KGT

Regisztráció dátuma: 2018. október 23.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2018. október 23.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Zelka Szőlő Kivonatos Arckrém Szőlőmag Olajjal

Zelka Szőlő Kivonatos Arckrém Szőlőmag Olajjal
2019. április 22.

Az itteni vélemények hatására vasároltam meg. Nekem kicsit elnehezíti a bőröm,de télre tökéletes választás. Nyárra azonban inkább géles állagú krémeket szeretek használni napközben a kombinált bőrömre.

Balzsam Labor Szemkörnyék Ápoló Komplex

Balzsam Labor Szemkörnyék Ápoló Komplex
2019. március 23.

Sziasztok,
Másodszor vásároltam újra a terméket. Megtanultam használni... :) Nekem úgy vált be,hogy reggeli arctisztítási rutin után felkenem szemkörnyékre pár másodpercig hagyom száradni,majd óvatosan bemasszírozom,így biztosan beszívódik és nem hagy ragacsos érzést maga után. Érezhetően és láthatóan "kordában tartja" a kis szarkalábakat :)
Korábban csak felkentem és hagytam magától beszívódni,de az sajnos nem segített,mert száradást követően filmréteg maradt utána amit sehogy sem tudtam rendbe tenni.
Szóval 5csillag mert: cruelty free, hatékony ránctalanító,hazai termék :)

Avon Clearskin Lehúzható Mitesszereltávolító Maszk

Avon Clearskin Lehúzható Mitesszereltávolító Maszk
2018. december 16.

Szörnyű! Szárít,ráadásul nem lehet leszedni konkrétan le kell kaparnom az arcommal együtt. Nekem nem vált be.

L'Oreal Paris Infallible Mega Gloss Bar Szájfény

L'Oreal Paris Infallible Mega Gloss Bar Szájfény
2018. december 4.

Akciósan vettem meg a #402 Forgive my sin árnyalatot.
...ééés ennyi... gyönyörű szín,de kb. lehetetlen felvinni,totál használhatatlan,mattnak egyáltalán nem matt...olyan,mint egy olvasztott zsírkréta..ujravenném? ...nem. Határozottan nem.

Dove Go Fresh 0% Aluminiumsalze Deo Spray Körte és Aloe Vera Illattal

Dove Go Fresh 0% Aluminiumsalze Deo Spray Körte és Aloe Vera Illattal
2018. október 23.

Úristen...Imádom! Egész nyáron ezt használtam edzés előtt,után,közben...naggyon jó illata van és tartós! 😊

Balea Professional Locken Hajformázó Krém Göndör és Hullámos Hajra

Balea Professional Locken Hajformázó Krém Göndör és Hullámos Hajra
2018. október 23.

Szőke festett,természetes hullámos hajamra használtam de sajnos meg kellett tőle válnom. Szörnyű volt a felvitele,rettentően ragadt tőle a tenyerem,a hajammal pedig semmit nem művelt.

Balea Szárazsampon Világos Hajra

Balea Szárazsampon Világos Hajra
2018. október 23.

Ár-érték arányban tökéletes,mindig van belőle otthon,kis túlélőkészlet gyanánt:)

Garnier SkinActive Kétfázisú Micellás Víz

Garnier SkinActive Kétfázisú Micellás Víz
2018. október 23.

Imádom az illatát,leszedi az erős sminket is dörzsölés nélkül. Nulla olajos érzet,biztosan újravásárolom.

aussie Aussome Volume Sampon

aussie Aussome Volume Sampon
2018. október 23.

Megvásároltam,mert meggyőzött a marketing,de nem váltotta be a hozzá fűzött reményeket sajnos.Hamar zsírosodik a hajam és a hajtövem is lelapul,nem vásárolnám meg újra. Az illata nekem túl erős,rágógumira emlékeztet.