Khaleesi

Regisztráció dátuma: 2015. április 26.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2015. április 26.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: -

Astor Perfect Stay 24h Alapozó+Perfect Skin Primer SPF20

Astor Perfect Stay 24h Alapozó+Perfect Skin Primer SPF20
2016. november 15.

50%os kuponnal nagyon megérte, a teszterek közül ez volt az első, aminek jónak tűnt a színe és az álaga. Nagyon szeretem, szép, vékony rétegben el tudom dolgozni. Púderrel fixálva nagyon tartós. Kellemes viselni, nem érezhető . Egyedül az üveges csomagolást sajnálom, hogy mennyi ott marad a végén benne :( .

Alverde Beauty & Fruity Nedves Arctisztító Kendő

Alverde Beauty & Fruity Nedves Arctisztító Kendő
2016. november 15.

A dm oldalán, mint évszak terméke volt feltűntetve, egy kicsivel drágább volt, mint amiket alapból használok, de gondoltam ez majd sokkal természetesebb és kíméletesebb lesz. Sajnos nagyot csalódtam benne. Nagyon erős, irritáló szaga van... amit egy natúr márkánál nem vártam volna. A sminket nekem nagyon nehezen szedte le az arcomról, egy darab nem is volt elég... aztán jött a meglepetés...csípte, majd egyre erősebben marta a szemem... aztán már az arcom néhány részét is... pedig nem különösen érzékeny a bőröm. Nagyot csalódtam sajnos ebben a termékben. Legközelebb utána olvasok mindenképp KM-en, mert látom másnak is probléma volt ezzel.

Lovely Curling Pump Up Szempillaspirál

Lovely Curling Pump Up Szempillaspirál
2016. március 8.

Nem igazán tudok kiigazodni ezen a spirálon, néha imádom, néha meg utálom. Ha nagyon kevés sminket viselek, akkor szép ívelt, kellemes hatást lehet elérni . Amit nem szeretek benne, hogy nagyon szétválasztja a pilláimat, sokkal ritkásabbnak látszanak utána, tudom, hogy ez nem egy dúsító spirál és végülis az ívét szépen kiemeli, de ha nagyon összetapasztja onnantól kezdve már nehezen menthető... valamint sokszor 'összekócolja' a szempilláim, ami nagyon nagyon idegesítő, lehet, hogy én rontom el, de más spirálnál ez még nem volt probléma. Az ára kedvező, bár én nem venném újra.

Kneipp Tiefenentspannung Fürdöolaj

Kneipp Tiefenentspannung Fürdöolaj
2016. március 4.

Nagyon imádom a színét, az illata is jó. Töményen engem is összefogott, ezzel érdemes vigyázni.

Kneipp Fürdőolaj Wellness Kollekció

Kneipp Fürdőolaj Wellness Kollekció
2016. március 4.

Karácsonykor került hozzánk, egy párat én használtam. Megszerettette velem a márkát ez a kis szett és a kedvenceim is megvannak. :) biztos veszek párat normál méretben. Jól ápolnak, jó illatuk van, a kék nagyon jól néz ki a vízben. Ajándék ötletnek nagyon jó (de csak ha az illetőnek van kádja ezt érdemes figyelembe venni :D )

Kneipp Szépség Titka Ápoló Fürdőolaj Argánolajjal

Kneipp Szépség Titka Ápoló Fürdőolaj  Argánolajjal
2016. március 4.

Az illata elég erős, kicsit talán férfias (?) és nagyon hosszantartó, aminek ebben az esetben nem örültem talán annyira. A kádat érdemes utána átöblíteni, hogy ne maradjon olajos. És akkor ennyi negatívum.
Nagyon jól ápolta a bőrömet, napokig éreztem , hogy milyen puha lett utána :) . Jó olvasni, hogy mennyiféle olaj van benne. Sokáig fog tartani, viszont a márka nagy választékának köszönhetően nem hiszem, hogy ezt veszem újra.

Aden BB Cream

Aden BB Cream
2016. február 15.

Itteni vélemények miatt elkezdtem keresni, fodrász kellékesbe 515 ft-ért vettem. A 2-es árnyalat mellett döntöttem, ami kicsit sötét lett sajnos. Amikor visszamentem már (dátuma alapján) egy kicsit újabb kiadás volt a boltban, megvettem az 1-eset, viszont teljesen ugyan az a színe, mint a 2-esnek. A tubusán semmi nincs feltűntetve, csak a kupakon jelzi az árnyalatot egy matrica. Nemtudom, hogy újabb kiadás és más lenne a színskála? Vagy csak össze lett cserélve.
Ha találok megfelelő színt ennyiért harmadszorra is nekifutok majd mert ezen a problémámon kívül nagyon tetszett és nagyon vágyok rá. Szépen fed, kicsit sűrű, kellemes az állaga. Egyszerűen el lehet oszlatni.Nagyon könnyed, nem nehezíti el a bőröm. Kellemes illata van. :)

Rexona Biorythm Ultra Dry 48H Active

Rexona Biorythm Ultra Dry 48H Active
2016. január 28.

Rengeteg rexona spray dezodort használtam már, mindegyikkel egy hatalmas problémám volt, ami meglep, hogy mások ezt nem írják. Az illata soknak jó volt, viszonylag az izzadásgátló hatásuk is. Viszont! Nekem rettenetesen erősen jött mindegyikből, ha véletlenül kicsit közelebbről fújtam úgy éreztem, hogy leviszi a kezemet tőből. Elég kellemetlen volt utána mindig. Ruha alá esélytelen, hogy be lehessen fújni. Önvédelem céljából viszont még talán jól jöhet.

Garnier Néó Deodorant

Garnier Néó Deodorant
2016. január 28.

Alapból tényleg drága, viszont sokszor van leárazva és akkor már annyiba kerül, mint bármelyik másik. Nekem a dezodor sprayk sajnos nemjöttek be, a rexonasokat kifejezetten utáltam, mert nagyon erősen jött belőlük. A golyós dezodorok rendazeresen megadták magukat és belefolytak a táskámba. Ez az új krémes kiszerelés ezért nagyon tetszik. Kicsit furcsa volt eleinte használni, de nekem nagyon bevált. A narancssárga van meg nekem, nagyon szeretem az illatát, nagyon tartós, még este is érezni. Izzadásra is eddig ez a legjobb szerintem. Hamar megszárad és nem hagy foltot a ruhán. Attól sajnos én is félek, hogy a vége benne fog maradni. :(

X-Epil Gyantázás Utáni Törlőkendő Aloe Veraval

X-Epil Gyantázás Utáni Törlőkendő Aloe Veraval
2016. január 26.

Az x-epil-es gyanta nem jött be, helyette balea-sat használok, viszont a törlőkendője ennek jelentősen jobb.