kicsiliba

Regisztráció dátuma: 2015. március 26.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2015. március 26.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Serge Lutens Jeux De Peau

Serge Lutens Jeux De Peau
2016. július 20.

Jajj,Istenem,dió!!Pirított dió!!Nem baj,gondoltam,csak a fejillata lesz dió.Így is lett,mert utána már dióturmix lett!Egy parfüm,ami tejes-dió illatú,hát..nem fogott meg,pedig én szeretem az extrém illatokat,de ez nagyon brutálisan nem!!!!!A merészséget viszont pontozni kell,ezért kap 3 csillagot!

Chanel Les 4 Ombres Multi-Effect Eyeshadow

Chanel Les 4 Ombres Multi-Effect Eyeshadow
2016. június 25.

Szerintem kicsit túl nagy a hype körülötte,nem is értem ezt a majdnem 5 csillagot,a Too faced palettám sokkal jobb!Tényleg szépek a színei,közepesen pigmentáltak,ami nappalra teljesen jó.DE!Elég nehéz vele dolgozni ,kemény,nehezen építhető,ezt még mind megbocsájtanám neki,ha tartós lenne,de max.3 óra és alap felett is eltűnik a szemhéjamról!Rohadt idegesítő egy ekkora márkánál,ilyen drága terméknél!Én itt vettem a Km.-n,így azt mondom,nincs gond,de ha boltba vettem volna,biztos hogy sikítva rohannék vissza a pénzemet követelve!
Chanel márkánál nekem csak a pirosító és a szájfény vált be!

Nuxe Réve De Miel Lip Balm

Nuxe Réve De Miel Lip Balm
2016. június 25.

Néhányszor próbálkoztam vele,hogy mégis hogyan és mi módon vigyem fel az ajkamra,ami pont a megfelelő mennyiség és ne gyűljön össze a szám sarkaiba a felesleges anyag.De megvan a megoldás!Fültisztítóval kenem fel,mint a Carmexet,csak ezt jóval alaposabban el kell dolgozni!
Különben nagyon szép,puha lesz tőle az szám,de úgy gondolom a Carmex is tud ennyit,sőt!
Nem alapdarab,ha elfogy (ami szerintem ezer év múlva következik be),biztosan nem veszem újra!

Nivea Silk Mousse Creme Care Ápoló Tusfürdő Hab

Nivea Silk Mousse Creme Care Ápoló Tusfürdő Hab
2016. június 25.

Enyhe Nivea illat,szerintem messze áll a klasszikus illattól,amit annyira szeretek és valahogy úgy érzem,mintha nem tisztítana eléggé.Viszont tetszik a tusfürdőnek ez a kemény borotvahab jellege,de azért nem tud annyit,hogy újra vegyem!Egy próbát megért!

Dr. Scheller Bio Argán Testolaj

Dr. Scheller Bio Argán Testolaj
2016. június 25.

Egyszer vettem,igazából annyira nem volt nagy durranás,én jobban szeretem a gránátalmás olaját!

Dr. Scheller Körömvirágos Kézbalzsam

Dr. Scheller Körömvirágos Kézbalzsam
2016. június 25.

Tényleg képez egy filmréteget a kezeimen,ami picit zavaró,de annyira szeretem,hogy ezt is elnézem neki!

Dr. Scheller Gránátalma Enyhe Tisztító Gél

Dr. Scheller Gránátalma Enyhe Tisztító Gél
2016. június 25.

Én micellás víz után használom,nem tudom,hogyha csak ezzel tisztítanám az arcom,leszedné-e a sminket,de nem is kísérletezem!Szerintem így jól végzi a dolgát!

Dr. Scheller Bio Gránátalma Testolaj

Dr. Scheller Bio Gránátalma Testolaj
2016. június 25.

Nagyon szeretem,hamar beszívódik,finom puha lesz tőle a bőröm és az illata is szuper!Viszont szerintem túl van árazva!De azért jár neki az 5 csillag!

Dr. Scheller Bio Gránátalma Nappali Ápoló

Dr. Scheller Bio Gránátalma Nappali Ápoló
2016. június 25.

Végre egy krém,amit elvisel az arcbőröm!Szerintem szuper az egész gránátalma sorozat!

Dr. Scheller Bio Gránátalma Éjszakai Ápoló

Dr. Scheller Bio Gránátalma Éjszakai Ápoló
2016. június 25.

Végre egy krém,amit elvisel az arcbőröm!Szerintem szuper!