kesha420

Regisztráció dátuma: 2014. július 21.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2014. július 21.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Yves Saint Laurent Black Opium EDP

Yves Saint Laurent Black Opium EDP
2019. július 9.

Semmi egyedi, semmi kirívó csak édes vanília és némi kávé. Én semmi szexi nem találtam benne eddig.
Tél hangulatom van tőle, amikor a kanapén filmet bámulva ember öléből a kutya fülét vakarom a félhomályban, miközben odakint esik.
Igen a vanília miatt vettem meg, hisz ettől számomra, kellemes, otthonos, biztonságos illata van. Semmi felkavaró, semmi különös, semmi játék. Akkor nyúlok ehhez is, mint Nina Ricci Ninajához, amikor nem férünk össze a fenevadakkal, amikor nem tudok dönteni, amikor egy kis otthon kell otthonról. Inkább ősszel és télen találkozunk.
Ez ugyan csúnya lesz, de lakás vagy textil illatosítóként sokkol jobban szeretném. Ettől függetlenül nem rossz, de vannak sokkal jobb, érdekesebb illatok is ennél.
Tény, hogy baromi tartós és az üveg is gyönyörű, de többet vártam tőle. Ha elfogy nem hiszem, hogy újra fogom venni.

The Ordinary Glycolic Acid 7% Toning Solution

The Ordinary Glycolic Acid 7% Toning Solution
2019. július 3.

A termék, ami hiányzott az arcápolási rutinomból, amit ezer éve kerestem és ami végre meglett. A vattát én is hanyagolom, minden este, az ujjaim segítségével elolszlatva viszem fel, immár 2 hete és van már változás. A pórusaim sokkal kisebbek, a bőröm kevésbé szürkés árnyalatú, ezért vettem és be is vált. Tényleg ajánlom, nem kell sok belőle, jó áron van, fél évre tuti elég egy flakon és van látható eredménye annak, hogy használom.

Chloé Nomade EDP

Chloé Nomade EDP
2019. július 3.

Közel a 30-hoz, úgy éreztem az eddigi imádott parfümömmel, amivel 10 éve tart a viszonyunk, ellaposodott a kapcsolatunk. Már nem én vagyok, már nem olyan, már mást szeretnék, ami jobban passzol hozzám.
Azt hittem örökké fog tartani amíg megtalálom az én új illatom, de gyorsabban jött, mint valaha gondoltam. Első szaglásra szerelem.
Persze bátortalanul álltam a dologhoz, hiszen olyan más, mint az eddigi.
Jó pár randin voltunk túl mire hazavittem. Nincs bennem egy szemernyi megbánás se a változás miatt. Tökéletesen működünk együtt, borsó meg a héja effektus. Rajtam kifejezetten nőies, határozott, extrán tartós illat, ami tényleg egész nap ott van velem, kellemes a hatósugara, egy fújás is elég és állandóan magam szagolgatnám, ami furán hangzik, de imádom. Olyan plusz löketet ad, mint semmi. A napi készülődés végén ő a korona, amitől minden sokkal jobb, amitől "tökéletessé" válok. Vattacukor kedvelők, jó kislányok álmodozók messzire kerüljék.
Nem való mindenkinek szerencsére, vad, mindenen nevetni tudó, bohém, magabiztos kalandvágyó nőkön tudom elképzelni a játékos Nomade-ot.
A következő 10 évben csak őt akarom használni.

Schwarzkopf #Pure Color Gél Állagú Tartós Hajfesték

Schwarzkopf #Pure Color Gél Állagú Tartós Hajfesték
2018. március 25.

Édes karamell, hát, hát... Szerintem büdös, a balzsamból tényleg dupla adag kellene hozzá, de annyira nem roncsol, hogy egy kicsit több hajápolóval ne lehetne helyrehozni. Felvinni viszonylag könnyű, de találkoztam már olyan festékkel, amit ennél is könnyebb volt eloszlatni. A legnagyobb baj, hogy szinte be se fogta a hajam, pedig előírásnak megfelelően használtam . A csomagolása 10 pontos, a termék meg gondolom árnyalatonként eltérő minőségű, az édes karamellt vörösesszőke hajra nem ajánlom, mert egy árnyalattal lesz csak másabb. Nem venném újra.

