Kesudio

Regisztráció dátuma: 2016. december 7.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2016. december 7.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Balea Young Soft & Care Mattító Arckrém Gyümölcssavval (régi)

Balea Young Soft & Care Mattító Arckrém Gyümölcssavval (régi)
2016. december 7.

Nekem tetszett az illata, friss és üde és valóban mattít, de az én arcomat nagyon szárította. Nekem nem vált be.

Balea Med Ultra Sensitive Waschgel

Balea Med Ultra Sensitive Waschgel
2016. december 7.

Mivel elég sok minden kiüti az arcomat, olyan lemosót kerestem, ami illatanyag és színezékmentes. Használok alapozót, rá bőrhibákra korrektort és a tartós hatás kedvéért minderre púdert. Nem bíztam benne, hogy képes lesz ezt a sok mindent eltávolítani az arcomról, de kellemesen csalódtam. Kíváncsi voltam mennyire hatékony, ezért utána végigmentem az arcomon arctonikkal. Hihetetlen, de teljesen tiszta maradt a vattakorong. Nem üt ki és nem jönnek rám ragyák. Mindemellett nagyon gazdaságos. Fürdéskor bevizezem az arcom, és csak egy borsónyit nyomok az ujjamra, amit elkenek a tenyereim között, majd végigdörzsölöm az egész arcom. Leöblítem vízzel és kész. Már egy hónapja használom, de alig hiányzik belőle. Nekem telitalálat. Határozottan újra vevős.

Médea Sampon Csalánkivonattal

Médea Sampon Csalánkivonattal
2016. december 7.

Gyógynövényes sampont kerestem, aminek jó az illata és olcsó. Ennek a samponnak az illata nagyon bejött, meg az ára is :) de itt ki is fújt. Nagyon sok balzsamot kellett használnom hozzá, hogy hajmosás után ki tudjam fésülni a hajam, és minden hajmosás után már másnap elkezdett viszketni a fejbőröm. Állandóan sebesre vakartam. Megjegyzem, nekem seborrheás a fejbőröm, lehet ezért reagált rá így. Egy biztos, ezt a terméket soha többet nem veszem újra.

Selsun Blue Sampon Korpásodás Ellen

Selsun Blue Sampon Korpásodás Ellen
2016. december 7.

Seborrheás dermatitiszes a fejbőröm. Sokféle sampont kipróbáltam Neutrogena T/Gel-től a gyógyszertári kénes samponokig, de egyik sem használt. Van bőrgyógyász által felírt kikeverős samponom, de ha éppen elfogy, ez az egyetlen sampon ami használ. Nem olcsó, de sokáig elég. Más samponokhoz képest egy hajmosás alkalmával nagyon keveset kell használnom belőle. Kis mennyiség mellett is jól habzik, és mivel hosszú és dús hajam van, a habzás jelentősen megkönnyíti a hajmosást. Hajmosáskor nem érzek semmilyen büdös kénes, ammóniás szagot, csak miután megszárítom a hajam, de akkor is csak nagyon gyengén. Ja és volt szerencsém tapasztalni egy másik nagyon jó tulajdonságát is, méghozzá azt, hogy a korpát első hajmosás után eltünteti. Ez a sampon egy csodaszer! Megéri az árát!

Floren Illatosított Körömlakklemosó

Floren Illatosított Körömlakklemosó
2016. december 7.

Nagyon szuper és olcsó. Kevés elég belőle, és pikk-pakk levisz bármilyen körömlakklemosóval eltávolítható lakkot. Nem utolsó sorban egyáltalán nem érezni rajta az aceton szagot, valóban illatosított.