Kesudio

Regisztráció dátuma: 2016. december 7.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2016. december 7.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Cien Med Sampon

Cien Med Sampon
2017. április 18.

Semmi extra. Sima sampon, mindenféle szuper tudás nélkül. Nincs agyon illatosítva, ez tetszett. Viszont a korpát nem mulasztja el, és a viszketést sem, csak annyira, mint minden átlagos sampon hajmosás után amíg frissen mosott a haj. Az ára baráti, de különleges bánásmódot igénylő fejbőrnek kevés a tudása.

Maybelline Fit Me Matte & Poreless Foundation

Maybelline Fit Me Matte & Poreless Foundation
2017. április 18.

Hát, hát, nem győzött meg. A 105-ös árnyalatot vettem meg. A színével nincs gondom, viszont az összhatás hagy kívánni valót maga után, és a fedése is elég gyengécske. Mint márkától többet vártam. Csalódás volt! Alig várom, hogy elfogyjon, többet ilyet biztos nem veszek.

Rival Loves Me Alapozó Szemhéjpúderhez

Rival Loves Me Alapozó Szemhéjpúderhez
2017. április 13.

Korábban saját kêszítésűt használtam. Vazelin és szemhéjfestékpor összekeverve kis tégelybe. Gondoltam most beruházok egy gyárira. :-) Nem bántam meg. Ár érték aránya szuper. Jól tapad rá a festék és a színe is tetszik. Szép nude árnyalat, nem túl erős, mégis van egy kis színe.

Avon True Négyes Szemhéjpúder

Avon True Négyes Szemhéjpúder
2017. április 13.

A smoky plum és az au naturale van meg. Az au naturale elég erősen pigmentált és kicsit nehéz eldolgozni, a smoky plum nem annyira pigmentált és könnyebb is bánni vele. A matt árnyalatok nagyon porzanak amikor az ecsetre viszem fel, de szemfestésnél már nem. A csillogós nem porzik. Tartóssága nem az igazi. Szemhéj alapozóval sem bírja ki nap végéig, összeáll a szemhéjráncokba. Kicsit csalódtam. Kár érte mert nagyon tetszik a kiszerelése és a csomagolása.

Avon Naturals Gránátalma és Mango Energizáló Testpermet

Avon Naturals Gránátalma és Mango Energizáló Testpermet
2017. április 13.

Elêg erős illata van, amit egy darabig változatlanul erősen érezni, de aztán viszonylag hamar elillan. Egyszerre édes és friss. Csomagolása tetszik, hogy lecsavarható a teteje, műanyagból van a palack, könnyű és kényelmes méretű kiszerelés. Kár hogy hamar elillan az illata, így gyorsan elfogy. Ettől függetlenül nekem bejön, végülis nem parfüm.

Head & Shoulders Smooth & Silky 2in1 Sampon és Kondicionáló

Head & Shoulders Smooth & Silky 2in1 Sampon és Kondicionáló
2017. április 13.

Új kedvenc sampon. Finom az illata. Balzsam nélkül is könnyen fésülhető vizesen a hajam. Balzsammal együtt tényleg puha a hajam. Szeretem a 2 az 1-ben samponokat, mert ha nem használok balzsamot kritikán aluli a hajam, viszont balzsammal meg hamar zsírosodik. Ehhez nem kell balzsam ahhoz ne legyen gubancos a hajam. Szuper! Alapból egyenes a hajam, így azt nem tudom, egyenesítő hatása megvalósul-e.

Balea Vízimenta és Bambusz Korpásodás Elleni Sampon

Balea Vízimenta és Bambusz Korpásodás Elleni Sampon
2017. április 13.

Korpásodásra és seborrheára hajlamos a fejbőröm, ezért fenntartásokkal vettem le a polcról, csak azért mert sok jót olvastam róla. Egszer-kétszer tudom használni egymás utáni alkalmakkor, de utána már kezd viszketni a fejbőröm. Akkor bevetem a selsun bluet, aztán következő két alkalommal újra balea. Az illata finom, de nekem nem vált be, és hajbalzsam is elkel mellé, különben nagyon száraz a hajam és gubancos.

Balea Soft Creme

Balea Soft Creme
2017. április 13.

Remek ára van, és a kiszerelése is nagyszerű. Jobban szeretem a tégelyes testápolókat. Utazáskor biztonságosabb, tuti nem nyílik ki, és az utolsó cseppig el tudom használni. Nekem kicsit sűrű az állaga, jobban a kedvelem a hígabb testápolókat, de ez nem von le az értékéből. Kell pár perc, hogy beszívódjon, de tényleg csak minimális, finom illata van, ami tartós, egész sokáig érezni, nem hagy ragacsos érzetet maga után és nagyszerűen hidratál. Másnap fürdéskor érzem, hogy csúszik a bőröm, és jön le a testápoló, tehát nem csak beissza a bőr, hanem rajta is marad és véd. Öt csillag, de van olyan, ami ennél sokkal jobban tetszik, ezért nem fogom újra venni.

Essence Prettifying Lip Oil

Essence Prettifying Lip Oil
2017. április 13.

A citromsárga mézeset vettem meg. Teljesen elégedett vagyok vele. Az illata finom, és így nyárra szuper, nem olvad össze-vissza a melegben, mint a szőlőzsírok. Az applikátora is tetszik, strapabíró, masszív, nem hajlong mindenfelé és a formája is olyan, amilyet szeretek. Újravevős!

Balea Aqua Feuchtigkeitsserum

Balea Aqua Feuchtigkeitsserum
2017. április 3.

Testvérével, a krémzselével együtt használom. Nappalra a krémet, éjszakára a szérumot. Illata finom, kevés elég belőle. Nem szívódik be egyből, így kis mennyiséget is könnyen el tudok oszlatni az arcomon. Kicsit ragacsos érzetet hagy maga után, ezért nem használom reggel, de éjszakára nem zavar és szuper. Nem árt ha kicsit intenzívebb ápolást kap a bőröm miközben pihen. :)
Előtte az Alverde Zell szérumát használtam. Ugyanez a ragacsos érzet megvolt. Gondolom ez nem a termék hibája, azért ilyen, mert szérum. Az Alverdével is meg voltam elégedve, de ez jobban tetszik, tekintve, hogy vízalapú, úgyhogy Alverde lecserélve. :)