Schwarzkopf Gliss Kur Fiber Therapy Spray Balzsam

Schwarzkopf Gliss Kur Fiber Therapy Spray Balzsam
2018. március 23.

A száraz gubancolódásra erősen hajlamos hajamat enélkül szinte esélytelen kifésülni mikor vizes. Nem hajban maradó balzsamként használom, hanem kifésülő spray gyanánt, amire tökéletes is. A szerkezetén nem javít, hidratálni nem hidratál, de már az sokat segít, hogy nem tépem ki a fél loboncom, mikor hajmosás után ki akarom fésülni a tincseim. Csodát nem kell várni tőle, szerintem ezek ennyit tudnak nem többet,. de ennél a funkciónál tökéletesen megállja a helyét. Nem mellékesen imádom az illatát. Ha hidratálni is, az lenne a csoda.

aussie Miracle Aussome Volume Szárazsampon

aussie Miracle Aussome Volume Szárazsampon
2018. február 5.

Utálom ezt a terméket, féláron se érte meg, ha teljes áron veszem meg, akkor most a fejem verném a falba. A szaga elviselhetetlenül rettenetes, nem azért, mert számomra büdös, hanem azért, mert fullasztóan tömény, kifújok belőle egy kicsit jól szellőztethető helyiségben és fél órán át fuldoklom. A zsírossággal nem sokat kezd, de olyan matt lesz a hajad, hogy az már totálisan természetellenes. Kuka, mert egyszerűen borzalom.

s-he stylezone Gel-Like'n Ultra Stay Nail Polish

s-he stylezone Gel-Like'n Ultra Stay Nail Polish
2018. január 12.

Imádom. A 330-as árnyalatban vettem meg, ami egy gyönyörű piros szín, két rétegben szépen fed, gyorsan szárad,szép fénye van, az ecsete szerintem szuper és kibír 4-5 napot a körmeimen. Ár-érték arányban tökéletes.

Geek & Gorgeous Cheer Up

Geek & Gorgeous Cheer Up
2017. december 19.

Pár hónapja próbálgatom, előtte a Cosrx BHA hámlasztóját nyúztam, ami nekem nem sokat ért, így váltottam. Úgy néz ki elég vastag bőr van a képemen, mert nagyon bírja a hámlasztást, sőt minimum 2 naponta igénye is van rá, különben olyan, mintha semmit nem csináltam volna. Ha bekenem vele este az arcom reggelre összehúzza a pórusaim, kisimult lesz az arcbőröm és puha, de ha nem használom, akkor olyan, mintha még életemben nem használtam volna hámlasztót. Pattanásaim nincsenek, nem is voltak már egy ideje viszont a mitesszerektől még nem sikerült megszabadulnom és ez lenne a cél. Nem rossz termék, de azért nem is dobtam el tőle az agyam.

Lovely Extra Lasting Hosszantartó Matt Szájfény

Lovely Extra Lasting Hosszantartó Matt Szájfény
2017. december 19.

Az 1-es árnyalat van meg, ami nagyon tetszik, pigmentált gyönyörű szín, de ragad, tapad, érzem, hogy a számon van egy réteg, ami viszonylag vastagnak tűnik, nem is olyan tartós, mint gondoltam, rondán kopik, szóval nálam nem vált be.

L'Oreal Paris Pure-Clay Mask Exfoliate & Refining Treatment Mask

L'Oreal Paris Pure-Clay Mask Exfoliate & Refining Treatment Mask
2017. november 23.

Egy jó kis megfázás után tényleg csodát tett a bőrömmel, ami totál fakó és semmilyen volt. Eddig nem vettem észre semmi extra változást, azon kívül, hogy a használata után puhább a bőröm, pedig hetente egyszer felkentem, de most eléggé szembetűnő a hatása, ismét embernek nézek ki, nem szellemnek. Így alapjáraton nem tudom minek nevezzem, hisz ilyen bőrradír arcmaszk hibrid, de semelyik funkcióban nem emlekedik ki. Arcmaszkból és hámlasztóból is sokkal jobbak vannak, ez inkább ilyen kis kényeztetés, ami jól esik, ám sok értelme alapjáraton nincs, a nagyon katasztorfális állapoton viszont javít valamennyit. Nem szárít, szeretem az illatát, féláron szerintem megéri megvenni, teljes árat viszont nem fizetnék érte.