Kesudio

Regisztráció dátuma: 2016. december 7.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2016. december 7.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Miss Sporty Folyékony Korrektor C és E vitaminnal

Miss Sporty Folyékony Korrektor C és E vitaminnal
2017. január 13.

Pattanásokra, bőrhibákra nem próbáltam, szemem alá használtam, arra tökéletes volt.

Cien SOS Kézkrém

Cien SOS Kézkrém
2017. január 13.

Nagyon kevés kell belőle és viszonylag hamar beszívódik, viszont nekem zsíros nyomot hagy és jó darabig ragacsos tőle a kezem, ezért bedobtam az éjjeli szekrényem fiókjába, és csak este lefekvéskor használom. Amiért jár a csillag, hogy hidratáló hatása csillagos ötös.

Catrice Liquid Camouflage Korrektor

Catrice Liquid Camouflage Korrektor

2016.12.07.

Tégelyes változatát használtam, amiről úgy gondoltam, soha nem fogom semmire lecserélni. Aztán mikor alapozót kerestem, ajándékba mellé volt csomagolva ez a kis csoda. Egye penész kipróbáljuk ezt is alapon nekiálltam eltüntetni a bőrhibákat. Azt kell mondanom, hogy csúcsszuper. Jobban szeretem, mint a kis tégelyest. A kiszerelése is jobb és az állaga meg a fedése is. Nem csúszkál és egész nap kitart. Kisebb dörzsölésre sem jön le, persze púderrel fixálva. Én szem alatti karikákra nem próbáltam, csak bőrhibákra, pattanásokra, kisebb sebekre. Minimális elég belőle, és így is eltüntet szinte bármit. Nagyon takarékos, sokáig elég. Én először végigpöttyözöm magam, és aztán állok neki kicsit eldolgozgatni, mert addig szárad, és ahogy beleül a pórusokba, sokkal jobban fed. Egyébként korrektorhoz képest elég híg, elsőre kicsit meg is ijedtem, hogy most ez hogyan lesz, de nagyon gyorsan szárad, úgyhogy nem lehet lacafacázni. Határozottan újravevős és állandó tagja lesz a sminkkészletemnek.

Update 2017.01.11.

Eredetileg 5 csillagot adtam neki. Elfogyasztottam az első darabot. Most levonok egy csillagot. Kevés is elég volt belőle, ezért azt hittem sokáig elég lesz, de így is nagyon hamar elfogyott, arról nem is beszélve, hogy a végefelé már nem ért le teljesen az aljára az applikátor, és ott figyelgetett egy csomó korrektor, hiába állítottam fejtetőre, benne maradt. Így nem valami takarékos, főleg ennyi pénzért. Szuper termék, és továbbra is azon a véleményen vagyok, hogy nagyon szép és jó a fedése, ha nem lenne más korrektor ami szintén szuperul fed és olcsóbb nála, akkor valószínűleg csak ezt venném, de mivel nem ez a helyzet, nem fogom újra venni, maradok a tégelyes változatnál.

Glady Munkavédelmi Kézkrém

Glady Munkavédelmi Kézkrém
2017. január 11.

Eurós boltban vettem potom pénzért. Imádom az illatát. Nem igazán tudom meghatározni milyen, olyan diszkrét krém illat. Annyira szárazak a kezeim, hogy néha kirepedezik a bőr és vérzik is. Ez a kézkrém csodákat tesz vele. Az ápoló hatása csillagos ötös. Ami nem tetszik, hogy nagyon híg, szinte úgy folyik, mint a tej. Meleg helyen tartom, lehet ez az oka, nem tudom, mert az első pár használatkor nem emlékszem, hogy így folyt volna, ráadásul hosszú percekbe tellik, amíg beszívódik. Nem az igazi, biztos, hogy nem veszem újra.

Sandel Kézbalzsam

Sandel Kézbalzsam
2017. január 11.

