Kicsijó

Regisztráció dátuma: 2013. szeptember 28.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2013. szeptember 28.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Essence This Is Me. Ajakrúzs

Essence This Is Me. Ajakrúzs
2019. július 22.

Nagy rúzs imádó vagyok bár kevés olyan alkalom van amikor kerül is fel valami a számra. Szeretem a sötétebb nude árnyalatokat és ebben is találtam tökéleteset. Nem szárítja a számat,annyit mozog el amennyi még bőven belefér,az illata tökéletes (mindig megszagolom a rúzsokat mielőtt megvenném őket :D igen hülye szokás.. :D ) úgyhogy barátok lettünk. Bátran ajánlom bárkinek és még csak nem is horribilis az ára :)

Veet Easywax Elektromos Gyantázó Készlet

Veet Easywax Elektromos Gyantázó Készlet
2018. július 2.

Leárazva vettem és nem bántam meg. Patront mindig másfélét veszek bele és lehúzó csíkot is. Nagyon szeretem jó kis gép

Eucerin DermoPure Bőrmegújító Szérum

Eucerin DermoPure Bőrmegújító Szérum
2018. július 2.

1 hónapja használom 1-1 nap kihagyásával éjszakára. IMÁDOM! Amit az arcommal tett az maga a csoda. 1 hónap alatt olyan széppé tette az arcom amiről addig álmodni se mertem. Kaptam egy egységes bőrképet, a pattanásokat amik néha kijönnének a fejemen szépen leviszi (ha valahol látom,hogy támadna pattanásúr akkor oda kenek reggel is egy kevés krémet!) sőőőt azóta annyira nem is akarnak előbújni. Használom egész arcon és T-vonalon (ott napi szinten) is,de éppen hogyan kedvem van. A régebbi pattanások utáni foltokat is gyönyörűen halványítja amin meglepődtem. Szóval egy szó mint száz ha elfogy biiztos újra veszem.

Cien Keratinos Regeneráló Intenzív Hajkúra

Cien Keratinos Regeneráló Intenzív Hajkúra
2018. március 17.

nagyon meglepődtem,hogy mennyire jó. Először balzsamra kentem,de akkor soknak éreztem már a hajamon azt a sok kencét így kipróbáltam balzsam helyett és naagyon bevált! a hajam és én is imádjuk. Illata és állaga is nagyon jó,egyedül a tubussal van bajom,mert vizes kézzel néha maga a pokol kinyomni belőle a krémet! Nagyon szép selymes lesz tőle a hajam és ha kivasalom is tovább tart az egyenesség benne. ha elfogy tuti újra veszem :)

Balea Soft&Clear Anti-Pickel Peel Off Maske

Balea Soft&Clear Anti-Pickel Peel Off Maske
2017. november 19.

Ahogy tobben is irtak mar,lehuzaskor kitepi a szort illetve a kis piheket,igy a szemoldoknel ovatosan :D ez miatt az egesz arcomra nem kenem,mert faj lehuzas kozben. Sokszor a csaladban megkerek valakit,hogy szedje le,de jo gyorsan :D
Amugy szeretem. Szepen lehuzza a pirossagot a pattikrol (legalabb is nekem) miteszereket ki-ki huzza. Szep sima es puha lesz tole a borom. Akkor hasznalom rendszeresebben amikor eppen olyan allapotban van a borom. Nekem bejott. Sokszor vettem mar es igy is marad. Az arat megeri :)

Schauma Nature Moments Édes Málna & Napraforgóolaj Hajbalzsam

Schauma Nature Moments Édes Málna & Napraforgóolaj Hajbalzsam
2017. november 19.

Annyira nem jott be mint a samponja :( a hajam csak ugy issza magaba,viszont nem erze azt,hogy segitene is valamit. Az illata neki is jo es az allaga is,de kb ennyi. Annyira nem rossz,de nem is olyan jo. Igazabol olyan semilyen :D

Schauma Nature Moments Édes Málna és Napraforgóolaj Sampon

Schauma Nature Moments Édes Málna és Napraforgóolaj Sampon
2017. november 19.

Nem is tudom hany flakonna hasznaltam mar el,de jo parat az biztos. Nagyon tetszik,hogy annak ellenere,hogy szilikon mentes nem lesz tole ilyen fura sprod a hajam. A festett hajamnak jot tesz hala. Az illata es az allaga is nagyon jo. Ritkan hasznalok mast amiota bevalt :)

Garnier Dark Spot Corrector Bőregységesítő Hidratáló Arcápoló

Garnier Dark Spot Corrector Bőregységesítő Hidratáló Arcápoló
2017. március 27.

Anyukam adta nekem ezt a kremet,mert neki nem kellett. Először feltem hasznalni,mert egyszer mar megjartam egy garnieres kremmel. Aztan hat megis nekialltam hasznalni. Amit azota se banok. Halvanyitja a miteszereimet es a pattanasok utan maraft sotetebb foltokat. Telre nem mindig volt eleg akkor mast is hasznaltam,de igy tavaszra/nyarra ugy erzem tokeletes lesz. Keves is eleg belole. Szóval ujravevos lest :)
Esetleg nem tudja valaki,hogy lehet e meg kapni? Sehol nem lattam meg oO

Coconutoil Ajakápoló Balzsam Levendula

Coconutoil Ajakápoló Balzsam Levendula
2017. január 25.

Anyukam nyert egy coconutoilos csomagot amiben benne volt egy ilyen kis ajakapolo is. Megkaptam aminek nagyon orultem. Elkezdtem hasznalni es az elejen szerettem,kiveve ezt a tegelyes megoldast,mert ezt utalom az ajakapoloknal.
Lefekves elott szoktam bekenni a szamat egy fulpiszkalo segitsegevel. Az illata neha tetszik neha meg nem. Allagra szerintem ahogy "melegedik" egyre szornyubb igy sokszor sikerult akaratom ellenere a felet megennem. Nincs jo ize :D nekem nagyon nem csinalt semmit a szaraz ajkaimmal esetleg egy picit segitett,de semmi huha eredmeny.
Magamtol soha nem vettem volna meg es nem is fogom soha.

Cien Hydro Kézkrém

Cien Hydro Kézkrém
2017. január 25.

Imadoom! Konnyen beszivodik,nem marad ragacsos utana a kezem. Az ara is tokeletes. Ez ugy jo ahogy van :D