kikcse

1950 pont

Regisztráció dátuma: 2011. szeptember 12.
Bőrprobléma: Bőröregedés

1950 pont

Regisztráció dátuma: 2011. szeptember 12.
Bőrprobléma: Bőröregedés

Neutrogena Hydro Boost City Protect Feuchtigkeitsfluid LSF25

Neutrogena Hydro Boost City Protect Feuchtigkeitsfluid LSF25
2020. január 10.

Igaz ritkán használom, de jó kis krém.Én is mint az előttem író, fényvédős hidratálót kerestem és rá esett a választásom. Folyékony állagú, kellemes vizes illatú, nem zsíros, gyorsan beszívódó krém. Tényleg jól hidratál, még így a hideg időben sem éreztem, hogy húzódna napközben az arcom. Jól lehet rá sminkelni. Azért kap csak 4* mert, drágállom.

Bourjois Healthy Mix BB Cream

Bourjois Healthy Mix BB Cream
2020. január 10.

BOURJOIS ide vagy oda, nálam a kukában kötött ki, pedig nem olcsó! Számomra egy sűrű, elkenhetetlen, zsíros bb krém volt. Nagyon bánom, hogy megvettem, pedig nagy reményeket fűztem hozzá. A közepes árnyalatot vettem meg, ami egy kicsit sötét is volt a bőrömnek, de egyszerűen az én bőrömmel nem működött jól, nagyon zsírosította. A fedésével nem lett volna baj, csak az összes többivel volt...:)

Maybelline Fit Me Matte & Poreless Foundation

Maybelline Fit Me Matte & Poreless Foundation
2020. január 10.

Szeretem ezt az alapozót, már többször újravettem. Megtaláltam benne a nekem megfelelő árnyalatot, és én a fedésével is meg vagyok elégedve,ennél nekem nem kell több. Félek is, hogy egyszer csak kivonják a forgalomból, és megint csak kereshetem a megfelelő alapozót. Állaga krémes, smink ecsettel és szivaccsal is könnyen eldolgozható. Tőlem megérdemli az 5*-ot.

Burberry My Burberry Blush

Burberry My Burberry Blush

Blush = Brit Sheer
Emlékszem, hogy sokszor illatoztam a parfümériában a Brit Sheer-t, de sosem jutottam odáig, hogy meg is vegyem, mert nem tudtam eldönteni, hogy tényleg tetszik-e vagy sem. Most karácsony előtt párommal betértünk egy parfümériába, ahol a Blush is a megillatozott parfümök között volt. Még ott a parfümériában átfutott az agyamon, hogy ez a parfüm pont olyan mint a Brit Sheer. Párom meglepetésemre, meg is lepett vele karácsonykor. Most már ha akarom ha nem, ott van a polcon. És nem bánom! :) Igaz így télre nagyon virágosnak ítélem, de majd tavasszal...! Várom, hogy amikor már illatos, napfényes tavaszi szellők kezdenek el fújdogálni, na akkor fog eljönni az ő ideje! Amikor kipróbáltam azt észrevettem, hogy nem kell nagyon össze-vissza fújni, mert ha kicsit több, akkor bejátszhat tőle a fejfájás. Erős és tartós illat, tavaszra - esetleg még kellemes nyári estékre is - a mennyiséget ésszel használva, tökéletes lesz.

Burberry Body EDP

Burberry Body EDP
2020. január 10.

Szeretem! Nagy vágyam volt, mielőtt megkaptam. Érdekes, hogy ezt az illatot rajtam is mindig megdicséri a párom. Mindig azt mondja, hogy nagyon illik hozzám ez az illat. :) Már a neve is szexis! De viselve nem túl sok, kellemes, nőies és tartós. Bár most már rég nem fújtam be vele magam, mert megcsalom az Idole-al, de jó a tudat, hogy a polcon ott van és vár engem. Épp most néztem, hogy elég kevéske van már az üvegben, de ha el fog fogyni az biztos, hogy alap darabja a parfüm kollekciómnak, tehát újra fogom venni.

Lancôme Idôle

Lancôme Idôle
2020. január 10.

