kgergely

Regisztráció dátuma: 2014. június 29.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2014. június 29.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Túlérzékenység

La Rive The Hunting Man EDT

La Rive The Hunting Man EDT
2020. augusztus 30.

Akciósan 1490 Ft-ért vettem a dm-ben.
A legalsó polcokon ácsorogtak szegények, de én nem voltam rest "lehajoltam" hozzájuk.
Tudom, hogy ez nem egy világmárka, de olcsón is hozzájuthatunk kellemes illatokhoz (pl. a fekete NewYorker parfümöm is kemény 2000 Ft volt annak idején).
Tényleg finom illat, egy próbát simán megér, főleg ennyi pénzért!

VAPE Invisible Szúnyog- és Kullancsriasztó Pumpás Aeroszol

VAPE Invisible Szúnyog- és Kullancsriasztó Pumpás Aeroszol
2020. augusztus 30.

Erdei túráknál fújtuk be magunkat.
Egyszer sajnos még kullancsot is találtam magamon.
Mivel otthon is egyre többször okoznak álmatlan éjszakát a szúnyogok, így gondoltam ott is kipróbálom.
Szellőztetéssel egybekötve fújtam be az ágyamat, majd 10-15 perc múlva lefeküdtem.
Kb. 5 perc múlva már a fejemnél zümmögtek a vérszívók.
Semmit sem ér!

Balea Glanz Gel Wax

Balea Glanz Gel Wax
2018. augusztus 11.

Én is a sok pozitív vélemény miatt próbáltam ki.
Vicces, mert ennek 4-es az erőssége, de az általam jobban kedvelt MATT-PASTE verzió 3-as tartása sokkal jobbnak tűnik.
Az illata valóban kellemesen gyümölcsös és fénylik is a hajam rendesen, de 15-20 perc múlva már a szemembe lóg a hajam.

Replay True for Him

Replay True for Him
2017. május 20.

Nagyon klassz kis illat, bőven a megfizethető árkategóriában.
Ugyan nem olyan tartós, mint a drága parfümök, maximum tartok egyet az irodában is, hogy a kolléganők délután hagy örüljenek!

Oral-B Professional Care Triumph 5000

Oral-B Professional Care Triumph 5000
2016. október 2.

Én még az elődöt használom (2006 óta hibamentesen!) és imádom!
Emlékszem az első fogmosásra, olyan furcsa és intenzív volt, de hamar hozzászoktam.
Egyszer elutaztam és csak manuális fogkefét vittem, egy hét után már éreztem a fogaimon, hogy nem olyan tiszták, mintha az elektromossal mosnám.

Előnyei:
- a pici fejjel a bölcsességfogaimat is elérem öklendezés nélkül,
- megtanít arra, hogy fogról-fogra haladj, ne hagyj ki egy fogat sem,
- többen is használhatjátok, csak le kell cserélni a fejeket (amiket színes kis gyűrűkkel azonosíthattok),
- nemcsak a fogaidat, de az ínyedet is átmasszírozhatod vele, ezzel edzésben lesznek, erősek és szép rózsaszínűek maradnak, feszesen tapadnak a fognyakra, így egy csomó problémát megelőzhetsz!

Reggel és délben manuális fogkefét használok, őt csak este, utána jöhet a nyelvtisztító, majd a fogselyem. Lefekvés előtt pedig a szájzuhany és a szájvíz.
10 év használat után egyetlen gond adódott: a gumírozott nyél picit elfáradt, megkopott, de az akksija bírja (ajánlatos fél évente 1x teljesen lemeríteni és nem kell állandóan a töltőn hagyni sem), valamint a legújabb fejekkel is használni lehet.

Bár már 20 évvel ezelőtt is használhattam volna!
Csak ajánlani tudom.

Dontodent Total Power Szájvíz

Dontodent Total Power Szájvíz
2016. október 2.

Ár-teljesítmény arányban rendben van.
Valóban nem a legkellemesebb ízvilágú, de én még olyan szájvízzel nem találkoztam, amire azt mondtam volna, hogy "hú de klassz, alig várom, hogy újra használhassam".
Nálam eddig a zöld dm-es a legjobb választás.
Az OralB pedig felejtős az ára miatt...

Dontodent Sensitive Fogkefe Érzékeny Fogakra

Dontodent Sensitive Fogkefe Érzékeny Fogakra
2016. szeptember 26.

Ár-teljesítmény arányban megfelelő.
Kényelmes a fogása (volt már márkás fogkefém, ami úgy csúszkált a kezemben, hogy az egész fogmosás kínszenvedéssé vált), így ez igenis fontos szempont.
Viszont a sörték picit olyan "hegyesek", túl "karcosak". Nem okozott fogérzékenységet, de mégsem az igazi.
Kipróbálom a Prokudent hasonló fogkeféjét is.

L'oreal Paris Men Expert Hydra Sensitive Borotvahab

L'oreal Paris Men Expert Hydra Sensitive Borotvahab
2016. július 9.

Szerettem.
Finom az illata de csak akciósan éri meg, mert amúgy elég drága!
Nekem sokáig elég volt.

Balea Men Ultra Sensitive Borotvahab

Balea Men Ultra Sensitive Borotvahab
2016. július 9.

Sajnos le kell húznom a terméket.

Ár-teljesítmény arányban a legjobb vételnek tűnt, de a palackból sajnos kispórolták a hajtógázt, így hiába van tele a flakon, hiába a kedvező ár, egyszerűen nem jön ki belőle a hab, csak valami kis gyenge fehér masszát folyat ki, pont úgy, amikor már kifogyna a palack, csakhogy ez vadiúj és még tele van!

Legközelebb már a boltban felrázom és kinyomok belőle egy adagot, ha jön a dús hab megveszem, ha az is selejtes, akkor felejtős!

Altapharma C-Vitamin Por

Altapharma C-Vitamin Por
2016. február 20.

Igen, a dobozban található kis adagolókanál adja a 120 mg-t.
A teáskanál kicsit sok lenne.
Így a 100 gramm (100.000 mg) 833 adagot jelent.
Szerintem nyugodtan lehet több adagot is szedni egy napon, egyenletesen elosztva.

A dm-ben, a Rossmann-ban és a Müllerben is ugyanebben a kiszerelésben kapható, kb. azonos a beszállító, csak a címke más, illetve az ár.
Amíg az előbbi kettőben 699 Ft, addig a Müllerben 645 Ft volt. Kupon-napokon érdemes belőle betárazni.

Hosszútávon majd elválik, hogy a kapszulás, vagy a poros változat a megfelelő?