khaisa

Regisztráció dátuma: 2011. október 2.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2011. október 2.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Natura Vita Szőrtüszőgyulladást Csökkentő Krém

Natura Vita Szőrtüszőgyulladást Csökkentő Krém
2011. október 3.

Nagyon könnyen begyulladnak a szőrtüszőim bikinivonalon. Sokat segített nekem is ez a krém. Én nem csak szőrtelenítés, hanem minden fürdés után használom.

Charlotte Cosmetic Testápoló Kakaóvajjal

Charlotte Cosmetic Testápoló Kakaóvajjal
2011. október 3.

Jó illata van. Nem egyből szívódik be, de nem is nehezen. Elég jól hidratál, de lehet én nagyon száraz bőrre nem ajánlanám.

Garnier Pure A Napi Hidratáló Kezelés

Garnier Pure A Napi Hidratáló Kezelés
2011. október 3.

Szerintem ez egy jó kis krém. Szeretem, mert selymesnek érzem utána a bőröm. Megfelelően hidratál. Nagyon jó a pattanások nyomainak eltűntetésére.

Garnier Skin Naturals Pure Active Arclemosó

Garnier Skin Naturals Pure Active Arclemosó
2011. október 3.

Nem rossz lemosó, a tonikkal meg egy hidratálókrémmel használtam együtt, de igazából sok változást nem tapasztaltam. Csak frissebb érzést adott miután használtam, illetve a pattanások után maradt foltok eltűntetésében segít valamennyit.

Garnier Pure Active Pattanás-csökkentő Tonik

Garnier Pure Active Pattanás-csökkentő Tonik
2011. október 3.

Nekem nem jött be. Mattítja az arcot, és jó érzést ad, de a komedóim nem szűntek meg tőle. A bőrhibák halványítására viszont kiváló!

Visibly Clear Blackhead Eliminating Daily Scrub

Visibly Clear Blackhead Eliminating Daily Scrub
2011. október 2.

A szemcséi nagyon jók, jó vele arcot mosni, de igazából szerintem nem használ semmit. Nekem nem segített a mitesszerek megelőzésében.

Neutrogena Visibly Clear 2-in-1 Arclemosó és Maszk

Neutrogena Visibly Clear 2-in-1 Arclemosó és Maszk
2011. október 2.

Inkább maszknak szoktam használni, mint arclemosónak. Miután lemosom puha a bőröm és tisztább az arcom, de másnap délután - estére ugyanúgy visszajönnek a mitesszerek.