Kingácska0807

Regisztráció dátuma: 2014. október 31.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2014. október 31.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: -

The Body Shop Drops of Youth Fiatalságmegőrző Arctisztító

The Body Shop Drops of Youth Fiatalságmegőrző Arctisztító
2018. június 10.

Szuper jó lemosó. Az Uriage micellás habját cseréltem le erre, azért mert CF, és az már a végére meglehetősen szárított. Ez a fiatalság megőrző termékcsalád igen impozáns amúgy is. A hab nagyon kíméletes, nem csíp,nem szárít, nem irritál. Tökéletesen tisztít, nyugtat. Bármelyik évszakban meg fogja állni szerintem a helyét.

Osmo Essence Intenzív Hajpakolás

Osmo Essence Intenzív Hajpakolás
2018. június 5.

Nem rossz- nem rossz, de nem az igazi. A1200 ml gazdaságos, finom az illata, de az én festett hajam ápolására nem elég. Kipróbálni jó volt, de nem dobtam tőle hátast.

Balea Professional Oil Repair Intensiv Sampon

Balea Professional Oil Repair Intensiv Sampon
2018. június 5.

Darabokban tört le a hajam, miután ezt használtam. Alig lehet kimosni, borzasztó száraz érzetet hagy maga után. Soha többet...

Kallos Hair Pro-Tox Hajpakoló Krém Keratinnal, Kollagénnel és Hialuronsavval

Kallos Hair Pro-Tox Hajpakoló Krém Keratinnal, Kollagénnel és Hialuronsavval
2018. május 14.

Csalóka ez a termék. Hajmosás után gyönyörű,fényes puha tőle a hajam. Másnap reggel azonban szálkás,extra száraz hajvéggel kelek.. Sajnálom, ígéretesnek tűnt ennyi pénzért,de sajnos így számomra használhatatlan.

Nivea Expert Micellás Víz

Nivea Expert Micellás Víz
2018. április 15.

A szempillaspirállal megbirkózik, egész szépek az összetevők,de nekem hagy egy fura réteget, és ici-picit irritálta a szemem. Összességében nem rossz, 50 %-os kuponnal nem volt akkora pénzkidobás, de nem fogom újravenni, odaajándékoztam egy kedves Barátnőmnek.

Balea Málna és Licsi Tusfürdő

Balea Málna és Licsi Tusfürdő
2018. április 8.

Nagyon szeretem a Balea tusfürdőit, de ez most kivételt képez ez alól. Fincsi az illata, klassz a csomagolása, megfelelő a habzása. viszont engem nagyon szárít valamiért. Ettől függetlenül nem pontozom alul, mert ez az egy hibája van csak.

The Ordinary Natural Moisturizing Factors + HA

The Ordinary Natural Moisturizing Factors + HA
2018. március 13.

Az egyik nagyon kedves kis kolleginám ajánlotta az Ordinaryt. Az utóbbi időben a bőröm magához képest problémás volt. Egyszer száraz,máskor tocsogott a zsírtól. Nem győztem a termékeket váltogatni az adott problémának megfelelően. Majd tettem az Ordinaryval egy próbát, és milyen jól tettem. Sosem találkoztam ilyen jó hidratálóval. Próbáltam én már mindent, TBS e-vitaminost,sorbetet,Niveát,Garniert, ilyet-olyat,semmi nem hozta ezt a hatást. A bőröm, mint a babáké. hidratált, majd kicsattan. Ilyen összetevőjű krémet ilyen árban nem találunk. Verhetetlen!

update:Az etalon arckrém továbbra is! . Csodásan hidratál, sűrű állaga ellenére nagyon könnyű eloszlatni. Fantasztikusan működik a hialuronsavas szérum fölött. Nagy piros pont az illatmentesség, illetve az állatkísérlet mentesség szintén. Imádom!

Schauma Heavenly Long-Hair Sampon

Schauma Heavenly Long-Hair Sampon
2018. március 11.

Megfelelő a habzása, kellően tisztít. Az illata kellemes,az ára is kedvező,viszont balzsam után is szárazkás a hajam tőle sajnos. Olyan közepesnek mondanám ezt a sampont.

Alterra Mandulatejes-Argánolajos Hajbalzsam

Alterra Mandulatejes-Argánolajos Hajbalzsam
2018. március 11.

Finom az illata, szépek az összetevői, de az én enyhén száraz,festett hajamra kevés a hidratálása. Egész sok kell belőle a lapockáig érő hajamra.Újravenni nem szeretném, de kipróbálni jó volt.

Balea Frischehauch Bőrradírozó Tusfürdő

Balea Frischehauch Bőrradírozó Tusfürdő
2018. március 1.

Meglepően jól radíroz. Nagyon kellemes használni, jó illata van. Egészen sűrű, nem kell belőle tömérdek mennyiség egyszerre. Abszolút megéri az árát.