Kesudio

Regisztráció dátuma: 2016. december 7.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2016. december 7.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Delia Gyümölcsös Ajakápoló

Delia Gyümölcsös Ajakápoló
2017. január 6.

Itteni vélemények alapján és miatt vettem meg. Az ára nevetséges, a vélemények ellenére sem fűztem hozzá sok reményt. Kellemesen csalódtam. Tényleg nagyon jól hidratál. Kicsit kemény, ezért egy darabig húzkodom a számon, hogy kellő mennyiség kerüljön rá, de legalább nem olvad és nyeklik mindenfelé. Elsőre csak egyet mertem venni belőle, és akkor éppen egy másik márkájú ajakápoló nagyon taccsra vágta a számat, hámlott és repedezett tőle, ezért aznap mikor megvettem hiába kenegettem, nem lett jobb, gondoltam semmit nem ér. Azért még este lefekvés előtt bekentem és reggelre helyretette a számat. Másnap egész nap kentem vele a számat. Szép puha volt és enyhén még csillogott is, úgyhogy aznap délután munkából hazafelé vettem még kettőt, egyet a munkahelyre, meg egyet az éjjeliszekrényembe. :) Próbáljátok ki, nekem bevált!

Avon Advance Techniques Volume Hajdúsító

Avon Advance Techniques Volume Hajdúsító
2017. január 4.

Nagyon-nagyon régóta megvan, úgy érzem sosem fog elfogyni, már azon is gondolkodtam, hogy kuka, csak sajnálok bármit kidobni, amire költöttem. Néha nagy ritkán kínomban használom. Az illata fodrász szalonos, erős, nekem tetszik. Körülbelül ennyiben kimerül a tudása. Semmit nem dúsít, sőt nekem kifejezetten lelapul és zsíros lesz tőle hajam. Reggel befújom, és délben már úgy nézek ki, mint aki 3-4 napja nem mosott hajat. Ráadásul nekem irritálja is a fejbőröm. Pénzkidobás volt.

Avon Planet Spa Volcanic Iceland Testápoló Balzsam

Avon Planet Spa Volcanic Iceland Testápoló Balzsam
2017. január 4.

Az illata érdekes, de szerintem finom. Testes krém, éppen ezért eléggé meglepődtem, hogy másodpercek alatt beitta a bőröm (egymást követő harmadszori kenésre is ugyanúgy, mint elsőre), és semmilyen krémes érzést nem hagyott maga után. A bőröm ugyanolyan mint kenés előtt, mintha nem is használtam volna semmit, csak épp nem száraz. Engem megfelelően hidratál, és tetszik, hogy nem hagy semmilyen réteget maga után és nem ragad illetve nem csúszmákos a bőröm. Akár azonnal öltözhetek, nem tapad rám a ruha.
Újra is venném, ha nem nem lenne ilyen drága, ami azért nem kifizetődő, mert annyit kenek belőle amennyit nem sajnálok, bármilyen mennyiséget beszív belőle a bőröm (szerintem akár az egész tégelyt is rákenhetném egy alkalommal, simán eltűnne rajtam) ezért iszonyat hamar elfogy.

Avon Glow Barnító Gyöngyök

Avon Glow Barnító Gyöngyök
2017. január 4.

Nagyon szép színe van! A nap csókolta hatás mellé kicsi csillogást is ad, ami nagyon tetszik. Óvatosan kell vele bánni. Épphogy hozzáérintem az ecsetet, és utána még a csuklómon is meghúzkodom a felesleg eltávolítása miatt, de még így is néha kicsit erősre sikerül. Már jó ideje használom, de nem igen akar fogyni, sokáig elég lesz. Egyetlen problémám van vele, hogy nagy ecsettel használom, és egy-két golyócska néha "belebújik" az ecset szálai közé, amit ha észreveszek ki kell szedegetnem, de ha nem veszem észre, tuti, hogy a csapba vagy a földre pottyan, és azt már nem teszem vissza, megy a kukába. Szerintem előbb fog így elfogyni, mint elhasználódni. :)

Avon True Bőrtónusjavító Gyöngyök

Avon True Bőrtónusjavító Gyöngyök
2017. január 4.

Nem hiányozhat a sminkcuccaim közül. Mielőtt elfogy mindig újra beszerzem. Az alig látható bőrhibáimat elkendőzi, a nagyobbakat nyilván nem. Alapozó vagy BB krém fölé használom. Színt nem ad az arcomnak ezért használok fölé púdert, vagy bronzosítót vagy pirosítót, mikor épp milyen sminket szeretnék. Viszont ég és föld az arcom azelőtt mielőtt használom és miután használom. Tényleg egységessé teszi a bőrt, sokkal egészségesebbnek és élettel telibbnek látszik tőle, és egy nagyon pici (tényleg minimális) csillogást is ad neki, amit én nagyon szeretek magamon. Pár évvel fiatalabbnak tűnök tőle. A golyócskáknak köszönhetően, nem hagy poros hatást maga után, olyan, mintha semmi nem lenne rajtam, hanem természetesen lenne ilyen az arcom. Mivel nem por állagú, nem kell leütögetni az ecsetről a felesleget, és nem vész kárba egy csomó az ecset szálai között, így takarékos és nagyon lassan fogy. Egyszerűen imádom!

Alverde Körömápoló Lakk 2in1

Alverde Körömápoló Lakk 2in1
2017. január 4.

Nem tudom mire jó ez a termék. Sem alaplakként, sem fedőlakként nem szuperált, így gondoltam megpróbálom szimplán körömápolóként. Nem tudom, hogy az én körmeimben van-e a hiba, de száradás után matt hatásúak tőle a körmeim. Nem tudom mire használni, maximum harisnyafelfutás megállítására.

Alverde Rózsás Ajakápoló

Alverde Rózsás Ajakápoló
2017. január 4.

Enyhe csillogása miatt vettem meg. Nagyon szép és szeretem, az illata is finom, viszont hidratálhatna jobban.

Labello Classic Care Ajakápoló (régi)

Labello Classic Care Ajakápoló (régi)
2017. január 4.

Ennyi pénzért valami jobbat várnék. Márka ide vagy oda, nekem nem jött be. Ápoló hatása jó, de iszonyat olvad, ilyen állapotba nem szeretem kenegetni.

Cien Shiny Pearl Ajakbalzsam

Cien Shiny Pearl Ajakbalzsam
2017. január 4.

Szerencsére nem lesz tőle rózsaszín a szám (annak nem örültem volna), de ad neki egy enyhe csillogást, ami nagyon tetszik. Nem szeretem a rúzst, de szeretem ha van valami a számon. Az ápoló hatása hagy némi kívánnivalót maga után, ezért sima szőlőzsír fölé használom.

Cien Nature Calendula Ajakápoló

Cien Nature Calendula Ajakápoló
2017. január 4.

Olyan szép a csomagolása. :) Tulajdonképpen ezért vettem meg. Az illata olyan nem is tudom milyen. Mikor megcsapja az orrom, néha kifejezetten finomnak érzem, néha meg büdinek. Az állaga tetszik, nem olvad könnyen, így könnyű kenni. Kicsit fura felkenés után, olyan érzésem van mintha jól ápolna, közben mégis mintha hámlana a szám. Nem igazán tetszik.