KHVivien

Regisztráció dátuma: 2019. május 24.
Bőrprobléma: Bőröregedés

Regisztráció dátuma: 2019. május 24.
Bőrprobléma: Bőröregedés

Balea Arclemosó Tonik Mandulavirág Kivonattal

Balea Arclemosó Tonik Mandulavirág Kivonattal
2019. május 25.

Kedvenc arctonikom. Imádom az illatát,azt ahogyan megtisztítja az arcomat és utána amilyen puha érzést ad. :) 5ből 10 csillag. :)

Balea Weisse Tonerde Bodylotion

Balea Weisse Tonerde Bodylotion
2019. május 25.

Az új kedvenc testápolóm mióta rátaláltam. Az illata nagyon finom,hamar beszívja a bőröm és remekül hidratál. Mivel az van ráírva,hogy limitált kiadás és egyszer készlethiányos volt ezért hármasával veszem,hogy ha vissza is hívják legyen egy jó darabig még tartalékom.

Balea Time To Glamour Peel-Off Maszk

Balea Time To Glamour Peel-Off Maszk
2019. május 24.

Poénból vettem meg. A mélytisztító hatás szerintem elmaradt,de nagyon puha volt utána az arcom. Ez az ezüst szín elég vicces, feldobta a kedvemet. Nekem nagyon nehezen száradt meg,de a lehúzásával szerintem nem volt különösebb probléma.

Balea Haarmaske Intensivpflege

Balea Haarmaske Intensivpflege
2019. május 24.

Második kedvenc hajpakolásom. Imádom,remekül hidratálja a hajam. Egy negatívuma van számomra,hogy szerintem híg. Ezt leszámítva is jár neki az 5 csillag.

Balea Tisztító Arcmaszk Holt-Tengeri Iszappal

Balea Tisztító Arcmaszk Holt-Tengeri Iszappal
2019. május 24.

Egyik kedvencem. Szerintem szuperül radíroz is,az arcom zsírosabb részeivel csodát művel. 100csillag minimum nálam.

Balea Sugar Scrub

Balea Sugar Scrub
2019. május 24.

A jó illata van. Nekem csak ennyi pozitív van ebben a termékben. Puha volt a bőröm utána,de lemosás után egy olajos réteg maradt az arcomon,ami nekem olyan mint,ha még mindig koszos lenne.

Balea Bőrnyugtató Krém

Balea Bőrnyugtató Krém
2019. május 24.

Csodás illata van,ár érték arányban szerintem elég jó.

Balea Multimasking Arcmaszk

Balea Multimasking Arcmaszk
2019. május 24.

Szerintem a rózsaszín része semmit sem csinál,a zöldet viszont imádom. Mivel a zöld részét imádom,így mindig megveszem,de sajnos a rózsaszín része a kukában végzi.

Balea Hidratáló Hajápoló Tej Mangó Illattal

Balea Hidratáló Hajápoló Tej Mangó Illattal
2019. május 24.

Szerintem semmit nem tesz a hajjal. Nem ápolta és nem is száritotta. Talán könnyebben kitudtam fésülni..Az illata nagyon finom.

Balea Ápoló Arctisztító Kendő 3in1 Száraz és Érzékeny Bőrre

Balea Ápoló Arctisztító Kendő 3in1 Száraz és Érzékeny Bőrre
2019. május 24.

Én eddig ez az egyetlen Baleás termék amiben nagyot csalódtam. A sminket erős dörzsölésre sem hozta le és rettentő hamar kiszáradt,pedig dobozba tároltam. Az illata viszont nagyon finom. Ezért kap csak 2 csillagot.