Kesudio

Regisztráció dátuma: 2016. december 7.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2016. december 7.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Balea Aqua Hidratáló Krémzselé

Balea Aqua Hidratáló Krémzselé
2017. április 3.

Kedvenc! Ár-érték arányban tökéletes. Tetszik, hogy víz alapú. Pikk-pakk beszívódik. Nem fényesedik tőle az arcom, és kellőképpen hidratál. Az illata finom, és viszonylag kevés elég belőle, így nem fogy olyan gyorsan. Most éppen szerelem van, már a harmadszor vettem újra.

Lovely Gold Highlighter

Lovely Gold Highlighter
2017. április 3.

2017.01.30.

Nagyon tetszik a kiszerelése (olyan szép :D), és hogy picike tégelyes. Második highlighterem, de bátran kijelenthetem ég és föld a különbség, lehet, hogy van ennél jobb, de mivel elnyerte a tetszésem, azt hiszem nem keresgélek tovább. Nevéhez hűen arany színű csillámos - nem kicsit - ezért óvatosan kell vele bánni, tényleg épphogy, különben nagyon aranyossá varázsol :). Jó darabig elég lesz, ezt figyelembe véve az ára is szuper.

UPDATE - 2017.04.03.

Továbbra is nagyon tetszik. Minden nap használom, mégis alig fogyott belőle. Kiadós az biztos. Viszont a csomagolása tényleg silány. Nem vittem magammal sehova, csak otthon használtam, és finoman bántam vele, mégis eltörött a teteje oldalt a műanyag része. Ennek köszönhetően a műanyag lap is kipotyog mikor letekerem a tetejét. Meg kellett ragasztanom, hogy ne kapjak agybajt minden használatnál, főleg, hogy egy jó darabig még nem fogy el.

Alverde Kéz- és Körömápoló Krém Bio Körömvirággal és Bio Aloe Verával

Alverde Kéz- és Körömápoló Krém Bio Körömvirággal és Bio Aloe Verával
2017. január 30.

Tudom, hogy körömvirágos, de olyan citromos az illata, legalábbis engem arra emlékeztet és tetszik. Szuperul hidratál, gyorsan beszívódik, nem hagy ragacsos érzetet maga után, tetszetős összetevők, kis helyen elfér táskában, mi kell még? Újravevős.

Essence Szempilla- és Szemöldökzselé

Essence Szempilla- és Szemöldökzselé
2017. január 30.

Szempilláimra még nem mertem használni, de szemöldökön jól teljesít. Helyén tartja a szálakat, és tudom ez mellékes, de én szeretem azt a hűsítő érzést amit akkor érzek mikor felkenem. :) Kérdés, hogy meddig lesz elég ... majd update-elek, egyenlőre megkapja az öt csillagot.

Catrice Stylist Szemöldökceruza

Catrice Stylist Szemöldökceruza
2017. január 30.

A színe pont illik a szemöldökömhöz, nem olyan sötét barna, így teljesen természetes hatást nyújt. Nem túl kemény, így könnyű vele dolgozni, és nem is túl puha, így napközben nem kenődik el. A kefe része pedig egy álom. Masszív és dús, nagyon lehet vele fésülgetni. :)

Lovely Szemhéjtus

Lovely Szemhéjtus
2017. január 30.

Eddig csak filces tust próbáltam, mert azt gondoltam, hogy folyékonnyal nehéz vonalat húzni, és úgysem fog menni, különben is filccel sem ment valami pazarul, hát akkor ilyennel hogyan menne? No de olyan sok jó értékelést kapott ez a tus, és ha nem válik be sem hú de drága, úgyhogy gondoltam egy merészet, és megvettem. Kellemesen csalódtam. Szép vonalat sikerült húznom vele, kb. fele annyi idő alatt, mint filccel, méghozzá szuper vékonyat, aminek kifejezetten örülök, mert a vastag nem áll jól. Szép a végeredmény, nem kenődik el, egész nap bírja, nem hagy csíkot a szemhéjamon nap végére, sőt mi több alig tudom lemosni. :) Szuper ára van, tartós, és könnyű vele dolgozni. Kedvenc lett!

Isana Gedankenreise Habzó Tusológél Mandulaolajjal

Isana Gedankenreise Habzó Tusológél Mandulaolajjal
2017. január 26.

Ez meg mi a szösz? :) Szerintem egyszer mindenkinek ki kell próbálnia ... de tényleg. Kicsit sem éreztem magam fogyinak, ahogy zuhanyzás közben hangosan kacarásztam, pedig becsszó, nem szoktam. :) :) Nekem nagyon tetszik. Minimális elég belőle, mert szuperul habzik, olyan puha és selymes érzés vele fürödni. Nem szárítja a bőröm, és az illata is finom. Igaz én tusfürdőben a friss illatot jobban szeretem, ez meg olyan édeskés és erős is, viszont ebben a kategóriában az a fincsi fajta. Kíváncsi leszek meddig lesz elég, bár majdhogynem mindegy, mert már most tudom, hogy újra fogom venni. :)

Baba Mélyhidratáló Testápoló

Baba Mélyhidratáló Testápoló
2017. január 21.

