Kingácska0807

Regisztráció dátuma: 2014. október 31.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2014. október 31.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: -

Kevin Murphy Angel Wash

Kevin Murphy Angel Wash
2020. január 11.

Soha többet. Allergiát váltott ki a halántékomnál,a fejbőrömön is. Hosszú heteken keresztül próbálkoztam, mindhiába. Szárított nagyon sajnos.

Kevin Murphy Angel Rinse

Kevin Murphy Angel Rinse
2020. január 11.

Nagyon vegyesek az érzelmeim ezzel a balzsammal kapcsolatban. Tápláló,hidratáló,viszont a sampon párja szulfát nélkül is szétszárította a hajam,amit nem győzött a balzsam korrigálni. Sajnos a két termék borzasztó allergiás reakciókat váltott ki a halántékomnál. Hosszú hetekig vissza visszatérő,gyulladt pattanásaim voltak. Nagyon akartam szeretni, de sajnos nem jött be. Egyedül azért kap pontot, mert CF.

Schwarzkopf Professional BC Bonacure Collagen Volume Boost Micellar Shampoo

Schwarzkopf Professional BC Bonacure Collagen Volume Boost Micellar Shampoo
2019. július 26.

Sajnos csak az elején "működött." Eleinte nagyon puha,fényes hajat varázsolt. Huzamosabb használatot követően szárítja nagyon a fejbőrt, száraz korpát okozott nálam és a páromnál is. Lehet az SLS a ludas, nem tudom,de sajnos nem tudtam tovább használni.

Nivea Hairmilk Fény Hajbalzsam

Nivea Hairmilk Fény Hajbalzsam
2019. május 15.

Tesztelésre kaptam. A samponnal együtt használom. Fényes és puha hajat eredményez. Jó tartása lesz a hajamnak ettől a termékcsaládtól.

Nivea Hairmilk Fény Sampon

Nivea Hairmilk Fény Sampon
2019. május 15.

Tesztelésre kaptam. Nagyon kellemes illatú, jól habzó sampon. A hajam puha tőle. Nem zsírosít.

LVLY Arclemosó Hab

LVLY Arclemosó Hab
2019. február 14.

Fantasztikus ár-érték arányban. Nagyon finom habot képez, ami puhít és tisztít. Egyáltalán nem irritál. Nem csípi a szememet sem. Szuper!

Paula's Choice Defense Hydrating Gel-to-Cream Cleanser

Paula's Choice Defense Hydrating Gel-to-Cream Cleanser
2018. november 5.

Gondolkodtam,hogy megvegyem-e, ugyanis a márka skin recovery lemosójával nagyon befürödtem, szétszárította az arcom sajnos. Viszont csak rábeszéltem magam,hogy ez majd hátha megoldás a hidegebb időtől kissé húzódó bőrömre. Bizony,hogy megoldás. Nagyon kellemes ez a géles állag. Szépen megtisztítja a bőrt, előkészíti a szérumokra. Üde,ragyogó az arcom. Nem csíp, nem irritál, nem szárít. Ajánlom mindenkinek szeretettel!

Organic Shop Belga Csokoládé Cukros Testradír

Organic Shop Belga Csokoládé Cukros Testradír
2018. november 5.

Isteni csoki illata van. Kiadós mennyiség, nem kell belőle egyszerre sok. Nagyon sűrű. megfelelően radíroz. Selymes,puha bőrt hagy maga után. Az ára is kiváló.

Catrice Glam & Doll False Lashes Szempillaspirál

Catrice Glam & Doll False Lashes Szempillaspirál
2018. szeptember 16.

Nagyon jól építhető ez a spirál. Nem visz fel sok festéket a kefe, könnyű használni. Nem tapaszt, nincs póklábacska. Szépen kiemel, dúsít is valamennyire, és ível. Ennyi pénzért tökéletes. + hatalmas plusz pont a CF.

The Body Shop Argánolajos Testápoló

The Body Shop Argánolajos Testápoló
2018. július 29.

Az egyik legkedvesebb TBS termékem. Nagyon szépen hidratál. Illatos és baromi puha bőrt eredményez. Szeretem az illatát is. Minden cseppje aranyat ér.