Kesudio

Regisztráció dátuma: 2016. december 7.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2016. december 7.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Avon Care Rich Moisture Family Cream Kamillával és Zabkivonattal

Avon Care Rich Moisture Family Cream Kamillával és Zabkivonattal
2017. június 22.

Testápolóban a tégelyeseket szeretem. Az illata finom, jól hidratál, beszívódik, nem hagy maga után zsíros érzetet. Ár-érték arányban is nagyon jó.

Essential Garden Joyful Rose

Essential Garden Joyful Rose
2017. június 22.

Nem szeretem kimondottam a rózsaillatot, de ez a parfüm egyszerűen isteni. Elég erős illata van, így sokáig érzem magamon! Egyszerűen imádom!

Puma Yellow EDT

Puma Yellow EDT
2017. június 22.

Az első pár használatkor szó szerint szerelmes voltam belé. Azt hittem, megtaláltam az új kedvenc parfümöm. Aztán utána mintha már más lett volna az illata és nem is volt annyira tartós, mint az elején, aztán az is lehet, hogy csak megszoktam és már hatott újdonságként. Nem rossz, de nem is az igazi, nem veszem újra.

Balea Anti-Transpirant Extra Dry Deocreme

Balea Anti-Transpirant Extra Dry Deocreme
2017. június 22.

Én az ujjammal kenem bele a hónaljamba. Utána az ujjaim szó szerint szárazak. Nem úgy, mint mikor kiszárad a bőr, hanem valahogy máshogy, nem igazán tudom elmagyarázni, gondolom így hat az izzadság ellen. Az illata nagyon finom, egész sokáig érezni. Hatása nem olyan hosszú, napközben többször kenem, de amíg tart, addig tényleg jó.

Rival de Loop Hydro 3in1 Lágy Tisztító Kendő

Rival de Loop Hydro 3in1 Lágy Tisztító Kendő
2017. június 22.

Szuper! Imádom! Kellőképp nedves, jó az illata és egész jól leszedi a sminket. Ami pedig a legfontosabb, nem leszek ragyás tőle.

Cien Volume Szempillaspirál

Cien Volume Szempillaspirál

2017.01.04.

Nem dúsít és nem hosszabbít, de szépen szétválasztja a szempilláimat, és nem csomós, plusz gyönyörű fekete színe van. Tetszik a keféje, könnyű vele dolgozni, és tök jó hosszúak a sörtéi. Ha elfogy a festék, tuti elmosom és megtartom, szempilla vagy szemöldök fésű gyanánt. :)
Nem volt drága, ezért nem tartom pénzkidobásnak, egy próbát megért, de biztos, hogy nem fogom újra venni, mert nem tartós, könnyen elkenődik, és potyog, a nap folyamán többször is le kell söprögetnem az ujjaimmal a szemem alatt.

Update: 2017.04.18.

Egész megszerettem ezt a spirált, pedig ez nagy szó tőlem, mert ezen kívül csak egyetlen spirál van ami tetszik és amit hajlandó vagyok használni. A keféje továbbra is kifejezetten tetszik, és szép szempillákat csinál. Az első egy-pár használatkor vettem észre, hogy potyog a festék a szemem alá, de azóta nem. Egyetlen bajom vele, hogy párás, nedves időben könnyen elkenődik. Ki szeretném próbálni a vízálló párját. Kíváncsi vagyok az milyen lesz.

Balea Fuss Vitalizáló Lábfürdősó

Balea Fuss Vitalizáló Lábfürdősó
2017. április 18.

Incsi-fincsi illata van. Egyáltalán nem erős, és puhítja a bőrt. Az ára nagyon baráti és sokáig elég. Használat után teljesen felfrissülnek tőle a tappancsaim, még a kedvem is jobb tőle. :)

Moyra Körömlakk

Moyra Körömlakk
2017. április 18.

Az én körmeimen semmilyen lakk nem bírja 2-3 napnál tovább, még alaplakk és fedőlakkal együtt sem, ahogy ez a lakk sem, így tartósságáról nem igen tudok nyilatkozni. Viszont az ára jó, az ecsete szuper (imádom, annyira könnyű vele festeni), és az állaga is tetszik. Végre egy lakk, amivel nem kenem össze-vissza a köröm melletti bőrt.

Dontodent Kids Fogkrém

Dontodent Kids Fogkrém
2017. április 18.

Drágább gyerek fogkrémeket használtunk korábban (többfajtát is kipróbáltunk), amiknek az ízét nem szerette a gyerkőc, és olyan illata volt után a szájának, mintha meg sem mosta volna a fogát. Ennek az ízét szereti, finom illatot hagy maga után, és semmivel sem tisztít kevésbé, mint más márkás fogkrémek, az ára pedig nagyon baráti.

Cien Arclemosó Gél

Cien Arclemosó Gél
2017. április 18.

Szuper termék. Arctisztító kefével használom, így maximálisan tisztít. (Kefe nélkül nem tudom hogyan teljesít.) Nem irritálja a bőröm, nem lettek tőle pattanásaim. Nem szárít és nem is zsírosít. Ára nagyon kedvező. Csak este használom, és utána hidratáló krémet, reggel csak sima vízzel mosok arcot. Bevált, nem kísérletezek tovább, arctisztításra most már csak ezt használom.