kimo

Regisztráció dátuma: 2015. július 29.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2015. július 29.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Essence Púderecset

Essence Púderecset
2015. október 31.

Nem a legjobb minőségű ecset, ez látszik is rajta. A szálai műanyagból vannak, néhol össze -vissza kiállnak. Bosszankodtam is, hogy már használat előtt is hullanak a szálai, de nem! Egyszerűen csak bénán vannak levágva, de még ezeket a kilógó kis szőröket sem tudtam kihúzni az ecsetből, ami számomra pozitívum. Ollóval kiigazítottam, és kész is.
Az avonos társához képest csoda puha, mosás után is szép selymes marad. Szerintem egy átlag embernek ennél nem kell több, nekem a mindennapokra tökéletes, aki nem profi sminkes, az szerintem ne is adjon ki ennél az 1100 ftnál többet púderecsetre. Arról nem is beszélve, hogy ötször ennyiért nem is kap ilyen kis gyönyörűséget. :) szerintem még mindig ezek a legszebb ecsetek a piacon.

Essence Concealer Brush

Essence Concealer Brush
2015. október 31.

Kellemesen meglepődtem, teljesen egyenletesen el tudom dolgozni vele a korrektort, nem csíkoz. A szálai puhák, de azért kellően merevek is, bár nagyon látszik, hogy igazából az összes műanyag. Korrektorhoz és szemhéj lealapozasahoz is használom, mint ahogy előttem is írták, nekem mindkettő célra tökéletes, Pláne. Ennyi pénzért. Mindenhol hiánycikk, több boltot megjártam érte, de nem bántam meg.

Nivea Lip Butter Vanilla & Macadamia

Nivea Lip Butter Vanilla & Macadamia
2015. október 29.

Nem fogom lehúzni a kiszerelés miatt. Mielött az ember megvásárolja, pontosan tudja, hogy nem egy csavaros, stiftes ajakapolot vesz. Sőt, én még szeretem is a tegelyes kiszerelest annak ellenére, hogy amúgy nem túl praktikus.
Az illata csodás , íze nem igazán van. Rovid távon ugy érzem, jól hidratál, bár akármilyen vastagon kenem be este, reggelre mar száraz a szám. Mindegy, mjd meglátjuk, ket nap után még nem itelkezem.
Nekem kicsit túl puha az egész, nem bánnám, ha kicsit sűrűbb lenne. A kupak sem szorul, egesz egyszerű kinyitni. Az összetevők viszonylag barátságosak, szoval szerintem beszerzek majd a tobbi fajtából is. 😊

Avon Ferde Pirosító Ecset

Avon Ferde Pirosító Ecset
2015. október 27.

Szúr, nagyon-nagyon műanyag, és hullajtja a szőrét, mint a csuda. Az első ecsetem volt, megfelelt, de amikor vettem egy essence ecsetet is, Rájöttem, hogy ez milyen vacak. Túl vastagok és szúrósak a szálai, kevés van belőlük és úgy, ahogy van, az egesz érdes, kellemetlen, egyszerűen rossz érzés a bőrnek.

Miss Sporty Cat's Eyes Szemhéjpúder

Miss Sporty Cat's Eyes Szemhéjpúder
2015. október 27.

Nagyot csalódtam. Gyönyörűek a színek... A palettán. Amikor a kéket kipróbáltam, te úr isten, mintha valami százforintos boltban vásárolt vízfestékkel kentem volna össze magam! Amikor alákentem az Avon szemfesték- alapját, már sokkal élénkebb lett, de mégsem egészen az, mint amit vártam. Túlságosan kemény, nem elég porhanyós és lehetne sokkal inkább pigmentált.

Essence Eye Blender Brush

Essence Eye Blender Brush
2015. október 26.

A színe, mintája és mindene gyönyörű. Oda meg vissza vagyok érte.
Féltem, hogy ugyanolyan lágyak lesznek a szálai, mint a púderes tesójának (ami púderezéshez- a szálak sűrűségéről és mennyiségéről nem is beszélve - tökéletes egyébként), de nem, annak ellenére, hogy nagyon pihe-puha, van egy kellemes merevsége.
Egy szó, mint száz, imádom, még akkor is, ha igazából erre a fajta ecsetre sok szükségem amúgy nem lenne.
Be szeretném szerezni a többi essence ecsetet is, de sajna a boltokban folyton hiánycikk...

Catrice All Matt Plus Mattító Púder

Catrice All Matt Plus Mattító Púder
2015. október 24.

Nem gyűlik fel csúnya fehér kupacokban a bőrömön (pl. Az orr környékén), nem nézek ki utána úgy, mint egy félrepingált sápadt porcelánbaba, és nem is csillog ki hamar a bőröm, ha fixálom a sminket. Az árnyalat is tökéletes, viszont én egy kicsit több fedést szeretnék. Ettől Függetlenül Ennyi pénzért bőven Megéri. 😊

Avon Planet Spa Revitalising Retreat Revitalizáló Lehúzható Arcmaszk

Avon Planet Spa Revitalising Retreat Revitalizáló Lehúzható Arcmaszk
2015. október 24.

Imádom használni!
Tökéletes a textúrája, jó sűrű, így szinte lehetetlen túl vékonyan kenni- arra viszont figyelni kell, hogy túl sok se legyen. Gyönyörű gyöngyházfénye van a krémnek, hamar szárad, és - ha ügyes voltam- egy darabban lehúzható.
Nem vettem észre, hogy tisztítana, vagy ilyesmi, de egy kicsit tényleg szeebb lesz utána a bőröm.

Labello Fruity Shine Cherry Ajakápoló SPF10

Labello Fruity Shine Cherry Ajakápoló SPF10
2015. október 23.

Létezik, hogy amióta használom, még szárazabbak az ajkaim? Nagyon remélem, hogy nem.
Az illata és a színe csodás, amíg fent van, egész kellemes érzés, még ha kicsit ragad is. Ettől Függetlenül viszont hamar lekopik, és nem érzek semmi hidratáltságot. A semminél jobb, és tényleg szép felkenve, de még egy enyhe őszi napon sem hidratál eléggé, Nemhogy majd télen.

Avon Nutra Effects Mattító Hidratáló Gélkrém

Avon Nutra Effects Mattító Hidratáló Gélkrém
2015. október 23.

Nem csodaszer, de Ennyi pénzért jobbat nem hinnem, hogy gyártanak bárhol is.
Mattitani mattit, az állaga és az illata is nagyon kellemes, csak azt sajnálom, hogy gyorsan fogy. 😃