Kellemes illata van, kár hogy nem erősebb, így nem sokáig érezni. Állagra pont olyan amit szeretek. Elég híg, de nem folyik. Nagyon könnyű kenni, és azzal lendülettel be is issza a bőröm és puha, selymes utána. Nem hagy ragacsos érzetet maga után, és jól hidratál, bár szerintem extra száraz bőrre kevés. Maga a termék 5 csillag, imádom, viszont a teteje, hááát nem záródik valami passzentosan, és nem rossz terméket fogtam ki, mert végigpróbáltam az összeset a boltba, és mindegyik elég lazán záródott, szóval nem egy életbiztosítás táskába (mondjuk utazáshoz) betenni.

Catrice HD Liquid Coverage Alapozó

Catrice HD Liquid Coverage Alapozó
2017. január 13.

Itteni vélemények alapján vettem célba a drogériában. Aztán nekiálltam cseppenteni a teszterből a kézfejemre. Iszonyatosan csúnya volt, beleült minden bőrredőbe. Végigpróbáltam az összes árnyalatot, de mindegyikkel így jártam. Visszatettem, mentem egy kört, megint kenegettem. Beletettem a kosaramba, mondván, ha ennyien ilyen jól értékelik nem lehet rossz. Mentem egy kört, közben azon rágódtam, hogy "de nekem akkor sem nyerte el a tetszésem", ezért visszatettem a helyére. Mentem megint egy kört, aztán mégis visszatértem hozzá és megint kenegettem. Volt hozzá ajándékba folyékony korrektor, ezért mégis a megvásárlás mellett döntöttem, Gondoltam, ha az alapozó nem válik, legalább nyertem egy korrektort, amit szintén sokan dicsérnek. Aztán meg mikor eldöntöttem, hogy bizony megveszem, a szín kiválasztásával is akadtak problémáim. Mindig a legvilágosabbat szoktam venni mindenből, elég világos a bőrszínem is, de végül a 30-as mellett döntöttem, mert a 20-as nagyon sárgásnak tűnt, a 10-es a szokásosnál is világosabbnak, a 40-es meg, hát csak nem veszem meg a legsötétebbet, mikor mindig a legvilágosabb vált be mindenből ... (Megjegyzem, befolyásolt az is, hogy a 30-asból hiányzott a legtöbb.) :) Szóval cirka 45 percet töltöttem a megvásárlásával. :D

Na aztán hazaérvén kis is próbáltam, és majdnem sírógörcsöt kaptam, hogy mennyi pénzt szórtam ki az ablakon teljesen feleslegesen. Ugyanúgy beleült a pórusaimba, mint a kezemen a bőrredőkbe, és iszonyat szárította az arcom, pedig hidratálóra kentem rá. Úgy néztem ki, mint akiről foltokba kopik és hámlik a bőr. Borzasztó látvány volt!!! Kipróbáltam sokkal több hidratálóval, a végeredmény ugyanaz volt.
De nem mehet kárba, és mindenki agyba-főbe dicséri, biztos én csinálok valamit rosszul alapon, vettem alapozó szivacsot, hogy azzal dolgozom el. A végeredmény szintén ugyanaz lett, mint előtte. Nagyon el voltam keseredve, mert amúgy nagyon jól fedett, a színével is elégedett voltam, és tetszett a kiszerelése, meg az, hogy iszonyat kevés kellett belőle, így megérte az árát, mert nagyon sokáig elég lesz, csak hát ... valamit ki kell találnom, hogy valahogy kinézzen rajtam.
Ééééés voilá, megtaláltam a megoldást. Nem elég, hogy hidratálóval bekenem az arcom, és arra kenem rá, hanem az kellett, hogy két csepp alapozó a tenyerembe, ahhoz hozzákevertem még hidratálót, és így tökéletes lett. Meg is vagyok vele elégedve. Csodaszépen fed, egész nap mozdulatlan marad az arcomon, és melegben sem folyik le rólam.
Most már lassan kifogy az üveg, annyit használtam, és bizony erősen gondolkozom rajta, hogy lehet újraveszem, mert már nagyon sok alapozót kipróbáltam, de ennél jobb és szebb fedésűt, valamint tartósabbat még nem találtam.

Végeredményben meg is adnám neki az öt csillagot, csak azért nem teszem, mert így, a dupla hidratálózással nagyon hamar elfogy az arckrémem. Ha találnék hasonló tudásút, amit nem kellene kevernem semmivel, hogy a megfelelő hatást elérjem, simán lecserélném.

Miss Sporty Fabulous Eyes Szemhéjstift

Miss Sporty Fabulous Eyes Szemhéjstift
2017. január 13.

Világos barna és rózsaszín színűt vettem meg. Felkenve nem sok látszik belőle, de én maximálisan elégedett vagyok vele. A természetes hatású, alig látható sminket szeretem, és ezzel pont ezt a hatást tudom elérni. Van rajtam valami, ami egy kis plusszot és feldobja a szemem, de olyan mintha nem is lenne rajtam semmi. A barnát a szemhéjamra kenem és az alsó szempillasor alá, a rózsaszínt ugyanígy, de csak a szemem belső felére. Krémes, így nagyon könnyű vele dolgozni. Imádom, hogy gyöngyházhatású. És plussz pont azért, mert egész nap bírja, nem gyűlik össze a szemhéjredőkbe, pedig krémes állaga miatt azt hittem így lesz. Csodálkozva is olvastam a korábbi véleményeket, úgy látszik nekem különleges szemhéjam van, hogy így megmarad és nem gyűlik össze rajta, pedig eskü, nagyon kevés termékkel vagyok így. Szóval nekem kellemes meglepetést okozott, nagyon tetszik.