Kesudio

Regisztráció dátuma: 2016. december 7.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2016. december 7.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Cien Med Waschlotion Hidratáló Tusfürdő

Cien Med Waschlotion Hidratáló Tusfürdő
2017. január 4.

Nem büdös, de azért finomabb illatot is el tudnék képzelni hozzá, ezt leszámítva nagyon szeretem. Testápolót ugyanúgy kell használnom fürdés után, mint más tusfürdőknél, de talán annyira nem száraz a bőröm mióta használom, és nem viszket.

Dontodent Nyélhosszabbító Interdentál Keféhez

Dontodent Nyélhosszabbító Interdentál Keféhez
2017. január 2.

Szuperjó! Nagyon tetszik, hogy több méret is van benne, így nem kell több csomaggal vennem, és a hosszabbító pálcika is nagyon praktikus, én abban tárolom, így nem veszik el a fogmosópoharamban. :)

Balea Kétoldalú Bőrsimító

Balea Kétoldalú Bőrsimító
2017. január 2.

Száraz lábon használom. A durva fele szuper hatásos, a polírozó fele pedig szép simává teszi a lábikóimat. Nekem nagyon bevált, pedig nem kicsit bőrkeményedéses a sarkam.

Cien Vattakorong

Cien Vattakorong
2016. december 20.

Vékony, hamar szétmállik, és nekem böki a szemem és az arcom lemosáskor.

Babylove Babaszappan

Babylove Babaszappan
2016. december 19.

Finom illata van, nem szárít, nem irritál, elég tömör, így nem fogy gyorsan mégis jól habzik és az ára is tetszetős.Az egész család használja. Ez egy szuper termék!

La Roche-Posay Lipikar Olaj Fürdéshez és Zuhanyozáshoz

La Roche-Posay Lipikar Olaj Fürdéshez és Zuhanyozáshoz
2016. december 19.

Lehetőségem nyílt kipróbálni, ugyanis ingyen kaptam egy flakonnal. Nagyon megörültem neki, én sosem adnék ki ennyi pénzt egy tusfürdőért (kivéve ha muszáj). Azt gondoltam nagyon jó lesz és majd testápolót sem kell használnom fürdés után. Első benyomásom, nagyon rossz az illata ... amit még el is tudnék fogadni, ha azt kapnám tőle, amit ígér, de nem így történt. Fürdés után simogattam a kezem, és meglepődve tapasztaltam, hogy szárazabb, mint fürdés előtt. Hatalmas csalódás volt!

Balea Nude Kiss Ajakápoló

Balea Nude Kiss Ajakápoló
2016. december 19.

Imádom, imádom, hogy miért nem vettem belőle egyszerre kettőt, vagy hármat :) !? És miért limitált??? Ajjj. Nekem annyira nem száraz a szám, úgyhogy nem tudom hogyan mutat cserepes ajkakon, de nekem egyszerűen tökéletes. A színe pont olyan amilyet mindig kerestem rúzsban, és mivel nem vagyok rúzspárti (merthogy állandóan nyalogatom meg rágom a számat és amúgy is olyan természetellenesnek érzem magamon), ez nekem telitalálat. A színe, nos olyan semmilyen :) de mégis valami enyhe színt kölcsönöz a számnak. Nekem csillagos ötös! Remélem lesz még a boltban, mire legközelebb megyek. :)

Delia Cosmetics Color Cream For Eyebrow

Delia Cosmetics Color Cream For Eyebrow
2016. december 14.

