kinderino

Regisztráció dátuma: 2012. szeptember 4.
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Regisztráció dátuma: 2012. szeptember 4.
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Rimmel 60 Seconds Shades of Black by Rita Ora Körömlakk

Rimmel 60 Seconds Shades of Black by Rita Ora Körömlakk
2019. november 14.

A matt feketét vettem meg, nagyon meg vagyok elégedve a minőségével. Egy rétegben is szépen fed, ráadásul alaplakk nélkül is napokig bírja, nem pattogzik le. Kipróbálom ezután alappal is.

Vichy Dercos Korpásodás Elleni Sampon Száraz Hajra

Vichy Dercos Korpásodás Elleni Sampon Száraz Hajra
2019. november 11.

Nekem nagyon bevált, elsőre eltüntette a korpát. Nem csíp, nem viszket a fejbőröm tőle. Nem szárítja és nem is zsírosítja a hajam.

Ilcsi Esemény Előtti Pakolás

Ilcsi Esemény Előtti Pakolás
2019. november 11.

Nagyon hatásos, sokkal több embernek kellene ismerni. Az őszi évszak kihagyhatatlan kezelése.
Nagyon szereti a bőröm, megfogadtam hogy minden évben visszatérek hozzá, mert ez kell a bőrömnek.

Terra Naturi Handcreme Lavendel

Terra Naturi Handcreme Lavendel
2019. november 11.

Az illatát imádom. Munkámból kifolyólag igénybe vannak véve a kezeim, de nekem elég az ápoló hatása. Szeretem, egyszer már újravettem.

dr. Organic Mélytisztító Kondicionáló Aktív Szénnel

dr. Organic Mélytisztító Kondicionáló Aktív Szénnel
2019. szeptember 27.

Szeretném szeretni, de egyelőre olyan érzésem van, hogy szárítja a hajam. Egy nagy adag hajolaj segít csak azon, hogy ne legyen sprőd a hajam, miután ezt a kondícionálót használom.

Remélem azért még változik a véleményem.

Yardley English Lavender EDT

Yardley English Lavender EDT
2018. december 29.

Valódi levendula illat, rajtam tartósnak mondható. Még csak teszteltem, de mindig kerestem magamon az illatot, mert nagyon hívogató, szeretném birtokolni.

Cartier Le Baiser du Dragon EDP

Cartier Le Baiser du Dragon EDP
2018. december 26.

Húúúúú!

Ez a legbelső, titkolt reakcióm Szenteste óta, amióta próbálgatom. És ez nem az a fajta megrökönyödés, amit a gyönyör okoz, hanem az a fajta, amit az "ezt én nem értem" érzés.

Pöti korábbi véleményéből idéznék:

"Miután megszimatoltam, kicsit csalódott voltam, mert a bőrömön nem sárkány, nem dübörög, csak rásimul és kész. De már első fújásra is azt éreztem, hogy ezt illatot én már éreztem valahol."

Pontosan így érzek én is.
Nekem kifújásában teljesen RASASI DHAN AL OUDH SAFWA EDP, csak míg Rasasi kigáncsol, eltapos és fejemet a sárba nyomva teljesen behódolásra kényszerít, addig Sárkány(ka) maximum a távolból szemét lesütve, nagyon hallkan pisszeg nekem, hogy hé bocsi figyelj egy picit.
Nem értem, abszolút nem. Felfújás után fél órával már az orromat a bőrömbe préselve keresnem kell...
Nincs dübörgés, lerohanás, tűz, semmi... Csak egy gyenge parázs.

Nem szeretném, hogy így legyen, nagyon nem.
Addig nem hagyom magam, amíg nem bizonyítja be nekem az itteni véleményeket.

Nekem most nem Ő a Sárkány, hanem ezek szerint kihozta belőlem a Sárkányt.
Nagyon szeretném, hogy megváltozzon a véleményem.
Összességében gyönyörű illat, de nagyon dorombolni és megfelelni szeretne. Én meg azt szeretném, ha ehelyett eltaposni akarna...

Addig nem pontozom véglegesen, amíg nem lesz hosszabb távú a kapcsolatunk, tapasztalatunk egymással.

Café Café Café For Women

Café Café Café For Women
2018. december 26.

Anno egyboszorka véleménye alapján rendeltem meg, de még alig használtam, méltatlanul.
Nagyon egyedi, nagyon régi illat, amely tényleg dorombol, ha magamra fújom. Nagyon akarja szeretni a gazdit, és én is nagyon szeretem. Nem akar betörni, nem akar megzabolázni, megfelelni szeretne, de úgy hogy közben jól viselkedik, az Ő egyedi és 1000 közül is felismerhető illata módján.
Remélem sohasem tűnnek el az ilyen csoda illatok.

S.T. Dupont S. T. Dupont Pour Femme

S.T. Dupont S. T. Dupont Pour Femme
2018. december 25.

Egyboszorka:

Köszönöm, hogy felkeltetted az érdeklődésemet eme csodás illat irányába.
Már első felfújáskor szerelembe estem, mert elcsábított, és én hagytam magam.
Hálás vagyok, hogy birtokolhatom.
Elvarázsolja a karácsonyt.
Még tesztelgetem magamon, ismerkedünk Őnagyságával, de szerelem első találkozásra, és mindörökké.

Sleek Lip VIP Ajakrúzs

Sleek Lip VIP Ajakrúzs
2017. április 11.

B*****!!

Nagyon dühös vagyok!! De lehetnék akár magamra is, hogy már másodjára veszek meg egy olyan rúzst, amivel első alkalommal is befürödtem. Én vagyok az egyedüli, akinek első használat után tőből kitörik a rúzs??? Vagy mert olyan lágy, vagy mert egész nap szolizik a márka pultjának erős lámpafénye alatt?