kgergely

Regisztráció dátuma: 2014. június 29.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2014. június 29.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Baba Kakaóvaj Testápoló

Baba Kakaóvaj Testápoló
2015. március 17.

Az illata tényleg kellemes, és a drága kisebb kiszerelésű versenytársaihoz képest célszerűbb választás, de azt azért nem mondanám, hogy azonnal beszívódik.

Babylove Mildes Shampoo

Babylove Mildes Shampoo
2015. március 16.

Sajnos szinte minden nap hajat kell mosnom, mert annyira ragacsos lesz és a fejbőröm is sokszor kiszárad, ezért kimondottan jólesik a tisztítás.
A Schauma samponok, bár a mosás közben jók és alaposak, de bizony nem túl bőrbarátak. Amint megszárad a fejbőröm kezdődik a viszketés.
Ez a sampon viszont kellemes, tényleg nem marja a fejemet, kis flakonban felrázva még a habzása is rendben van. A matricát én is levettem, mert elég zavaró a fotó, alig fogyott belőle valami, pedig már vagy 2 hónapja használom, igaz rövid hajra. Az ára is baráti (399 Ft). Az illata és a tisztítóhatása is megfelelő.

Old Spice Alps Deo Stift

Old Spice Alps Deo Stift
2015. március 12.

Sokáig ez volt a kedvenc stiftem, de mostanában már nem kapni.
Valóban megfogja a ruhákat és olykor nem is túl kellemes a felkenése, idővel kiszárad.

Old Spice Whitewater Deodorant Stick

Old Spice Whitewater Deodorant Stick
2015. március 12.

Klassz + kellemes illata van, de a hónaljam ezzel is nedves lesz, aztán átnedvesedik a pólóm vagy az ingem és ott már nap végére jelentkeznek a gondok.
De este tusoláskor egyáltalán nem vagyok büdös, csak a cuccok, amik átizzadnak.

Lehet, hogy más okai vannak a fokozott izzadásnak és ezen egy deo sem tud segíteni.

Schauma Korpásodás Ellen Citromfű Sampon

Schauma Korpásodás Ellen Citromfű Sampon
2015. február 22.

Rengeteg sampont kipróbáltam már és évek óta a Schauma termékeit használom.
Eget verő különbséget nem vettem észre közöttük, s mivel az összetevők többsége azonos maximum a csomagolás és az illat más.
A sampon mellett legalább annyira fontos a hajmosási technika is.
A fejbőröm nagyon száraz, hamar korpás lesz és viszket, ugyanakkor pár nap után mégis zsíros.
Kénytelen vagyok minden nap hajat (fejet) mosni.
A lényeg: kevés sampont alaposan fel kell hígítani és csak rövid ideig szabad a fejbőrön hagyni, aztán gyorsan langyos vízzel leöblíteni. Emellett néha csalánteával is lemosom a fejbőrömet, de mintha az csak vonzaná a koszt és a port...
Remélem találok megoldást, mert ebben a samponnak - úgy tűnik - csak másodlagos szerepe van.

Naturland Detergens Sulfuratum

Naturland Detergens Sulfuratum
2015. február 8.

A bőrgyógyász a szeborrea miatt írta fel nekem + egy szteroidos ecsetelőt.
Sajnos a fejbőröm elég száraz és gyakran viszket is, így ez hosszútávon - bár a szeborreát mérsékli - nem igazán segít.

Kipróbáltam már sok mindent, hogy rendbe tegyem a fejbőrömet, de még nem találtam rá a megoldásra.

Hugo Boss Boss No.1

Hugo Boss Boss No.1
2015. január 24.

Az előző (és egyben első & eddig egyetlen) vélemény alapján próbáltam ki oly lelkesen ezt az illatot.
Magyarországon nem is láttam sehol (talán nem véletlenül), de a napokban Bécsben összefutottam vele.
Sajnos teszter-csík helyett közvetlenül a csuklómra és a kabátujjamra fújtam, hadd illatozzak csak a "No.1"-tól!

Leírhatatlanul borzalmas volt!
Fanyar, kellemetlen, szörnyű... ezekkel a szavakkal tudnám jellemezni.

A gyümölcsös, citromos illatokat szeretem, de ebben nem sikerült felfedeznem egyiket sem.
Kár, mert a Hugo Boss-nak többnyire remek illatai vannak, de ez nagyon félresikerült!

Hugo Boss Orange Man

Hugo Boss Orange Man
2015. január 24.

Első szippantásra kicsit különös volt, de némi idő elteltével kimondottan kellemessé válik.
Édeskés, gyümölcsös. Tetszik.

New Yorker Woman Dress For The Moment EDT

New Yorker Woman Dress For The Moment EDT
2015. január 9.

A férfi-változata sokkal jobban sikerült.
Persze ízlések és pofonok. Van aki 5 csillagot ad neki, van aki nagyon lehúzza.
Mivel megszimatoltam és ismerem a párját, így nálam az arany középútra tévedt.

New Yorker Men Dress For The Moment EDT

New Yorker Men Dress For The Moment EDT
2015. január 9.

Nagyon megkedveltem ezt a parfümöt. Érdekes módon a gyümölcsöket nem vettem észre benne. Egyáltalán nem édes, kicsit inkább olyan, mint a Joop, de nagyon klassz.

A múltkor edzés előtt is ezt fújtam magamra (általában csak Old Spice stiftet használok, hiszen úgyis megizzad az ember) és nagyon jól bírta. Még a lányoknak is tetszett, akadt, aki "véletlenül" mindig pont mellettem végezte a gyakorlatokat. Szinte rabul ejtettem őket. Persze egy izzadt, nem túl illatos teremben ez nem nehéz.

Az ára is baráti, pár ezer Ft.