kicsikiszi

1930 pont

Regisztráció dátuma: 2012. január 8.
Bőrprobléma: -

1930 pont

Regisztráció dátuma: 2012. január 8.
Bőrprobléma: -

Bvlgari Rose Essentielle

Bvlgari Rose Essentielle
2015. december 1.

Nem találok szavakat, annyira csodálatos az illata..... Nagyon-nagyon jó érzéssel tölt el,hogy végre egy illatban saját magamra találtam! Annyira nőies, és finom az illata, engem teljesen elvarázsol...Lélegzetelállító

Imperity Golden Crystal Serum

Imperity Golden Crystal Serum
2015. szeptember 9.

Fodrászom ajánlotta, mert nekem az avonos hajvégápolók valamiért nem igen arattak nagy sikert...na de ez..egyenesen imádom :D Nem kell sokat nyomnom belőle, szépen felszívódik, isteni az illata.. újra fogom vásárolni mindenképp

Revlon 24-Hours Gentle Toner Lotion Douce

Revlon 24-Hours Gentle Toner Lotion Douce
2015. szeptember 9.

Már régóta szemezgetem ezzel a termékkel, na de most eljött az ideje,és megvettem. :) Kicsit féltem tőle, de cseppet sem csalódtam... :) Az illata nagyon kellemes, szépen tisztít, sima tőle a bőröm.. Alig várom nap végén, hogy használjam :)))

Blistex Ajaknyugtató Krém / Lip Relief Cream

Blistex Ajaknyugtató Krém / Lip Relief Cream
2015. szeptember 9.

Nagyon szeretem, már párat elhasználtam. Már csak Blistex terméket veszek... nekem veri az összes társát

Pantene Aqua Light Sampon

Pantene Aqua Light Sampon
2015. szeptember 9.

Nekem szuperül bevált, szépen csillog tőle a hajam, és finom puha, nagyon jóó az illata, nem zsírosít... szóóóval eddig imádom.... :))

SpaRitual Handprint Hidratáló Kézkrém

SpaRitual Handprint Hidratáló Kézkrém
2015. március 3.

Szuper!!! Először az Essential Beauty Szalonban találkoztam vele..Onnantól kezdve beleszerettem...Az állaga remek, az illata pedig isteni..Már a kedvem is jobb lesz tőle. Nekem abszolút kedvenc!:)

Balea White Diamond Deo Spray

Balea White Diamond Deo Spray
2015. február 6.

Úgy voltam vele,hogy télre jó lesz,nem igazán izzadom...Na de ezzel igen :D Egy idő után már az illata is sok lett nekem :(

Balea "50'S Forever" Ápolókrém

Balea "50'S Forever" Ápolókrém
2015. február 6.

Az illata nem rossz, de engem nem hidratál annyira. Gyorsan beszívódik, de nekem néha izzad tőle a kezem amikor bekenem.Nem venném meg újra.

Balea Arctisztító Tej Sárgabarackmag Olajjal (régi)

Balea Arctisztító Tej Sárgabarackmag Olajjal (régi)
2015. február 6.

A szemem közelébe inkább nem is nagyon akarom,hogy kerüljön mert utána annyira homályosan látok... :D Amúgy az állaga és az illata szuper, és elég picit használni belőle

Himalaya Herbals Kakaóvajas Intenzív Hidratáló Ajakbalzsam

Himalaya Herbals Kakaóvajas Intenzív Hidratáló Ajakbalzsam
2015. február 6.

Nekem nagyon nem jött be.. Leginkább az,hogy annyira kemény,hogy kínszenvedés volt a számra varázsolni :D ..és cserébe egyáltalán nem hidratált :(