kicsimira

Regisztráció dátuma: 2019. december 27.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2019. december 27.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Guerlain-L'Heure Bleue

Guerlain-L'Heure Bleue
2021. április 30.

Elsőre nekem valami nagyi illat, de ahogy szárad valami fantasztikus klasszikus illatkompozícíóvá válik.
Nem mai illat, aki nem szereti a klasszikusokat ne keresse. rajtam pár óra alatt elillan ,amit nagyon sajnálok,de talán tökèletes átmenet lesz ha másik 2 nagyágyú (Opium, N°5) sok(k) lenne, ha mègis valami múltidèzőre vágyom :)

Chanel N°5

Chanel N°5
2021. április 14.

Szinte már mindent elmondtak róla amit csak lehetett.... Egyre biztosabb vagyok benne, hogy vagy rossz èvtizedbe, vagy rossz helyre születtem már ami az illatokat illeti. Vagy füstölő vagy a klasszikus illatok :)
Nincs ez máskènt sem az Öreg Hölggyel. Zseniális alkotás! Kell hozzá az elegáns ruha, a szèp cipő, az èkszer..... Nem,nem a ruhához illik a parfüm, ez az illat kikèri magának hogy hozzá öltözzenek. Elegancia, kifinomultság. Imádom!

Hemani Black Musk Szilárd Parfüm

Hemani Black Musk Szilárd Parfüm
2021. április 14.

Igazi unisex illat, a varázslatos arab èjszaka illata. Tömèny füstölő, mèly, sötèt. Inkább maszkulin hatású.
Ha valaki lágy illatra vágyik ne is próbálkozzon vele.
Maga a parfüm állaga kemènyebb mint a társai, óvatosabban kell vele bánni, mert hajlamos lehet csikarni. Pasiknak egyszerűbb a borostán használni :D
Szoktam keverni a musk jamiddal, amber musk jamiddal. Különleges kompozíciókat lehet alkotni, egyedivè tenni az illatokat :)
Nagyon szeretem ;)

Hemani Musk Jamid Szilárd Parfüm

Hemani Musk Jamid Szilárd Parfüm
2020. november 26.

Hasonlóan jártam,mint Terkabarka. Elèmugrott a hirdetès èrdekesnek tünt, hogy szilárd parfüm, az ára fillères, nekem az külön vonzó hogy keleti illat. A musk jamiddal együtt rendeltem meg èn is.
Ez valóban egy kicsit könnyedebb illat, virágosabb,frisebb.míg a musk jamiddal egy bazárban èrzem magam, addig ez az illat nekem Egyiptom. Ha valaki csak kacèrkodik az arab illatokkal inább ezt válassza,nem annyira mèly mint a társa.
Nekem ő is 5ös,mert bolodulok az arab illatokèrt ;)

Hemani Amber Musk Jamid Szilárd Parfüm

Hemani Amber Musk Jamid Szilárd Parfüm
2020. november 26.

Hasonlóan jártam,mint Terkabarka. Elèmugrott a hirdetès èrdekesnek tünt, hogy szilárd parfüm, az ára fillères, nekem az külön vonzó hogy keleti illat. Ahogy magamra kentem, egyből azonosulni tudtam vele. Mintha egy arab bazárban sètálnèk. Amikor párom közölte,hogy jó illatom itt dőlt el,hogy egy ideig tuti nem lesz szüksèg sok ezer forintos darabokra. Hihetetlenül tartós. Mèg este a zuhany alatt is èreztem. Aki szereti az arabos, füstölős illatokat alap darab, aki nem az kerülje messzire :D :D

Kelsey Berwin Al Mazyoona EDP

Kelsey Berwin Al Mazyoona EDP
2020. november 22.

Ajándèkba kaptam ès telitalálat lett. Nagyon szeretem az egyszerre èdes ès füstös illatát. Bújós mègis határozott.nem tudom megunni ;)

Folytatás: kaptam egy üveggel,mèg mindíg nem tudom megunni. Maga kelet suhan vele akármikor magamra fújom. Füstöst ès èdes, varázslatos :)

Khadi Növényi Hajfesték Por - Élénkvörös

Khadi Növényi Hajfesték Por - Élénkvörös
2020. április 24.

A mindenfèle színű, ősztől kezdve a szőkített maradványokat tartalmazó rasztamat akartam kicsit homogènebb színűvè tenni. Első alkalommal barnás vöröses foltosett,de nem adtam fel, azèrt rasztát nehezebb festeni. 3 nap múlva rákentem mèg egy adagot. Tökèletes lett! Gyönyörű termèszetes vörös színe lett. Imádom az illatát! Ragyog a napfènyben! Nem fogta be a fejbőrömet ès tartós! Aki nem idegenkedik a termèszetes dolgoktól csak ajánlani tudom :)

Carner Barcelona Palo Santo EDP

Carner Barcelona Palo Santo EDP
2020. március 17.

Ismerkedünk, szeretem. Elbújik, dühít,hogy nem èrzem,mások felkapják a fejüket. Zuhany, újra az orromban az illat. Varázsol,bújócskázik. Hideg,meleg, èdes,füstös. Stabil ès kiszámíthatatlan mint maga a Földanya :)

Al Haramain Amber Oud Tobacco Edition EDP

Al Haramain Amber Oud Tobacco Edition EDP
2020. március 17.

Megkedveltem, mind amellet h nálam kb 2 óra után kidob a bőrőm kb. 20 perce egy számomra gyomorforgató illatot, de ha ezen túl vagyunk egy csodás illat. Nem mindennapra, de alakalomra gyönyörű :)

Maison Francis Kurkdjian Oud Satin Mood

Maison Francis Kurkdjian Oud Satin Mood
2020. március 15.

Egy csoda! Nem tudom megunni az enyhèn kesernyès illatát ahogy belevegyül a füstös èdessègbe. Hihetetlen tartós! Ha az erős nőre vágyom,csak ő jöhet szóba :)