kerteszke

Regisztráció dátuma: 2015. május 19.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2015. május 19.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

L’Oreal Professionnel Mythic Oil Huile Richesse

L’Oreal Professionnel Mythic Oil Huile Richesse
2020. szeptember 19.

UPDATE: heti két hajmosás mellett másfél évre volt elég, nagyon elégedett vagyok

UPDATE: visszajöttem felpontozni, mert az elmúlt hónapok során nem találtam olyan terméket, ami csak megközelítette volna ennek a hatását. A kifésülhetőség nagyon megvan, a hidratáltságról meg annyit mondhatok, hogy a fodrászom most kevesebbet vágott a hajvégemből, mert nem tört el annyira.

Két hete használom ezt a terméket és sajnos nem egy csodaszer. Hosszú hajamra 4 pumpálást használok hajmosás után a kifésülés megkönnyebbítésére, majd megszárítom. A szöszösödés része valamennyire igaz, de nem tart két napig a hatása. Hogy működik-e a hővédelem, azt nem tudom sem bizonyítani, sem megcáfolni. Néha zavar, hogy intenzív az illata, néha meg örülök neki. Azt gondolom, hogy valamennyivel jobb, mint az Elseve Extraordinary Oil, viszont az ára miatt többet vártam volna tőle, így nem biztos, hogy újra fogom venni. Biztos vagyok benne, hogy ez a kiszerelés hónapokig elég lesz még úgy is, hogy kétszer annyit használok belőle, mint a használati útmutatóban, szóval lesz még időm tapasztalatot gyűjteni vele. Azt még hadd jegyezzem meg, hogy gyönyörű, igényes a csomagolása és nem műanyagban, hanem üvegben jön!

Gliss Kur Ultimate Repair Express Balzsam

Gliss Kur Ultimate Repair Express Balzsam
2020. július 12.

Nekem nem jött be az illata, túl sok, túl erős. Hogy használ-e, azt nem tudom, pár hete fújkálom vele a hajamat és az igaz, hogy használat után könnyű kifésülni. Mivel a fodrászom ajánlotta a vékonyszálú, töredezett hajamra, mindenképp el fogom használni.

Eucerin Urea Repair PLUS 30% Urea Krém

Eucerin Urea Repair PLUS 30% Urea Krém
2020. március 7.

Több mint egy hete használom. Csíp és semmit sem segít a foltokban erősen kiszáradt kezemen, ráadásul méregdrága. A tökéletes kombináció. Respect a megalkotójának.

Eucerin DermoPure Mattító Fluid

Eucerin DermoPure Mattító Fluid
2020. január 22.

Az arclemosó zselével együtt kaptam. A kettő együtt nem megy, iszonyatosan szárítják a bőrömet, ezért ezt alig használom. Legutóbb egy házibuli előtt kentem fel, hét-nyolc órát voltam ott és amikor haza értem, alig volt zsír az arcomon (igaz, ha elmegyek mosdóba, reflexből felitatom a zsírt wc papírral vagy kéztörlővel, aminek épp jobb anyaga van). Amikor felkenem, csíp, felteszem a parfüm miatt, mert a szalicilsavat szerintem jól bírom (sok-sok hónap BHA tapasztalat). Az illata erős, túlságosan karakteres, van, hogy a saját parfümömet nem is érzem mellette. Én nem sminkelek, tehát vagy ez van a bőrömön, vagy max egy kis hidratáló. Biztos, hogy nem veszem újra, mert csíp, nagyon drága és nem egy csodaszer.

UPDATE: megválok tőle, mert hetek óta nem bírom rávenni magam, hogy felkenjem. Egy állásinterjú meg egy buli előtt jó szolgálatot tett, szerencsére nem pirosodott ki tőle a bőröm és nem is zsírosdott, de csíp és nem bírom az illatát.

Lush Santa's Belly Tusfürdőzselé

Lush Santa's Belly Tusfürdőzselé
2020. január 21.

Én is viszkettem tőle. Ráadásul több alkalommal leszakadt belőle egy-egy nagyobb darab és mire pislantottam, leúszott a lefolyón. Az előbb konkrétan a maradék 30 százalék foszlott szét a kezemben. Szerintem a teljes állomány 70-80%-a ott végezte. Soha többet nem veszem újra, mert teljes pénzkidobás. Dühítő.

Cremor Aquosus Gyógyszertári Alapkrém

Cremor Aquosus Gyógyszertári Alapkrém
2019. november 19.

Beláttam, hogy kb. minden hidratáló krémre allergiás vagyok. Próbáltam Vichyt, HeliaD-t, anyám krémjeiből is kértem néha, mindentől kicsi bubszlik lepték el a bőrömet, amik később fájdalmas pattanásokká alakultak. Koreai termékeket is teszteltem, azok viszont nem hidratáltak eléggé (ilyen-olyan mézes, rizses, mit tudom én milyen arckrém), de legalább nem ütöttek ki. Úgyhogy maradt ez. Elfogadom, hogy sosem lesz kellemes állagú, kinyitom a fancy tégelyt és ott a guszta, jó illatú cucc hidratálóm, mert EZ beválik. Nincs benne parfüm, ami megkeseríti az életemet. Szuper összetevői vannak és jól hidratál.

Barnängen Berry Boost Tusfürdő és Habfürdő

Barnängen Berry Boost Tusfürdő és Habfürdő
2019. november 19.

Nagyon jó kis tusfürdő! Csodás illata van és nekem tetszik az állaga is. A flakon is praktikus.

Helia-D Botanic Concept Éjszakai Hidratáló Krém

Helia-D Botanic Concept Éjszakai Hidratáló Krém
2019. október 28.

Szerintem az én bőröm nem bírja valamelyik összetevőjét, mert csíp, amikor felkenem. Érzékeny bőrűeknek emiatt nem ajánlom. Plusz lehet, hogy emiatt lettem pattanásos(abb az átlagnál), mert amióta nem használom, nem nőtt annyi kis ragyám.

Maui Moisture Heal & Hydrate + Shea Butter Conditioner

Maui Moisture Heal & Hydrate + Shea Butter Conditioner
2019. október 28.

Szerintem nem hidratál és nincs jó illata. Nem szeretem.

Cosrx BHA Blackhead Power Liquid Moisturizer

Cosrx BHA Blackhead Power Liquid Moisturizer
2019. október 28.

Nagyon jó termék, leviszi a pattanásokat, plusz ha bajuszszedés után pár napig kenegetem vele a szám környékét, nem pattog ki egyáltalán. Tesóm a lábára használja epilálás után, sokat segít rajta. Biztos, hogy újra veszem. Nekem az AHA nem jött be, de ez, ha nem is egy csodaszer, sokat tud!