Kesudio

Regisztráció dátuma: 2016. december 7.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2016. december 7.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Balea Peel-Off Maske Mit Aktivkohle

Balea Peel-Off Maske Mit Aktivkohle
2018. október 29.

Ez nekem olyan semmilyen. Nem árt, de nem is használ. Párszor próbáltam maszkként, de ha vékonyan kenem fel nem tudom levakarni magamról, csak darabokban lecsipkedni, ha vastagabban kenem fel nem szárad meg (pedig próbálkoztam hajszárítóval is :D), szóval csak szimplán arctisztító valamiként használom arctisztító kefével, de már nagyon várom, hogy elfogyjon.

Palette Color Shampoo Tartós Hajszínező

Palette Color Shampoo Tartós Hajszínező
2018. október 29.

Én erre esküszöm. Azt már megszoktam, hogy tök mindegy milyen árnylatot választok, világosbarna sosem leszek. A világosbarnától majdnem fekete, a sötétszőkétől pedig sárgás vörös. Ez van ... na de, hogy a termékről is írjak valamit: nem fedi el teljesen az ősz hajszálakat, és van nála sokkal-sokkal jobb végeredményt nyújtó termék, DE ammóniamentes, szép csillogó és pihe-puha utána a hajam, pont annyi idő alatt kopik ki a színe, amennyi idő után már akkora lenövésem van, hogy amúgy is újra festenék. ÉS iszonyat könnyű vele dolgozni. Nedves hajra kell kenni, és így sokkal könnyebb (még hosszú hajjal is) és gyorsabb a festék felkenés.

183 Days by Trend It Up Lippenstift Metal Marker

183 Days by Trend It Up Lippenstift Metal Marker
2018. október 29.

Ez nagyon jujjj :/ Kinéztem magamnak, hogy milyen szuper, nyáron nem olvad, nem folyik, és ceruza, tök jól lehet vele dolgozni. Még jó, hogy kipróbáltam a boltban, így nem dobtam ki pénzt feleslegesen az ablakon. Szóval az van, hogy másodpercek alatt szárad, lehetetlen dolgozni vele, nagyon csúnya végeredmény nyújt, majdhogynem csontszárazon kerül fel a szájra, és letörölhetetlen. Egyszerűen siralmasan borzasztó termék.

Alverde Sensitiv Deo Roll-On Bio Aloe Vera & Bio Kamille

Alverde Sensitiv Deo Roll-On Bio Aloe Vera & Bio Kamille
2018. október 29.

Azért vettem meg, mert alumínium mentes. Ez meg is látszik a hatásán ... Az illata nagyon finom, tényleg, egyszerűen imádom, de az izzadságot hosszú távon nem gátolja, és sajnos a ruhán is foltot hagy. :( Pedig az illata ... jajjj

Balea Micellás Víz Száraz és Érzékeny Bőrre

Balea Micellás Víz Száraz és Érzékeny Bőrre
2018. október 29.

A sminket szépen leszedi, és kevés is elég belőle, szóval nagyon lassan fog (sajnos), mert a bőröm nem szereti. Nekem pattanásokat okoz. Ami lehet, nem feltétlenül a termék hibája, hanem egyszerűen csak az én bőrömnek nem való a micella.

p2 Eyebrow Styling Gel

p2 Eyebrow Styling Gel
2018. október 29.

Nézem az értékeléseket .... lehet velem van baj, de én legszívesebben egyenesen a kukába hajítanám, ha nem sajnálnám a rá költött pénzt, pedig nem egy drága termék. A világosabbat vettem meg, de még ennek is jóval sötétebb színe van, mint amit ígér, és felkenés után darabosan szárad, szó szerint odaszárad, ahova felkeni az ember. Ez egy borzasztó termék. Essenceért mentem, de nem volt, és nem bírtam várni, gondoltam egyre megy. Elmondani sem tudom már hányszor megbántam, hogy megvettem.

Sudocrem Sensitive Törlőkendő

Sudocrem Sensitive Törlőkendő
2018. október 29.

Arctisztításra használom. Kendő mérete, nedvessége megfelelő. Illata jó. Rendesen visszazáródik sokadik alkalom után is. És nem utolsó sorban, nem pattogok ki tőle.

Vademecum Junior 6+ Epres Fogkrém

Vademecum Junior 6+ Epres Fogkrém
2018. október 29.

Nálunk ez a kedvenc. Kisfiam az összes gyümölcsös és nem gyümölcsös fogkrémet utálja, ezzel együtt a fogmosást is. Mióta ezt használjuk, kérni sem kell, hogy mosson fogat, örömmel teszi. :)

Alveola Aloe Vera Eredeti Aloe Vera Gél

Alveola Aloe Vera Eredeti Aloe Vera Gél
2018. október 29.

Jó kis termék, szinte mindenre használom. Csípések, pattanások, arcápolás, napégés. Pillanatok alatt beszívódik, nem lehet annyit kenni a bőrre, amit ne inna be. :) Nyaralások alkalmával mindig van nálam.

Catrice The Fresh Nude Collection Eyeshadow Palette

Catrice The Fresh Nude Collection Eyeshadow Palette
2018. október 29.

Nem porzik, a színek szépek. Szemhéj alapozóval tartós. Ár - érték arányban jó termék.