KG

Regisztráció dátuma: 2014. augusztus 10.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2014. augusztus 10.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Naturissimo Gyöngyvirág Éjszakai Arckrém

Naturissimo Gyöngyvirág Éjszakai Arckrém
2015. május 16.

Nagyjából elégedett vagyok vele. Szerintem enyhe és kellemes illata van, nem zavaró. Valóban sokáig elég, télen reggel és este is ezt használtam, és még rengeteg van belőle (én is vizes arcra kenem).

Biola Bio Mandulás Peeling és Maszk

Biola Bio Mandulás Peeling és Maszk
2015. május 16.

Egy tégellyel elhasználtam. Nem volt csalódás, de jobban szeretem azokat a peelingeket/radírokat, amik jobban "csiszolnak". Nem volt rossz, de nem éreztem utána semmi különösebb hatást.

Logona Lavaerde Iszapsampon És Tusfürdő Pacsuli

Logona Lavaerde Iszapsampon És Tusfürdő Pacsuli
2014. augusztus 16.

Nagyon szerettem volna, ha ez az agyagsampon bejön, de sajnos nem hallgattam másokra, akik hosszú hullámos hajra nem javasolják. Valóban, hiába próbáltam alaposan leöblíteni, nem sikerült többszöri próbálkozásra sem, így a hajam úgy nézett ki, mintha a mocsárból jöttem volna épp - összeragadt, ragadt, matt lett. Lehet, hogy akinek egyenes és rövid haja van, és szereti ezt a stílust, szeretni fogja. Tusfürdőnek is próbáltam, érzetre nagyon kellemes, sima lesz tőle a bőr. Ugyanakkor, bár alapvetően nem idegenkedem a patchuli illatától, ennek az illata túl erős számomra, illetve tusfürdőhöz képest soknak találom benne az alkoholt. Egyelőre három csillag, ha idővel kiderül, hogy milyen a bőrömnek, remélem, többet is adhatok rá.

Acorelle Parfüm Minta Szett

Acorelle Parfüm Minta Szett
2014. augusztus 10.

Encimókussal kell egyet értsek. A pozitívum az, hogy kapható belőle mintakiszerelés. Egyébként egyik illat sem jött be (sok köztük a - számomra - hasonló), sőt, némelyiket nem is éreztem teljesen természetesnek, hanem inkább egy kicsit műnek. A természetes parfümöknek szerintem van értelme, de ezeknek az illata gyorsan eltűnik a bőrről - szerintem gyorsabban, mintha csak illóolajat oldana az ember valamiben.

Nadler Jázminos Himalájasós Kecsketejes Szappan

Nadler Jázminos Himalájasós Kecsketejes Szappan
2014. augusztus 10.

Nagyon szerettem. Hosszan tartó jázminillata valóban nincs, de az nem is lenne valami jó jel:) Puha, selymes, ha elfogynak a jelenlegi szappanjaim, lehet, hogy újraveszem.

Alverde 2-fázisú Hidratáló Hajkúra Spray

Alverde 2-fázisú Hidratáló Hajkúra Spray
2014. augusztus 10.

Először én is közvetlenül a hajamra fújtam, nahát úgy borzalmas lesz az eredmény :) Ha viszont a kezemre fújok jó pár fújást, és a hajszálak végeitől kezdve nyomkodom át a fejbőrömig a hajamat mosás után, akkor elég jól rendezi a hullámos, néhol göndör hajamat. Majdnem ötös, de ahhoz egy kicsit hidratálhatna jobban. De sokkal jobban megéri, mint a jóval drágább Farfallás termékek.

Farfalla Fogkrém Friss Teafa Kivonattal

Farfalla Fogkrém Friss Teafa Kivonattal
2014. augusztus 10.

Inkább közepesre értékelném. Nincs az a jó sima érzet fogmosás után, és semmi "extra" hatás (sokáig friss szájíz, stb.). Ezért az árért az ember vár valamit, de sajnos én hiába vártam.

Farfalla Kondicionáló Hab

Farfalla Kondicionáló Hab
2014. augusztus 10.

Sajnos nekem valami furcsa réteget hagy a hajamon, így az másnapra lelapul. Pedig nagyon vágytam egy jó leave-in kondicionálóra. Így egy kicsit drágállom. (Ha valakinek jó a hajára, akkor viszont jó hír, hogy sokáig elég lehet egy adag.)

Berber Beauty Csokoládés Pakolás

Berber Beauty Csokoládés Pakolás
2014. augusztus 10.

Akciós volt, nem tudom, az eredeti áráért kipróbáltam volna-e. Örülök, hogy megvettem, isteni illata van és remek érzés, amikor felkenem. Azt még nem tudom, hosszabb távon mit csinál a bőrömmel, de ez az érzés tuti!

Berber Beauty Mélytisztító Arcpakolás

Berber Beauty Mélytisztító Arcpakolás
2014. augusztus 10.

Hónapok óta használom, és azt kell mondjam, tényleg puha és finom utána az arcbőröm, szeretem, de a mitesszerekkel (legalább is az enyémekkel) semmit sem csinál. Mint sima arcpakolás nagyon kellemes, de hát az a neve, hogy "mélytisztító", ezért sajnos kevesebb csillagot kell adjak neki (pedig a BB más készítményeit nagyon szeretem).