Kesudio

Regisztráció dátuma: 2016. december 7.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2016. december 7.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Isana Maracuja és Kókusz Krémtusfürdő

Isana Maracuja és Kókusz Krémtusfürdő
2017. szeptember 18.

Émelyítően édes, kellemetlen és mű illata van. Soha többet

Isana Limette & Basilikum Duschgel Zöldcitrom És Bazsalikom Tusfürdő

Isana Limette & Basilikum Duschgel Zöldcitrom És Bazsalikom Tusfürdő
2017. szeptember 18.

Olcsó, nem szárít, és szuper frissítő illata van. Mikor megunom az édeset, mindig jól esik az ilyen üde illat.

Isana Cremedusche Aprikosenmilch

Isana Cremedusche Aprikosenmilch
2017. szeptember 18.

Olcsó, krémes állagú, nem szárít és az illata finom barackos. Fürdéskor kicsit émelyítő és erős, de nem baj, mert utána még sokáig érzem a bőrömön. Nekem bejött.

Essence Make Me Brow Szemöldökzselé

Essence Make Me Brow Szemöldökzselé
2017. szeptember 18.

Extra gyorsan lehet vele dolgozni, rohanós reggeleken életmentő. :) A színárnyalat nekem tökéletes. Az ecset kicsit sokat vesz fel, úgyhogy én le szoktam húzkodni a felesleget a kézfejemen. Gyorsan szárad, tartós, nap végére sem kenődik el, és sokkal tovább elég, mint gondoltam.

Naturland Unguentum Hydrophilicum Nonionicum Mosdókenőcs

Naturland Unguentum Hydrophilicum Nonionicum Mosdókenőcs
2017. szeptember 18.

Kíméletes és az illata is tetszik, olyan babaillat. Ha csak ezt értékelném csillagos ötöst adnék. Viszont nem tisztít. Fürdés céljára használva nagyon hamar elfogy, és a vége felé már macerás kinyomkodni a tubusból.

Alverde Ajakápoló Bio Körömvirággal

Alverde Ajakápoló Bio Körömvirággal
2017. szeptember 18.

Az illata nem fogott meg, de száraz ajkakra tökéletes.

Catrice Glamour Doll Volume Vízálló Szempillaspirál

Catrice Glamour Doll Volume Vízálló Szempillaspirál
2017. szeptember 18.

Vízálló spirált kerestem, viszonylag olcsón. Egyenlőre nem keresgetek tovább. Valóban vízálló, szép pillákat lehet vele produkálni, nem ragad, nem potyog. Kefe ügyben használtam már jobbat, de ez sem rossz.

Nivea Care&Star Fruit Krémtusfürdő

Nivea Care&Star Fruit Krémtusfürdő
2017. szeptember 18.

Isteni illata van, és krémes. Nem tudom megunni.

Balea Dusche &C reme Vanille & Cocos Tusfürdő

Balea Dusche &C reme Vanille & Cocos Tusfürdő
2017. szeptember 18.

Szörnyű illata van, elhasználtam, de utáltam.

Fructis Citrus-Detox Sampon

Fructis Citrus-Detox Sampon
2017. szeptember 18.

Szerintem egyszerűen borzasztó. Fél flakon balzsam (na jó kicsit túloztam, nem fél flakon, de jó sok) kell mellé, és nem hogy a korpát nem tünteti el, az én fejbőröm kritikán aluli állapotba került tőle minden alkalommal, amikor használtam. A korpából kikezelt hajam szinten tartására vettem, de újra korpás lettem tőle és az ekcémám is előjön tőle. Többször bepróbálkoztam vele, hátha, fél flakont használtam el, de minden használat után a fenti problémák előjöttek, úgyhogy a többit nem voltam hajlandóelhasználni , kukában végezte.