Regisztráció dátuma: 2014. november 18.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2014. november 18.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Tangle Teezer Compact Styler

Tangle Teezer Compact Styler
2019. december 8.

Csak Tangle Teezer fésűket használok évek óta, nagyon elégedett vagyok ezzel a kompakt verzióval is. Szuper, hogy nyugodtan bedobhatom a táskába és nem lesz semmi baja. Rose gold cream árnyalatban van meg és gyönyörű!

Baba Gyöngyvirág és Viola Krémtusfürdő

Baba Gyöngyvirág és Viola Krémtusfürdő
2019. december 8.

Nagyon finom illata van, jól habzik és egyáltalán nem szárítja a bőröm. Azért is imádom, mert egyik kedvenc parfümömre, Lolita Lempicka -Lolita Lempicka edp-re hasonlít. Együtt a kettő nagyon szuper, kiegészítik egymást.

Britney Spears In Control Curious

Britney Spears In Control Curious
2019. november 4.

Nagy kedvencem! Isteni édes, karamellás illat, kizárólag télre. Tényleg hasonlít V&R Bonbonjára sokkal kedvezőbb áron. Nagyon tartós, egész nap intenzíven érzem magamon is. Csak annak ajánlom aki a nagyon édes illatokat is szereti, mert semmi gyümölcsösség vagy virágosság nem érződik, tömény édesség, de nem Pink Sugar módon... attól sokkal elegánsabb.

Lolita Lempicka Lolita EDP

Lolita Lempicka Lolita EDP
2019. október 17.

Egy 10 ml-s fújóst vettem itt, gondoltam kipróbálom, mert az illatjegyei alapján nagyon szimpatikusnak tűnt. Nem is csalódtam, az illat pont olyan, mint ahogy elképzeltem. Vintage, meleg, puha, krémes. Én erősen kiérzem belőle a lila virágokat, amit kimondottan szeretek. Nagyon hideg időben tudom elképzelni és napközben ahogy telik az idő egyre finomabb lesz rajtam. Tartós és különleges illat.

Dove Deeply Nourishing Bőrtápláló Krémtusfürdő

Dove Deeply Nourishing Bőrtápláló Krémtusfürdő
2019. október 17.

Mostanában csak a Dove tusfürdőket tudja elviselni a bőröm, minden mástól szárad, húzódik. Emellett jó illatokban kapható, krémes és jól habzik.

Revlon Colorstay Alapozó SPF15 - Combination/Oily

Revlon Colorstay Alapozó SPF15 - Combination/Oily
2019. október 13.

A legjobb alapozót amit valaha használtam! Gyönyörű a végeredmény, nagyon tartós, egyáltalán nem fenyesedik át az arcom nap közben, 12 órát simán kibír és még akkor is szép! :) Az ára is nagyon baráti, pumpás is, a 150 buff árnyalat tokeletes nekem. Imádom!

Dior Hypnotic Poison EDT

Dior Hypnotic Poison EDT
2019. október 12.

Nekem Ő az igazi! Van benne valami nagyon vonzó és rejtélyes. Meleg, krémes vaníliás csoda. A medvecukrot eléggé érzem benne, de ez ad neki egy kis pluszt. Baromi tartós, örök kedvenc!!

Halloween EDT

Halloween EDT
2019. október 12.

Egyik kedvenc tavaszi-nyári illatom. EDT létére nagyon tartós és intenzív. Szerintem mai napig különleges illat és összetéveszthetetlen. Igazi lila virágos kis csoda.

Sarah Jessica Parker Lovely

Sarah Jessica Parker Lovely
2019. október 12.

Nagyon kellemes kis illat, tavasszal szoktam viselni. Engem is meglepett, hogy ennyire tetszik, mert főleg az édes, fűszeres meleg, erőteljes illatokat kedvelem. Rajtam nagyon tartós, nap végén is intenzíven érzem, és nem szokja meg az orrom. Sok bókot kaptam mikor ezt fújtam magamra, főleg nőktől. Ha elfogy szerintem újraveszem.

Paco Rabanne Olympéa Acqua EDP Légère

Paco Rabanne Olympéa Acqua EDP Légère
2019. szeptember 30.

Nem tudom eldönteni, hogy az anyaillatot vagy ezt szeretem-e jobban (az intense is megvan). Nem nyárra való az biztos, de ősszel fantasztikus. Igazi sós-vaníliás álom. :)