Imádom! :) Sosem szerettem az erős, "túl dögös, figyeljetek rám mert én vagyok a démoni (szex)istennő" illatokat. És ő nem ilyen. Már régóta kerestem egy ilyen illatot. Az illata számomra olyan mint a doboz színe, krémes, finom, meleg, kellemes, fiatalos és nem tolakodó. Kifújáskor kicsit erős, de kb. fél óra múlva rajtam eléri azt a krémes, kellemes, meleg illatot amiért odáig vagyok. Nem is tudtam amikor megvettem, hogy mi is adhatja a számomra oly kellemes krémes melegséget, de most már tudom - és meg is lepődtem -, hogy a rózsa és a körte együttese, amiből mindkettőt mindig is szerettem. (Nyáron is előszeretettel használtam a Dove körtés dezodorját is.) Magabiztosabbnak érzem magam tőle, mert úgy érzem, hogy ez az illat mindenkinek tetszik - vagy tetszhet-, mert nem tolakodó és senki sem fuldoklik körülöttem az erős "parfümszagomtól". Belém olvad és én belé. Igazi dolgozós, munkába viselős illat. Leszáradáskor pedig egy céltudatos, komoly nő illatává válik és még akkor is érződik belőle, hogy nem egy gagyi parfümről van szó. Ennyi szép szó után, csak azért kap 4*-ot, mert sajna rajtam nem túl tartós, mint ahogy azt elvárnám egy ilyen árkategóriájú parfümtől.

L'Oreal Paris Nude Magique BB Cream

L'Oreal Paris Nude Magique BB Cream
2017. szeptember 14.

Hááát.. az árához képest nem egy nagy durranás! Fedése semmi! Igaz nem nehéz, könnyű krém, de akkor sem vagyok tőle elesve. Ennyi pénzért többet vártam volna. El fogom használni, de biztos, hogy nem fogom újravenni.

Helia-D BB Krém

Helia-D BB Krém
2017. szeptember 14.

Nem jó! A normál bőrszínre való is világos a bőrömnek, még most is, holott már alig látszik a nyári barnaság. Délutánra zsírosan átfénylik, holott van rajta mattító púder. Csalódás.... a szemétben fogja végezni.

Isana Soft-Dusche Oil & Care Tusfürdő

Isana Soft-Dusche Oil & Care Tusfürdő
2017. szeptember 14.

Tegnap vettem újra! :) Nyári akcióban nyertem egy ingyenes tusfürdőt, és a polcról őt választottam. Nem bántam meg. Nagyon kellemes, "van benne anyag" tusfürdő. Már maga a krém fürdés közben is, nagyon lágy, kimondottan simogató, nem egy folyékony lötty, érezni benne, hogy tényleg tartalmazza azokat a hatóanyagokat amiket ígérnek. :) Én az illatát is szeretem, nagyon kellemes, lágy, tiszta illat, kicsit hajaz a Dove arany tusfürdőjére.
Eredmény: Fürdés után a bőröm, puha és bársonyos.

4711 Wunder Wasser for Her

4711 Wunder Wasser for Her
2016. május 25.

Tegnap leltem rá a DM-ben, még mindig akciós! Ennyi pénzért nem tudtam otthagyni! :) Először az üvege tetszett meg, a nagyon szép kék és a vízcsepp forma. Az illatát nem is gondoltam, hogy ennyire kellemes lesz, mert volt, hogy az üveg miatt szaglásztam meg egy parfümöt, és hát csalódás volt. De itt nem! Mellette volt a polcon a BURBERRY - BODY parfümje, azt előtte szagoltam, és a két illat számomra nagyon hasonló. Ezért is került rögtön a kosárba, mint olcsóbb megoldás (Burberry a kívánságlistára felírva). Reggel fújtam be magam, de még mindig érzem magamon és nagyon tetszik! :) Soha nem szerettem a "Rám figyeljetek!" erőszakos, erős illatokat, az nem az én világom. Igaz az első fújások után, olyan 10 percig egy kicsit pacsulinak érezem magamon, túl virágos, de ez szépen lecseng, és marad a kellemes, lágy, tiszta illat!