kfran0201

Regisztráció dátuma: 2017. január 7.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2017. január 7.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Garnier SkinActive Kétfázisú Micellás Víz

Garnier SkinActive Kétfázisú Micellás Víz
2018. január 31.

A szempillaspirált rosszabbul viszi le mint a rózsaszín változat, semmi extra nem veszem meg újra de elhasználom. Ha erősebb sminkem van akkor nem ezzel szedem le.

Giorgio Armani Maestro Foundation SPF15

Giorgio Armani Maestro Foundation SPF15
2017. január 7.

A fedése természetes szuperül mutat , nem tömíti el a bőröm , tartós . Kiegyenlíti . Problémásabb bőrre a fedés kevés lehet , de egy normál kicsit piros kicsit pattanásos bőrre szuper. Drága , de szerintem érdemes megvenni , mert sokáig lehet használni és tényleg egy minőségi terméket kenünk a bőrünkre. Nálam % csillag lenne de az ára miatt csak 4. :)

Vichy Izzadságszabályozó Golyós Dezodor

Vichy Izzadságszabályozó Golyós Dezodor
2017. január 7.

Reggel felkenem , nem hagy foltot egy stresszesebb napon is max kétszer használom . Sokszor újravettem már. Bevált!

The Body Shop Oils Of Life Intensely Revitalising Cream

The Body Shop Oils Of Life Intensely Revitalising Cream
2017. január 7.

Nagyon szeretem . Puha lesz tőle a bőröm hidratált és ragyogóbb. Nagyon bevált attól függetlenül hogy énsem tartozom a célcsoportba. Könnyen beszívódik!
Szuper!

L'Occitane Immortelle Essential Water

L'Occitane Immortelle Essential Water
2017. január 7.

Nagyon nagyon szeretem. Elképesztően jo hatással van a bőrömre akkor is ha szárazabb vagy ha éppen olajosabb. Hidratál , krémek előtt szoktam rakni az arcomra majd rá a krémet és együtt beszívódva szuper az eredmény!!!

L'Occitane Immortelle Intenzív Arctisztító Hab

L'Occitane Immortelle Intenzív Arctisztító Hab
2017. január 7.

Reggel szeretem ezzel indítani a napom. Tiszta érzetet biztosít . Sminklemosásra nem a legalkalmasabb. Az illata nem a kedvencem de megszokható. A bőröm is nagyon szereti rendkívül jo hatassal volt rá.

L'Occitane Cherry Blossom

L'Occitane Cherry Blossom
2017. január 7.

Szeretem , nagyon jó illata van ám az egy pár órán belül elmúlik. Kiváló lenne ha tartósabb lenne az illata igy sajnos nem tudom a tökéletes kategóriába rakni.