Eurós boltban vettem. Sokáig vacilláltam a (világos) barna és a sötétbarna árnyalat között. A világosbarna túl világosnak tűnt, de mivel abból hiányzott a legtöbb :) azt választottam. Szerencsére, mert az is épp elég sötét. Szerintem a sötétbarna, már már majdnem fekete színű lehet. Szeretem, mert könnyű használni. Nagyon örültem amikor megláttam, hogy cseppentős az oxija. Volt szerencsém már olyan szemöldökfestékkel, aminek flakonos volt, hatalmas tátongó "szájjal", ráadásul krém állagú oxi, de azért rá volt írva hány csepp kell a festékhez, gondoltam hát köszi szépen ....
A hozzá kapott műanyag "edénnyel" nem igazán vagyok kibékülve, ezért köptetős üveg pici mérőedényét használom helyette. Ha annyi ideig rajta hagyom a festéket, mint amennyit ír, túl sötét lesz, ezért hamarabb le szoktam törölni, nekem 3 perc az ideális. Nyilván ezt az első pár alaklom után mindenki kitapasztalja mennyi ideig kell neki rajtahagyni, hogy olyan intenzív legyen a szín, amilyet szeretne. A festék felkenése után egy fülpucolót végighúzok a szemöldökvonalamon alul és felül, így letörölve a felesleges festéket, hogy ne fogja meg a bőrömet csak a szemöldököm. Ha készen vagyok, a festéket száraz vattapamaccsal törlöm le, kicsit meghúzkodom oda-vissza, szőrnövés iránnyal ellentétesen is, hogy mindenhol lejöjjön a felesleges festék, végül áttörlöm arctisztítótejes vattapamaccsal is. A színárnyalat nekem tökéletes. Egyébként megtévesztő a dobozon levő szín, az eléggé természetellenes, egyáltalán nem olyan a végeredmény. Nem tudom átlagosan mennyit bírnak az ilyen festékek, gondolom attól is függ, mennyi ideig van rajta hagyva festéskor. Nekem 1 hétig bírja. Nem zavar, mert nem nagy macera befesteni, pikk-pakk megvan, ha meg nincs kedvem festeni, hát használok ceruzát vagy port. Nekem nagyon bejött. Nagyon sokáig elég és az ára is szuper. Határozottan újravevős.

Colgate Slim Soft Acces Facile Duo

Colgate Slim Soft Acces Facile Duo
2016. december 14.

Goods Marketben vettem. Korábban nem hallottam erről a fogkeféről, nem volt róla semmilyen információm, akkor láttam először, és teljesen véletlenszerűen választottam, csak azért mert a noname gagyi fogkefékkel egy árkategóriában volt. Nem is nagyon hittem a szememnek, ahhoz képest, hogy dupla csomagolás, nem volt drága (darabja 350.-Ft????), hát gondoltam, kipróbálom.
Mikor otthon kibontottam, párom nézett rám furán, hogy ez meg mi? Olyan puhák a sörtéi, hogy azt gondolta nem fogja tudni rendesen megtisztítani vele a fogait. Használat után kérdeztem, na? És tetszett neki, mondta, hogy nagyon gyengéd a fogaihoz, nem sértette a fogínyét.
Rajtam volt a sor, és azt kell mondanom, hogy ez egy csodálatos fogkefe. Tényleg nagyon puha, szinte nem is érzem, hogy sikálom a fogaimat. A fejének a vége szűk, így könnyedén befértem vele a bölcsességfogaim mögé is. Régi fogkefém után kicsit fura volt, hogy olyan kis vékonyka/szűk a feje, úgyhogy jó nagy körkörös mozdulatokkal és a megszokottnál kicsit hosszabb ideig mostam a fogaimat, mert voltak kétségeim afelől, hogy a lepedéket rendesen eltávolítja-e. Azt kell mondanom, határozottan IGEN! Sőt, mintha sokkal jobban tisztítana, mint azok a fogkefék (kemény sörtéjűek) amiket korábban használtam. Nem is értem ... Még a fognyaknál is rendesen leszedett mindent. És lehet, hogy csak beképzelem, de mintha sokkal fehérebbek is lennének fogmosás után a fogaim, mint a régi fogkefémmel. Szerintem telitalálat. Nagyon tetszik!

Isana Bodymilk Classic Soft Trockene Haut

Isana Bodymilk Classic Soft Trockene Haut
2016. december 12.

A testápolók átlagos áraival összehsaonlítva csodát nem vártam tőle, gondoltam egynek jó lesz. Kellemesen csalódtam! Nem túl híg és nem is túl sűrű, olyan közepes állagú, azért kell dolgozni a kenéssel. :) Egy kicsit zsírosnak tűnik, mégis másodpercek alatt beszívódik, nem ragad és nem hagy zsíros érzést maga után. Nagyon jól hidratál, és puha tőle a bőröm, pedig iszonyat száraz típusú. Este szoktam bekenni magam, és még reggel is olyan a bőröm, mint a babáké. Na és az illata ... mennyei. Nem igazán tudnám meghatározni mire hasonlít, semmi extra, amolyan krémillat, visszafogott kellemes citromos-süteményes beütéssel, vagy valami hasonlóval, és sokáig érzem magamon. Ez a testápoló olyan, mintha nekem találták volna ki! Ennyi pénzért ajándék, de ha 3-szor ennyibe kerülne is megvenném. Egyszerűen imádom. Újravevős! Próbáljátok ki ti is!