Mennyiségéhez képest nagyon jó ára van. Az illatát rendesen lehet érezni, de egyáltalán nem bánom, mert szerintem szuper, olyan kellemes kamillás. Tetszik a kiszerelése, hogy pumpás. Imádom, hogy nem kell kupakkal bajlódni, csak nyomok egyet és megyek tovább. Ennek köszönhetően gyakrabban kenem a kezem :) sokszor azért nem kentem be akkor sem ha száraz volt, mert állandóan rohanok és nem volt kedvem bíbelődni semmilyen kupakkal. Kell neki egy-két perc amíg beszívódik, de utána puha kezem. Nem hagy ragacsos érzetet. Viszont sajnos nem hidratál túl jól és nem tartós a hatása. Miután bekenem kb. 2 percig puha a kezem, aztán újra tiszta száraz a bőröm. Kár érte.

Alverde Intenzív Kézkrém Gránátalma

Alverde Intenzív Kézkrém Gránátalma
2017. január 11.

Nagyon szeretem a gránátalma illatát, ezért vettem meg, no meg a shea vaj miatt. Az illata nem olyan, mint amilyenre számítottam, kicsit csalódtam. Viszont cserébe nagyon szuperul hidratál, és a hatása is egész tartós. Gyorsan beszívódik és nem hagy ragacsos érzetet. 75 ml-es kiszerelése retikülbe tökéletes. Adok neki 5 csillagot, de ha találnék hasonlót finomabb illatban, akkor inkább azt választanám.

L' Angelica Hajerősítő Sampon Komlóval és Kölessel

L' Angelica Hajerősítő Sampon Komlóval és Kölessel
2017. január 11.

Isteni illata van. Elég híg, úgyhogy óvatosan kell burítani, viszont kevés is elég belőle. Már hajmosás közben érzem, hogy puha tőle a hajam, nem gubancolódik, és ha netàn elfogyna a balzsamom, és nem tudnék használni mellé, akkor sem lenne gond a kifésüléssel. Rendesen szétterül a fejbőrömön meg a hajamon pedig nem is habzik, aminek örülök, mert így dús és hosszú hajamból könnyű kimosni. Egy álom vele a hajmosás. Szárítàs után pedig puha, selymes és csillogó a hajam. Ja és nem irritál, ami az én esetemben nagy szó.

Elode So Lovely EDP

Elode So Lovely EDP
2017. január 10.

Nevetséges ár iszonyat sok mennyiségért, és szép csomagolás. Ezért vettem meg. Tetszett az illata, üde, friss, virágos, kellemes. Viszont nagyon hamar meguntam. Egy idő után úgy éreztem olyan semmilyen. Alig vártam, hogy elfogyjon, és azt hittem sosem fog megtörténni, akkora mennyiség, pedig naponta többször fújtam mert nem volt tartós az illata.

Balea Fuss Deo mit Menthol und Pfefferminzöl

Balea Fuss Deo mit Menthol und Pfefferminzöl
2017. január 7.

Nem szeretem a hajtógázas sprayket, ezért mikor megláttam ezt a pumpás kiszerelést, nagyon örültem. Az illata finom mentolos, friss. Tartós, sokáig érezni, még zoknin keresztül is. (Megjegyzem a lakásban is ott, ahol épp használom.) :) Gyorsan szárad, így nem kell várnom az öltözéssel. Reggel szoktam használni öltözés előtt, és este fürdés után. Nekem bejött.

Avon Foot Works Healthy Intensive Callus Cream (régi)

Avon Foot Works Healthy Intensive Callus Cream (régi)
2017. január 7.

Lábápolókban jobban szeretem a mentolos jellegű, frisses illatot, de ennek az illat. Ennek is ilyen illata van. A tubusba szimatolva tetszik, de felkenés után valamiért orrfacsaró, és nem szeretem. Valóban puhít erre nem lehet panasz, de nekem túl sűrű, kicsit mintha túl sok lenne benne a glycerin, ezért nehezen szívódik be. Ez nem a termék hibája, csak az én "ízlésem", jobban szeretem az azonnal beszívódó krémeket, türelmetlen vagyok és nem bírok várni. :) Egynek jó volt, elhasználom, de nem venném újra.