Kicsikini

Regisztráció dátuma: 2015. június 5.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Regisztráció dátuma: 2015. június 5.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Olivia Mandarin-Citrom Krémdezodor

Olivia Mandarin-Citrom Krémdezodor
2017. január 29.

Az illata tetszik, a hatása is jó valamennyire, de allergiás reakciót valtott ki nalam. A használata bonyolult, alig lehet kiszedni a tégelyből es elkenni is macera.

Olivia Kézmosó Szappan

Olivia Kézmosó Szappan
2017. január 29.

Használhatatlan. Döbbenetes módon szárítja a bőröm, de annyira h még viszket is utána a kezem. Ennél még rgy noname szapoan is jobb. Nagyon nagy csalódás. Kidobom a kukába, mert egyszerűen hasznalhatatlan. :(

Olivia Teafa-Levendula Krémdezodor

Olivia Teafa-Levendula Krémdezodor
2016. november 14.

Nagyon hatásos, de az illata nekem túl erős.

Olivia Homoktövis Kecsketejes Szappan

Olivia Homoktövis Kecsketejes Szappan
2016. november 14.

Finom illata van, kellemesen habzik. Viszont az én bőrömet picit szárítja. Az osszetevoi szuperek, meg mindig jobb, mint barmelyik tusfurdo. Kitartok mellette. Legközelebb nem ezt vennem, hanem kipróbálnek egy másik fajta szappant. :)

Homéodent Citromos Fogkrém

Homéodent Citromos Fogkrém
2016. május 30.

Én az elején nagyon idegenkedtem ettől a fogkremtpol, de maximálisan bevállt. Nagyon finom illata van, nekem különösen tetszik hogy nem mentolos. A tisztító hatásácal is elégedett vagyok. Biztosan újra veszem. :)

Best View All-In-One Kontaktlencse Tisztító Folyadék

Best View All-In-One Kontaktlencse Tisztító Folyadék
2016. május 30.

Életem egyik legrosszabb kontaktlencse folyadéka. Egy hónap használat után begyulladt tőle a szemem. Olcsó húsnak híg a leve. Ez erre maximálisan igaz. Soha nem venném újra.

Babydream Extra Sensitive Törlőkendő

Babydream Extra Sensitive Törlőkendő
2016. május 24.

Mi nagyon megvagyunk vele elegedve. Popsitorlonek kiváló .Nem irritál, nincs benne káros összetevő, teljesen jó a nedvessége is. Nem túl nedves, de nem is száraz. Az árat maximálisan megéri. Biztusan újra vesszük .:)

Gillette Simply Venus 3 Borotva

Gillette Simply Venus 3 Borotva
2016. április 23.

Évek óta ezt használom. Elég éles és viszonylag sokáig éles is marad. Nekem tetszik, h 3 pengés. Még sose vágtam meg magam ezzel, viszont más alacsony minosegivel igen. Szóval szerintem szuper! :)

Yves Rocher Jardins du Monde Brazíliai Kávé Tusfürdő

Yves Rocher Jardins du Monde Brazíliai Kávé Tusfürdő
2016. április 16.

Nagyon finom illata van, de nekem ez már túl intenzív. Nem tudom elképzelni, hogy mindennap használjam. Amúgy jól hidratál. :)

Yves Rocher Jardins du Monde Krémtusfürdő Guatemalai Makadámdióval

Yves Rocher Jardins du Monde Krémtusfürdő Guatemalai Makadámdióval
2016. április 16.

Isteni az illata, nem emelyítő, krémes és nem szárítja a bőröm. Nekem nagyon bejött. Viszonylag sokáig kitart. Szeretem, valószínűleg újra veszem. :)