Kesudio

Regisztráció dátuma: 2016. december 7.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2016. december 7.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Rival De Loop Kétfázisú Szemfesték Lemosó

Rival De Loop Kétfázisú Szemfesték Lemosó
2017. június 22.

Levisz mindent, nem irritál, nem csíp és olcsó. Nekem bevált.

Avon Clearskin Arctisztító Kefe

Avon Clearskin Arctisztító Kefe
2017. június 22.

Első arctisztító kefén ezért nincs összehasonlítási alapon. Azt tudom, hogy szépen tisztít, sörtéi dúsak és puhák, nem karistolja az arcomat. Mérete pont kézbe való, kényelmes a kialakítása, fogása. Szuper!

Rival De Loop Young Szempillaspirál Alapozó

Rival De Loop Young Szempillaspirál Alapozó
2017. június 22.

Első szempillaspirál alapozóm. Nem vettem észre, hogy tartósabbá, dúsabbá tette volna a pilláimat vagy bármilyen változás következett volna be. Hozzáteszem nekem sosem voltak ilyen gondjaim, meg vagyok elégedve a pilláimmal és a spirálommal is ami bevált, talán ezért nem érzek különbséget alapozóval és anélkül. Azért persze elhasználom. :)

Dontodent Complete Protection Fogkrém

Dontodent Complete Protection Fogkrém
2017. június 22.

Korábban a dontodent 7X-eset használtam. Nem találtam a boltban, helyette ezt vettem. Kiszerelése jobban tetszik, hogy kisebb. Nagy különbséget nem érzek, ez ugyanolyan szuper.

Babylove Waschbalsam

Babylove Waschbalsam
2017. június 22.

Sok féle tusit kipróbáltunk, de nagy része kiütötte a kisfiam bőrét. A babylove bevált. Korábban a gélt használtuk. Nem tudom mióta van ez a termék, lehet régóta csak nem vettem észre korábban. Sokkal jobban szeretem, mint a gél változatát. Simogat, hidratál, finom illata van! Mióta rátaláltam csak ezt veszem.

Babylove Arckrém

Babylove Arckrém
2017. június 22.

Kisfiam arcát kenem vele. Pikk-pakk beszívódik, egyáltalán nem zsíros, teljesen matt hatást hagyva maga után, mégis hidratál. Szuper krém, én is ki fogon próbálni arckrém gyanánt.

NYC Skin Smooth Mousse Alapozó

NYC Skin Smooth Mousse Alapozó
2017. június 22.

Hidratálás után használom. Korábban minden alapozóhoz pluszba még kellett kevernem hidratáló krémet, hogy ne legyen foltos és száraz az arcom (ez persze csak az én bőröm hibája, hogy ennyire száraz), de ezt az alapozót nem kell kevernem semmivel. Lágy, krémes, egységesen fed, a színárnyalat is pont jó. Nem irritál, nem leszek ragyás utána. Fedése olyan közepes de inkább gyenge. Gyorsabban fogy, mint a folyékony, de én meg vagyok elégedve vele, engem meggyőzött.

Avon Naturals Orchidea és Áfonya Testápoló

Avon Naturals Orchidea és Áfonya Testápoló
2017. június 22.

Jobban tetszik az illata - bár gondolom ugyanaz :) - testápolóban, mint testpermetben. Kellőképpen hidratál, beszívódik, nem hagy zsíros, ragacsos érzetet maga után, és még ha nem is sokáig, de incsi-fincsin illatozok utána.

Avon Naturals Orchidea és Áfonya Testpermet

Avon Naturals Orchidea és Áfonya Testpermet
2017. június 22.

Finom illata van, mint a többi változatnak is, bár azok közül amiket próbáltam, ez tetszik a legkevésbé.

Avon Naturals Kókusz és Csillaggyümölcs Testpermet

Avon Naturals Kókusz és Csillaggyümölcs Testpermet
2017. június 22.

Semmi kókusz illatát nem érzem, csak azt, hogy isteni! Sajnos annyira nem tartós.