkebogyó Krém
2019. július 1.

Miota megvettem Tolcsvan a Helia D kastelyban ezt a kremet, azota csak ezt hasznalom ejszakara. Reggelre a gyogyfuvek kisimitjak az arcom es a dekoltazsom. En nagyon sok felso kategorias kremet hasznaltam, de nem tapasztaltam hogy a draga kremek tobbet tudnanak a borom szamara nyujtani mint ez a csipkebogyos krem.

Yves Rocher Youthful Glow Púder

Yves Rocher Youthful Glow Púder
2016. május 12.

Ez egy nagyon jo puder. Gyönyörü hamvasnak tünö arcbört keszit, ami egesz nap tart. Valoban nem emeli ki a rancokat, söt egesz napra elfedi azokat. Mondjuk az ecsete valoban semmire sem jo, rendes puderecsettel kell felvinni az arcbörre.

Jean Paul Gaultier Classique

Jean Paul Gaultier Classique
2015. szeptember 1.

A paromtol kaptam karacsonyra. Elöször epületesen büdösnek talaltam. A regi mososzappan szagara emlekeztetett, amit mar gyermekkoromban sem nagyon szerettem, de aztan ahogy hasznalgattam, egyre jobban megtetszett. A mososzappan szag elillan, es utana csak egy edes, nagyon edes puderillat marad, ami valoban hosszu orakig erzödik a börön. Nagyon szexis, nagyon dögös. Ezzel a parfümmel eszrevetlennek maradni nem lehet.

Lady Stella Csipkebogyó & Aloe Vera Ránctalnító Zselépakolás

Lady Stella Csipkebogyó & Aloe Vera Ránctalnító Zselépakolás
2015. június 29.

Nagyon jo termek, örülök neki, hogy hosszas gondolkodas utan ezt vettem meg. Amit iger, azt maximalisan megtartja, feszesit, simit, energetizal, összehuzza a polusokat, tisztava teszi a börkepet, es nagyon simava a bört. Hasznalata utan ugy erzem, hogy az arcböröm ezt a sok vitamint, es vizet mind beszippantja, es belülröl, a legalso retegektöl tölti fel. Igaz szükseg van vagy ultrahangra, vagy galvanaramos kütyüre, hogy mindez megtörtenjen.

Catrice Ultra Fine Ink Eyeliner

Catrice Ultra Fine Ink Eyeliner
2015. június 1.

A cucc, ami a fiolaban van, az eleg jo. Nekem az ecsetevel nem sikerült beket kötnöm. Nem marad rajta a festek, es igy nem is tudok vele szepen dolgozni.olyan, mintha egy kifogyoban levö tollal irnek levelet.

Essence Liquid Ink Szemhéjtus

Essence Liquid Ink Szemhéjtus
2015. június 1.

A cucc, ami a fiolaban van, az nagyon jo. Nekem az ecsetevel nem sikerült beket kötnöm. Valamiert nem marad rajta a festek, es nem tudok vele szepen dolgozni, mert olyan, mintha egy kifogyoban levö tollal irnek levelet.

Bourjois Liner Pinceau Tus

Bourjois Liner Pinceau Tus
2015. június 1.

Sajnos nekem nem jött be. Nagyon jo a kialakitasa, az ecsete, de hogyha egy kicsit is könnyezik a szemem, akkor elkenödik. Es a könnyezes alatt nem a sirast ertem. Nekem nem hogy tizenhatot, ket orat sem bir ki a szememen. Ez azoknak a nöknek jo, akik csak a szempilla tövet huzzak ki vele. En csak egy csillagot tudok adni, mert szamomra hasznalhatatlan.