kgergely

Regisztráció dátuma: 2014. június 29.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2014. június 29.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Nivea Sun Light Feeling Naptej Ff50

Nivea Sun Light Feeling Naptej Ff50
2014. július 15.

Kinek a pap, kinek a papné?

Régebben csak Nivea naptejeket használtam, mert egyszerűen nem tudtam a sajátmárkás cuccokról, amelyek sokszor fele, vagy alacsonyabb faktorszámmal akár ötödannyiba sem kerülnek.

A régi jó kis Fabulonokat kb. direkt megszüntették egy időben (pici kiszerelés, narancssárga flakon, fehér kupakkal), hogy mindenki ezeket a túlárazott vackokat vegye!

Mindig röhögök, hogy még a dm-ben is a Nivea van a felsőbb polcokon, a sajátmárkásak pedig legalul. "Hajolj le érte, ha csóró vagy?!".
Hát én bevallom férfiasan nem szégyenlek leguggolni értük.

Az összes Nivea ragacsos, büdös, nehezen kenhető és nehezen is szívódott be eddig. Az is igaz, hogy nem égtem le, kb. ugyanolyan fehér maradtam, mint előtte, mintha csak az egész hetet a szobában töltöttem volna.

Most éppen Lavozon naptejet használok.

Nivea Sun Karotinos Naptej SPF6

Nivea Sun Karotinos Naptej SPF6
2014. július 15.

Kinek a pap, kinek a papné?

Hát én bevallom férfiasan nem szégyenlek leguggolni értük.

Most éppen Lavozon naptejet használok.

Hugo Boss Boss Bottled EDT

Hugo Boss Boss Bottled EDT
2014. július 15.

Régebben használtam, mert ez volt az egyetlen kellemes illat, amit a sok teszteléssel megtaláltam. Azóta más illatokat használok:

Előnye: kellemes, tartós hatás.

Hátránya: sajnos tucat-parfüm lett, mivel rengetegen használják és az ára is a megszokott magasabb sávba esik. Szerintem ez inkább a 30-as korosztálynak való, szóval egy 18-20 évesnek túl komoly, egy 40-50 évesen pedig olyan abszurd, mint egy öreg nőn a tini-felső.

Szóval az illat remek, csak a megcélzott réteg valahogy nem találja magát.

Nivea Creme

Nivea Creme
2014. július 13.

Hamar felszívódik??
Én még ilyen ragacsos, zsíros... krémet nem használtam sohasem.
Télen valóban hasznos, de irodában nem tanácsos használni, mert órákig nem foghatsz kezet senkivel sem, és otthon is csak lefekvés előtt célszerű felkenni.
Sokáig elég és valóban rendbe hozza a kiszáradt bőrt.

Oral-B Super Floss Fogselyem

Oral-B Super Floss Fogselyem
2014. július 2.

Sajnos kénytelen vagyok használni, híd alatti tisztításhoz.
Elég drága, így hetente csak 1x-2x használom, a fogselymezésre kitalált vége elég vaskos, nekem semmire sem jó, így annak a nagy-részét levágom, de a szivacsos, átbújtatós szakasza jól végzi a dolgát.
Főleg mákos ételek után ajánlatos elővenni, mert még az erőteljes öblögetés sem mossa ki a résből a lepedéket.

Oral-B Satin Floss Fogselyem

Oral-B Satin Floss Fogselyem
2014. július 2.

Én viszont számos fogselymet használtam. Vagy túl vastagok voltak (illetve az én fogközeim túl szűkek), vagy foszlottak, szakadtak.
Ez viszont tökéletesen használható. A 25 métert nem mondanám nagy mennyiségnek, mivel általában 50 m-esek szoktak lenni, de a minősége remek.
Sajnos az ára is magasabb szinten mozog, illetve csak patikákban vagy külföldön kapni. Jót nevettem, hogy ideahaza 1200-1300 Ft-ért adják a gyógyszertárban felcsipogózva, mert ugyebár mindenki ilyet akar lopni, kint Albániában pedig a sarki kisboltban adták 500 Lek-ért,ami 1000 Ft volt.
Igaz, hogy arra görög és olasz feliratokat nyomtak, de ugyanaz a MADE IN IRELAND termék volt, így betáraztam belőle.
Ja és a legfontosabb: fogselymezni fogmosás UTÁN kell és nem előtte!

Sensodyne Repair & Protect Fogkrém

Sensodyne Repair & Protect Fogkrém
2014. július 2.

Nem értem az előttem szólót: "Ennek a fogkrémnek a hatása ugyan az, mint a sima sensodyne rapidnak, csak drágább." Én használtam mind a kettőt és az utóbbi hosszútávon is rendbe hozta (tehát elmulasztotta) az érzékenységet.
Most, hogy elfogyott és a zöld Sensodyne-t használom sajnos újra előjött a problémám.
Ha a Rossmann-ban duo-packban adják akkor megint betárazok belőle.

Sensodyne Szájvíz Érzékeny Fogakra

Sensodyne Szájvíz Érzékeny Fogakra
2014. július 2.

1-et fizet 2-t vihet akcióban vettem a múltkor, de az íze elég hánytató.
Maradok az OralB-nél, vagy kipróbálok valamilyen sajátmárkás 500ml-es szájvizet.

Legendary Harley-Davidson Original

Legendary Harley-Davidson Original
2014. július 2.

Régi nagy kedvenc. Örök klasszikus.
Sajnos évek óta nem látom a polcokon.

GUCCI Guilty Pour Homme

GUCCI Guilty Pour Homme
2014. július 2.

Az előttem szólókat egyszerűen nem értem.
Biztosan ugyanarról az illatról beszélünk?
Szerintem ritka jól sikerült, nagyon kedvelem!
A Dior Higher Energy mellett ez a második illatom.